Jump to content

Law

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.217
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Law hakkında

 • Rütbe
  Law

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Law

  Total War: Warhammer

  İndirimde aldım 2'yi, tek kelime ile adamlar yapmış, muazzam. Histeri şeklinde oynuyorum :), ilk defa HoMM 3 oynadığımda aldığım tadı yeniden aldım. High medium arası grafik ayarlarında oynayabilirim tek sıkıntı bu. Ne var ne yok Tüm DLC ler için cüzdanı ekrana fırlatacağım.
 2. Law

  Total War: Warhammer

  Norsca ne zorladı be, bitti sonunda %1.5 achi aldım :). TW2 %66 da kalmış neyse.
 3. Law

  Tube Thread #1

 4. Law

  Total War: Warhammer

  Ekran kartı yüzünden medium ayarlarda oynamak zorunda kalacağımdan 2 yi almadım, şu an %66 indirimde, 19 unda bir ihtilaml %75 yerse diye bekleyeceğim . Turn süreleri de kısalmışken almak lazım. İlkini tekrardan kurdum 2 sene sonra, ilk seferinde pek vakit ayıramamıştım ama yani oyun gerçekten çok eğlenceli çohh iyi yapmışlar. En iyi TW olmuş.
 5. Law

  Total War: Warhammer

 6. Law

  Total War: Warhammer

  Bu turn olayı hızlandı mı gerçekten ? Deneyen var mı ?
 7. Law

  Boşananlar kulübü

  Cunku dogru yoldasin.
 8. Law

  Boşananlar kulübü

  S..eyim oyle isi de patronu da olaya bak.
 9. Law

  Boşananlar kulübü

  İşte öyle açıkca konuşamıyorlar ve söylemiyorlar her şey daha çirkin bir hal almasın diye ayrıca zaten gereği de yok artık karşında ki kişye bir değer vermiyorsan niye anlatayım ki ? İçimde bir şüphe yoksa ve kendimden eminsem dümdüz devam eder bitiririm. Zaten mecut durumda eşi gelmiş anlaşmalı boşanma istiyor başka da bir şey istemiyorsa her şey çok net artık o kadın seni istemiyor. Bir hanım iş arkadaşım eşinden boşanmaya çalışıyordu ve eşine böyle bir arada bir derede laflar ediyor seni istemiyorum artık bitti, sıkıldım gibi adamı anlşamalı boşanmaya zorluyor hır gür çıkmadan, hatta eşi tamam değişirim bir sorun yok vs vs çok çabaladı ama işin garibi adam esas nedeni bilmiyor. Bu hanım kişi bana gelip esas nedenleri anlatıyor, aslında sebep basit adamdan bıkmış artık, eşi zaten işi gereği şehir dışında, kendisiyle ve çocukları ile yeterince ilgilenemiyor yani ilgileniyor ama yetersizmiş vs vs vs kısaca biizm hanım kişisi çoktan kararını vermiş, ona da bunları anlatsan seni hemen boşar dedim yani adama söylemesi gereken şeyleri bana gelip anlatıyor ve bunları o adama anlatsa biliyorum mümkün değil devam etmez. Ve aynısını söyledi bana, bunları ona söylesem ne değişecek sadece her şey daha çirkinleşecek, ben zaten kararımı verdim dedi o kendince şu an bir şeyler yaptığını sanıyor ama nihayetinde kabullenmeye çalşıyor sadece dedi :). Sonunda anlaşmalı boşanmayı koydu önüne kimse bir şey istemedi gayet medenice ayrıldılar.
 10. Law

  Boşananlar kulübü

  Öyle bir araştırma vardı ABD'de yapılan, çocuksuz çiftlerin çocuklulara göre daha mutlu olduğu ile ilgili. Hiç çocuğu olmayanlar tek çocuklulara göre ve tek çocuğu olanlar iki çocuklulara göre daha mutluymuş. Hiç çocuğu olmayanlar daha çok para biriktirebiliyormuş, kendilerine daha çok vakit ayrıabiliyormuş. Çocuk sahibi olanlar sadece ilk sene peak bir mutluluk yaşıyorlar daha sonra bu durum inişe geçiyormuş vs vs vs.
 11. Law

