Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

jaina bile babam şerefli bir denizciydi orklar babami öldürdü diye alliance a başvuru yapmış yüzyillik rp klişesini blizz bile yapiyor sfdsfsdf
old godlar corrupt eder jaina'yi güzel bi horde tarafina sağlam bi wipe atar :P

"orçlar babamı kesti" klişesini bile nasıl stilize edip satabiliyor adamlar:D

bu warbringerlar sylvanas, jaina ve azshara olacakmış, herhalde full fors savaş başlatan ana aktorler olacak bu 3ü

demek ki naga da bu exp'de büyük bir rol oynayacak, zaten proudmoore gemisi raid veya dungeon bişey olacak belli ki orda naga keseriz net
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun daha çok canlık expansionı var . wow en ölü halinde 3 milyona falan oynuyor abi. milletin mmo su 1 milyon görünce oldu bu iş diyor ki legion da zaten bildiğim kadarı ile 5milyon üzerine çıktı tekrar.

Yeni expansionlar için çok açık kapı bıraktılar. old god lardan girer,tekrar LK dan çıkarsın. LK dan girer DReanor a geri döner, lightbound ile savaşırsın.bazı şeyler biraz zorlama olur ama konu çok yani.
hadi burası bilmeyen için spo olsun

spo

Azeroth un Titan oldugunu biliyoruz artık . azerite de titan kanı oluyor. sergeras kıcılı sapladıktan sonra derinlerden çıkıp ,hava ile karışınca bu katı halini almış. bu durumdan dolayı da magni bronzebeard ın söylediğine göre Azeroth un canı çok yanıyor. !! bi supriz BFA da azeorth bedensel forma bürünüp yani doğup hepimizi öpebilir. yani old god beklerken titan fake si yiyecegiz.

Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

katılıyorum.

hiç oynamıyor olsak bile, uzun aralar da versek, güvenli bir liman olarak oyunun orada olduğunu bilmek.
dönüp oynayabileceğimizi bilmek bile çok güzel.

aynen ya
arada girip böyle vanilladaki karakterlerimle girip nostalji yapıyorum, 10+ yıllık gültümüzün rosterına bakıp hüzünleniyorum falan ^^
Sosyal ağlarda paylaş

bence gayet güzeldi. saurfang gelene kadar yerimizi korumalıyız deyipte saurfang'i bi anda getirselerde komik olurdu. güzel bir bahane ile araya bir hafta koymaları güzel. en azından günlük olarak world questler başladı darkshore da. ana charla questi bitirince, alt charlarla giriyorsun ve warchief ile konuşuyosun, "ben bu hikayeyi dinledim" diyorsun hoop world questlerini açıyorsun. bu şekilde alt charlara gear kasabiliyorsun. Ben beğendim. Beğenmeyen panda'dır
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

o kadar az content varki uzatmak için her quest arasına 2 zoneluk uzaklık koymuşlar giderken vakit geçsin diye

o uzatmak için değilki. ashanvale de horde baseleri belli yerlerde zaten . Darkshore a en yakın base "zoram'gar outpost" ayrıca darkshore a girdikten sonra zaten Furbolgların elinden "blackwood Den i" alıp oraya saurfang i beklemek üzere orduları yerleştiriyoruz.

Ha şu var biz beta da bunların hepsini çat çat diyer yaptık. araya hafta koymadılar. dolayısı ile content i uzatmak bölge değiştirmek ile değil araya hafta koymak ile oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyun pahalı hale geldiğinden beri TN bile kaliteli hale geldi :)

geçenler de twitch te totik diye bi wow yayıncısına denk gelmiştim. silvermoon a alliance gitmişler "lore bilen adam horde oynamaz" diye saçmalıyordu. geçen gene denk geldim adama BDO oynuyordu. oyun kazık olunca abuk subuk adamlar temizleniyor oyundan .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...