Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster, 20.03.2023 00:21 tarihinde dedi ki:

Ogrenmeye vakit ayirmayacaksan poe tavsiye etmem, yeni oyuncu deneyimi muthis degil biri sabirla anlatmiyorsa.

Ulan en zor oyunlardan eve online bile yaninda çocuk oyunu kaliyor bence poe nin hele currency sistemi falan..poe yi çok sevmeme rağmen bıraktım çünkü cok şuursuz oynuyordum

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Titan Quest ve Grim Dawn yükledim, Titan Quest'in eksik DLC'leri varmış, indirimdeyken onları da aldım. Oynarım şimdi. Önce Titan Quest'e bakayım, daha eski ne de olsa.

Title'ları, skinleri filan alınca Diablo 4'ü de sildim, oyun çıkınca düzgünce oynarız. Hayatımda ilk kez bir oyuna bu kadar para verdim ama, 1699TL çok yahu. ₺1199 vereceğime tam olsun, hızlandırılmış season pass gelsin dedim işte.

Sosyal ağlarda paylaş

PoE güzel fakat şu bulduğun buildin her dediğini yapman gerek olayı geriyor beni.

ben kafama göre sürekli bi o site bi bu site dolaşmadan o an güzel gelen skilleri seçip ilerlemek istiyorum :d

diablo sanki benim gibi oyuncular için daha doğru tercih.

grim dawn'ı indirimde almıştım zamanında burda bahsi geçtikten sonra 2 gündür denemeye karar verdim şimdilik kafama göre gidiyorum güzel görünüyor.

endgame'e gelebilirsem (var mı onuda bilmiyorum :d ) bakacağız.

Sosyal ağlarda paylaş

2 tane değişik battlepass var ama, biri premium seasonal diğeri accelerated seasonal diye xp bile verse sadece kozmetikte kalmıyor. 

Genshindeki gibi lvl bazlı battlepass de olabilir aylık, onda da 10 dolara battlepass i açıyor 15 dolara ekstra +20 battlepass lvlı veriyor. 50 lvl var, 2 segment her lvl çeşitli bonuslar veriyor , parasız olanın rewardları daha düşük paralının daha fazla doğal olarak. Ama böyle olursa bile iş kozmetikte kalmamış oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...