Jump to content

Law

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.206
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Law hakkında

 • Rütbe
  Law

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Law

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Güzel başladı ama sonlara doğru biraz şüphe uyandırdı. Umarım cıvımaz.
 2. Law

  Netflix Türkiye

  Kekonun biri hesabımı hacklemiş ama hemen geri aldım, şifreyi de 25 haneli yaptım bilmiyoırum belki bir işe yarar bu sefer. Kredi kartı bilgilerini göremez çünkü son 4 hanesi yazıyor vs. Bir haltlar olabilirmi akşam akşam paronoya yaptım. Hesap kapalı zaten ama üyelik silme 10 ay içinde oluyor, hesap silme için mail atın diyorlar mail attım. Başka fikri olan ?
 3. Law

  Tube Thread #1

 4. Law

  Crusader Kings 3

  Hah imperator rome rezilliginden sonra bes kurus vermem bu maymunlara.
 5. Law

  Ölüm Korkusu

  İlk posta istinaden yazayım, bir kaç arkadaşımda da aynı sorun var adamlar bazen panik atak geçiriyormuş anlattıklarına göre, gece uyurken birden benzer düşüncelere dalıp çarpıntı, terleme, nefes almada güçlük vs semptomlar yaşıyorlar. Şahsen bu düşünce yani ölüm düşüncesi beni korkutmuyor, beni asıl korkutan yaşarken rezil durumda olmak, kendimi bir hiçe mahkum etmek, vaktimi hödük durumlar ve insanlarla harcamak, aptal yerine konmak sürekli tetikdeyim sanki, bazen o kadar çok olasılık ve ihtimali göz önünde bulunduruyorum ki eyleme geçemiyorum. Nihayetinde kendimden eminim ama karşımdaki hödüğün gerçekte ne çeşit bir seviye ve düşüncede olduğundan asla emin olamıyorum. Korkunç olan herhalde insanlarla uğraşmak zorunda kalmak, maymunlar cehennemi resmen. Diğer yandan, yaşarken neyiz ki ölümden sonra hiçlik karşısında evhama kapılalım, bilince sahip fazla gelimiş zeki maymunsularız, tam bir karmaşa, keşmekeş, arzular ve doyum arasında gidip geliyorsun sürekli, tabiat sürekli zar atıyor her doğumda çeştili faktörler bir araya geliyor sen oluyorsun ben oluyorum, kimi gerizekalaı, kimi manyak, bir sürü genetik çöp, tabi güzel şeyler olmuyor da değil sanat, bilim vs. Al yaşadığımız ülke, insanların çoğu hatta çok büyük bir kısmı bir delüzyon içerisinde tam maymunlar cehennemi tam sirk (dünyanın geneli de aynı durum içinde). Korkunç bir bencillik, çok kutsanan sevgi bile bencillik etrafında dönüyor, çocuk sevgisi denir ama kendi çocuğuna önce, halbuki gerçekten birbirimizi severek, empati kurarak kurtulacağız başka yolu da yok. Sorun orada çok büyük bir kısım empatiden yoksun yarı insan yarı maymun gelişimini tamamlayamamış hödükler. Sizi bir hapishaneye kapatslar 3 öğün yemek, kütüphane, spro yapma imkanı verseler çok daha güzel insanca yaşayabilirsiniz. İnsan olmak için olabilmek için hödüklerden tecrit edilmek lazım herhalde. Sanki bir hayvanı, insanlardan korumak için hayvan barınağına koymak gibi. Çocuk yapanlara artık delirmiş ve bencil insanlar gözüyle bakıyorum bazen, alo diyesim geliyor Türkiye'de yaşıyorsun, maymunlar cehennemine yeni bir bilinç getirmek ve bu rezillik ile mücadele edebilmesi için, insanlar dünyaya yeni insanlar getiriyor. Çocuğun yaşamı bile belli, gideceği hödük okullar, hödük müfredat, üniveriste sınavıi kpss torpil, işsizlik, yurdışına gidebilme mücadelesi vs vs vs Dediğim gibi yaşamak, yaşmaya çalışmak daha korkutucu.
 6. Law

  WoW Classic Ana Konu

  Warlock 45 oldum, lock coh iyi akıyor. Noggenfogger horde tarafında bir oluşum varmıdır acaba ?
 7. Law

  WoW Classic Ana Konu

  Superonline bağlanıyor artık.
 8. Law

  WoW Classic Ana Konu

  Evet çalışıyor turkcell hat telefon ile, aradım superonlie ı kendielridne bir sorun varmış kabul ediyorlar, zaten bir çok insan bu konuda kayıt bırakmış araştırıyorlarmış, sizde arayın :).
 9. Law

  WoW Classic Ana Konu

  Telden hotspot girdi arka sayafda kalmasın.
 10. Law

  WoW Classic Ana Konu

  Ukrayna ve italya'da olan oyuncularda da varmış aynı sorun. Superonline neden böyle birşey yapsın. Evet superonline sorunu (ortadoğu ya hoşgeldik) telden hotspt oldu.
 11. Law

  WoW Classic Ana Konu

  EU serverleri online ama tr den girmiyor.
 12. Law

  WoW Classic Ana Konu

  https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1175208/Blizzard-DOWN-WoW-Classic-Server-Status-latest-DDOS-attack-to-be-blamed
 13. Law

  WoW Classic Ana Konu

  Ddos saldırıları sebebiyle battle.net e bağlanmıyor meh :(.
 14. Law

  WoW Classic Ana Konu

  Noggenfogger horde lock açtım ama aly de sağlam ekip varmış :(.
 15. Law

  WoW Classic Ana Konu

  Noggen fogger de full oldu.
×
×
 • Yeni Oluştur...