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Güzel başladı ama sonlara doğru biraz şüphe uyandırdı. Umarım cıvımaz.
 12. Law

  Netflix Türkiye

  Kekonun biri hesabımı hacklemiş ama hemen geri aldım, şifreyi de 25 haneli yaptım bilmiyoırum belki bir işe yarar bu sefer. Kredi kartı bilgilerini göremez çünkü son 4 hanesi yazıyor vs. Bir haltlar olabilirmi akşam akşam paronoya yaptım. Hesap kapalı zaten ama üyelik silme 10 ay içinde oluyor, hesap silme için mail atın diyorlar mail attım. Başka fikri olan ?
 13. Law

  Tube Thread #1

 14. Law

  Crusader Kings 3

  Hah imperator rome rezilliginden sonra bes kurus vermem bu maymunlara.
 15. Law

  Ölüm Korkusu

  İlk posta istinaden yazayım, bir kaç arkadaşımda da aynı sorun var adamlar bazen panik atak geçiriyormuş anlattıklarına göre, gece uyurken birden benzer düşüncelere dalıp çarpıntı, terleme, nefes almada güçlük vs semptomlar yaşıyorlar. Şahsen bu düşünce yani ölüm düşüncesi beni korkutmuyor, beni asıl korkutan yaşarken rezil durumda olmak, kendimi bir hiçe mahkum etmek, vaktimi hödük durumlar ve insanlarla harcamak, aptal yerine konmak sürekli tetikdeyim sanki, bazen o kadar çok olasılık ve ihtimali göz önünde bulunduruyorum ki eyleme geçemiyorum. Nihayetinde kendimden eminim ama karşımdaki hödüğün gerçekte ne çeşit bir seviye ve düşüncede olduğundan asla emin olamıyorum. Korkunç olan herhalde insanlarla uğraşmak zorunda kalmak, maymunlar cehennemi resmen. Diğer yandan, yaşarken neyiz ki ölümden sonra hiçlik karşısında evhama kapılalım, bilince sahip fazla gelimiş zeki maymunsularız, tam bir karmaşa, keşmekeş, arzular ve doyum arasında gidip geliyorsun sürekli, tabiat sürekli zar atıyor her doğumda çeştili faktörler bir araya geliyor sen oluyorsun ben oluyorum, kimi gerizekalaı, kimi manyak, bir sürü genetik çöp, tabi güzel şeyler olmuyor da değil sanat, bilim vs. Al yaşadığımız ülke, insanların çoğu hatta çok büyük bir kısmı bir delüzyon içerisinde tam maymunlar cehennemi tam sirk (dünyanın geneli de aynı durum içinde). Korkunç bir bencillik, çok kutsanan sevgi bile bencillik etrafında dönüyor, çocuk sevgisi denir ama kendi çocuğuna önce, halbuki gerçekten birbirimizi severek, empati kurarak kurtulacağız başka yolu da yok. Sorun orada çok büyük bir kısım empatiden yoksun yarı insan yarı maymun gelişimini tamamlayamamış hödükler. Sizi bir hapishaneye kapatslar 3 öğün yemek, kütüphane, spro yapma imkanı verseler çok daha güzel insanca yaşayabilirsiniz. İnsan olmak için olabilmek için hödüklerden tecrit edilmek lazım herhalde. Sanki bir hayvanı, insanlardan korumak için hayvan barınağına koymak gibi. Çocuk yapanlara artık delirmiş ve bencil insanlar gözüyle bakıyorum bazen, alo diyesim geliyor Türkiye'de yaşıyorsun, maymunlar cehennemine yeni bir bilinç getirmek ve bu rezillik ile mücadele edebilmesi için, insanlar dünyaya yeni insanlar getiriyor. Çocuğun yaşamı bile belli, gideceği hödük okullar, hödük müfredat, üniveriste sınavıi kpss torpil, işsizlik, yurdışına gidebilme mücadelesi vs vs vs Dediğim gibi yaşamak, yaşmaya çalışmak daha korkutucu.
×
×
 • Yeni Oluştur...