Jump to content

CuteButPsycho

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.370
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

CuteButPsycho hakkında

 • Rütbe
  CuteButPsycho
 1. Bence de... Ancak 1080'i zorlayacak şekilde bilgisayar kullanan biri için çöp denebilir belki... Ha paramızın kıymeti kalmadı, o gerçek.
 2. Merhabalar, Geçen sene mining furyasında aldığım ekran kartlarını satma zamanım geldi. Zira altı yedi aydır yatıyorlar. Ocak 2018 faturalı, Vatan Bilgisayar'dan alındı. Sonra sistemi kurup bir araya getirmem yaklaşık 1 ay sürdü. 2 ay çalıştırdım sonra taşınmam gerekti. Taşınma telaşesi bitip de sistemi tekrar kurmaya sıra geldi. Kurdum 1 ay daha çalıştırdım. Bu sırada bitcoin malum durumuna gelince elektriğe değmediği için kapattım. Yani aralıklarla toplam üç aydan az bir süre mining yaptığım kartlar bunlar. Toplam 6 kartım vardı. Birini kendim oyun bilgisayarıma taktım, birini kardeşime, birini de yakın bir arkadaşıma verdim. Elimde 3 tane kaldı. Piyasasına baktım, fiyatlar 800-1000 aralığında. Esnaf değilim, zararın neresinden dönsem kardır diye satıyorum. Konuyu da basitleştirmek için fiyatı pazarlıksız 750 TL olarak belirledim. Mining yapılmış kartları almak pek önerilmez genelde, bunun başlıca nedeni de çalışma saatlerinin fazla olmasıdır. Bendeki kartlar 3 aydan az süre çalıştı. İlgilenenleri beklerim... Not: İlgilisi varsa riser'larım ve rig iskeletim de var tabi... https://i.hizliresim.com/nQMDVN.jpg https://i.hizliresim.com/QLB0rZ.jpg https://i.hizliresim.com/y65vBk.jpg https://i.hizliresim.com/gr8DdO.jpg https://i.hizliresim.com/r5MaWa.jpg https://i.hizliresim.com/al3a42.jpg
 3. CuteButPsycho

  Path of Exile #3

  Şimdi Blade Vortex oynanır mı bu sezon ? Spectral Throw'a da gözüm kayıyor. Şu oyuu hiç "OP" build ile oynamadım. Bu sezon şu skill kasıp kavurur dediğiniz var mı ? Özellikle map clear hızlı olsun, iyi kötü bossta kesebilsin istiyorum.
 4. CuteButPsycho

  Path of Exile #3

  Bu sezon spectral throw oynanir mi sizce? Patch notlari detayli okumadim ama ya ST yada blade vortex oynamak istiyordum. Her ikisi icinde onerebileceginiz build var mi?
 5. CuteButPsycho

  Destiny 2

  Blizfen mesaj gelmis, Destiny 2 hediyesi diye. Simdi ben bu oyunu sonsuza kadar bedava oynayabilecek miyim? Yoksa biraz oynatip devam etmen icin su expensionlari alman lazim diye soyleyecek mi?
 6. CuteButPsycho

  Paticik Horde Community

  Başka gün kararı çıkmazsa elimden geldiğince katılmaya çalışırım ama benim için Pazar günleri zor gibi görünüyor.
 7. CuteButPsycho

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Rep isi guzel olmus. Kolye isine de care bulurlarsa super olur.
 8. CuteButPsycho

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Bir ben varım prot warrior oynayan. Yaptıkları buff'da şuan için bir işe yaramıyor. Ignore pain yada GCD'da bir değişiklik yapmadıkları sürece yerlerde olacak gibi.
 9. CuteButPsycho

  Paticik Horde Community

  Bu hafta temiz ilerlediniz heralde. Ben dün gelemedim ya kusura bakmayin.
 10. CuteButPsycho

  Paticik Horde Community

  Ben bu akşam biraz geç gelebilirim. Eğer devam ediyor olursanız ve yer olursa gelince katılırım.
 11. CuteButPsycho

  Paticik Horde Community

  evet, bir aksilik olmazsa ben akşama online olurum.
 12. CuteButPsycho

  Paticik Horde Community

  Akşam kalan bossları temizliyor muyuz ?
 13. CuteButPsycho

  Paticik Horde Community

  key'i +10'a çıkartmak çok zaman alır. Dungeon finder'da zaten herkes +10 key arıyor boostlamak için. Ben en fazla +7 yaptım bu hafta. Onda da Pug'la girdim, adamlar chill grup diye açmışlardı zaten. Zamanında bititmeye gerek yok yavaş yavaş yapıcaz dediler. Ki bir saatte ancak bitirdik. O yüzden bence son gün 345-350 arası +10 yapmak (özellikle güzel bir key düşmezse) biraz zor gibi gözüküyor.
 14. CuteButPsycho

  Battle for Azeroth Ana Konu

  khor mu düştü Aynen, baktım Khor, Hammer of the Corrupted mış adı.
 15. CuteButPsycho

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Prot warrior oynuyorum. Bir türlü düzgün bir shield düşmedi. Dün uldir raidinde ilk bosstan prot loot seçiliyken 2H mace düştü. Böyle birşey mümkün mü ?
×
×
 • Yeni Oluştur...