Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

asd akşam oturup 850 küsür ilvl'dan 898'a çıkarttım priest'i, questline'ı falan tamamladım, sonra da girip yaptım challenge'ı. Muhtemelen son mage tower'dı bu.

Adamlar o kadar dengesiz yapmışlar ki şu challenge fight'ları... Sub rogue falan kan kustururken disc priest'in fel burst dmg'ını tanklayacak kadar hp'si olması yetiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bastım preorderı levellar bir iki dungeona girer bırakırım diye düşünüyorum bu sefer. Legion content vs olarak çok sarmıştı ona rağmen 9-10 ay raiding yapınca ne hallere düştüğümü görüp bırakmıştım. O yüzden çok bir guild ve organizasyon olayına girmeden tadında bırakıp yoluma devam etmeyi düşünüyorum bu expansionda. Sarınca çok sarıyorum çünkü arasını bulamadım şu wowda :)
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:

BFA için bir warlock hazırlıyorum. Şuan 80 level civarlarında.
Ama asıl sorun karakterin levelindan çok prof.ları nasil kasarım.
BFA öncesi eski reciepe leri alıp 800'e yaklaştırmak mantıklı mı ? Enchanting ve tailoring yapmayı düşünüyorum. Bu ikisini levellamak bana ne kadara patlar ?

İyi tercih lock dps canavarı deniyor, bir çok değişikli de yapıldı. Alt lock vardı herhalde onunla devam edeceğim shamanı iyice bitirmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:

BFA için bir warlock hazırlıyorum. Şuan 80 level civarlarında.
Ama asıl sorun karakterin levelindan çok prof.ları nasil kasarım.
BFA öncesi eski reciepe leri alıp 800'e yaklaştırmak mantıklı mı ? Enchanting ve tailoring yapmayı düşünüyorum. Bu ikisini levellamak bana ne kadara patlar ?

profession olayı değişti, her contentin recipeleri için ona özel kasıyorsun level. mesela dreanor tailoring ayrı, pandaria tailoring ayrı. ayırdılar hepsini.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Pre patch geldi mi ya buna.

Bu carsamba (18inde)

Proff kasmak icin her yeni exple kolaylastirici bir sey geliyor. Atiyorum 10 skill veren ucuz mat’li dandik bisi yapiyosun cat 600 oluyor dk’da. O yuzden sat ench. malzemelerini, exp gelince bakarsin sitelere son yontem icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç acımadım Aral'dan 525 TL yi verip C.E patlattım battle for azeroth'un.
Son 5 pakettir C.E gidiyorum bunuda öle aldım artık.

Düşünenler için

https://www.aralgame.com/pc-world-of-warcraft-battle-for-azeroth-ce?filter_name=warcraft

Genelde satılmıyor bu son 4-5 expansion'dır Collector's Editionlar ama belli olmaz belki bu expansion millet kaza gelip alabilir, gerçi bu fiyatlardayken zor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...