Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

barbu said:

slyvanası pislik yapmışlar iyice. Bu xp sonunda kesicez cidden heralde. Horde lideri kalmadı.

BU CADI KRALİÇE SOUTHSHORE'U ZEHİRE BOĞARKEN NERDEYDİNİZ
NE ASLANLAR GİTTİ NE ASLANLAR
EYY HORDE, SANA SESLENİYORUM, BENİ İYİ DİNLE
ŞİMDİ MAĞDUR BİZİZ
BİZ GİTTİKTEN SONRA NE OLACAK????????????
BUNLAR ATEYİST
BUNLAR TERÖRİST
BUNLAR ANARŞİST
BUNLAR ÇOK NAMUSSUZ
AYAĞINI DENK AL HORDE
BİR GECEDE NAMEVT OLUR KALIRSINIZ SİZ, DEMEDİ DEMEYİN

Calm your bitch tits down nigga
Sosyal ağlarda paylaş

Gece yükledim. Allah sonumu hayır etsin sdf.

Subs yapmasam level 20'ye kadar kassam sonra subs alsam kastığım karaktere bir şey olmuyor di mi?

Sıfırdan bir tane kasayım diyorum yeni mekaniklere alışmak için. Sonra da 110 boost kullanırım olmadı.

Mevcutta iki tane WOTLK döneminden Ulduar gear 80 level'ım vardı diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla uzun sayılabilecek bir süre silvermoon da oynadım. şu an oyunun aylık ödemesi uçuk oldugundan dolayı pek türk kalmadı ama silvermoon gene çok güzel server tabiki :)

Biz genel de 4-5 arkadaş takılıyoruz. Hani alliance ta pug sorun olmasa silvermoon devam edicektik gene . tabi birde mag'har orcları var oda horde a geri dönmede etkili oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Draenor Türk ağırlıklı değil ama raider bir server, o açıdan avantajlı olabilir. TN full türk, raiderda çok ama tabi. Silvermoon ve Argent Dawn Ally Türklerin çok olduğu serverlar bildiğim kadarıyla.

ben pop a göre şeettim
tn türk diye yazmadım zaten asdf
horde oynadığım için geçmişten bu yana bilmiyorum silvermoon un türk olduğunu orayı da geçin o zaman sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Göz yaşları ve 'NAPIYORUM BEN YA' ile geri döndüm hafta sonu sdfs.

60 günlük gametime aldım oyunfor'dan, 105 TL'ye geldi. Çok daha uygun subscription'a göre.

Silvermoon'da Alliance başladım bu sefer, Horde Horde nereye kadar. Anduin'in askerleriyiz.

Ve tabi ki 215. kez Paladin açtım. Denoran#2525 Battletag, orada olanlar whisp atsın da biraz gold dileneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...