Jump to content

Eternal

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.725
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Eternal hakkında

 • Rütbe
  Eternal

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Eternal

  Shadowlands Ana Konu

  bu pandemi blizzard ve bizim için gayet iyi .. şu oyunu 2-3 ay geç cıkarsınlar ama güzel bir expansion olsun tekrar legion gibi falan
 2. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Ya paladin oynuyosun.. sana ne anlatabilirim ki sdfhsh
 3. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Abi hala oyun eskisi gibi zor degil falan yazanlarınız var.. Suan biz Shadow of Necropolis patch'ini oynuyoruz. BWL'de yaklaşık %30-%40 oranında nerf'lü.. Ahn Qiraj 40 nispeten yine eski günlerdeki gibi zorlayıcı olacaktır bir çok guild için.. Sen orda rank 14 çakılı APES'i izleyip.. ABİEEA 32 dakkaaada kesmişlerh oyun zor degil.. tribine girme yani. Adamların üstü BWL seti zaten ve adamlar 10 yıldır vanilla oynuyor. Şu adamlarla bir tutup durmayın kendinizi. Evet BWL'de çok zorlayıcı degildi biz de ilk hafta kestik bitirdik. Ama AQ40 ve NAXX üstüne getirirlerse classic plus mı ne derseniz adına zorlayıcı şeyler olabilir. Şu ESKİSİ GİBİ ZOR DEGİL mantıgını bi bırakın artık. Bu patch zaten NAXX patch'i. Suan gördügünüz contentlerin hepsi nerf yemiş.
 4. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Patch notelarda nerfler yazmıyordu hiçbi zaman.
 5. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  kimsenin oyunu bırakıcagı falan yok. Bırakanların alayı Retailci tayfa.. wow'a legion'da başlamış 18 yasındaki tipler. Şuan content boşlugu oldugu dogru. Çünkü gerizekalılar düzgün patch'i bulamadıgı için AQ patch ile geldi ve alayı nerflü haliyle.. millet pug gidip ragnaros keser oldu. pvp bir content degildir hiçbir zaman. AV geldi suan cok iyi gidiyor diyememeyiz, pvp hiçbir zaman wow'da content olmamıştır. Ocak ortası BWL'yi patlatıp olayı biraz daha canlandırmaları lazım. MC ve BWL ikilisi güzel oyalar milleti, bwl phase'ine Arathi Basin sıkıştırırlarsa bu güncelleme rahat 3-4 ay götürür nisan başı AQ ile herkes ( ellemezlerse .. ) asıl vanilla tecrübesini yaşar. Şuan oynadıgımız herşey LFR VANILLA çünkü.
 6. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  abi direk bence haritayı açıp istedigimiz yeri seçelim ve oraya ışınlanalım.
 7. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Malum weapon'ı Ragnaros'a sorabilirsin denocugum.. sdf
 8. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Evet Deno malum weapon elimde.. İnsallah seni biyerlerde denk getiririm sdfsf.. kek gibi yicem seni çayla
 9. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Abi şuan komünütü pacman gibi önüne ne cıkarsa siliyo süpürüyor.. Bu olaylar biçok şeye gebe.. Benim bir diğer tahminim BWL'yi bufflıcaklar.. eğer bütün bu olayları bu sekilde devam ederse bu işin tek bir cevabı var abi.. Phase 6 sonrası classic plus , classic otbok gibi bişey bizi bekliyor. hem hikaye hem content bazında.
 10. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Evet teorimi yazayım şurada dursun.. Phase 3 : Arathi basin gelicek kesinlikle phase 4 e bırakmazlar. İlerleyen phase'lerde retail'daki bg'leri classic'e convert edicekler gibi hissediyorum.. işte eye of storm vs vs teorim bu bakalım
 11. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Hee sorma çok zevkli..10'lu gruplar halinde gezen alliance ve horde ekibi yakaladıkları 2 kişiye böle çullanma hareketleri .. kırk yılda bir brd'nin kapısında bi fight yakalarsan işte orda keyif alıyorsun. Geri kalan hele o southshore ve tarren mill olayı tam bir komedi.. işte horde'lar koşturuyo alliance ss'a kaçıyor.. sonra alliance orda koşturuyo horde'lar kulenin arkasına kaçıyor falan.. yani bu kadar komik ve absürt sahneler olamaz. He world pvp ne zaman güzeldi ben sana açıklıyım.. bundan 20 sene önce server'da 5000 kişi varken gayet güzeldi.. Çünkü ortamlar bu kadar kalabalık degildi yakalardın 3v3 veya 1v1 denk getirirdin.. Şimdi kümes aynı kümes, içerdeki tavuk 20000 tane oldu.. Gittigin yerde 25 tane horde/ally 3 tane level kasan veya ortamda pvp yapmaya çalısan 60 kovalıyor falan.. Büyütsünler World map'i şuanki halinin 1.5x katına,Homojen bir dagılım olsun world pvp yine keyifli olur. Şuan saçma sapan bir işkenceden başka birşey degil. World pvp geldikten 2 saat sonra discord'dan millete direk söyledim. en geç 2-3 hafta içinde bg ler gelicek hayırlı olsun diye.. Bazıları abi hiç sanmıyorum yaa falan diyodu. Bu lafımdan 5 gün sonra blue post geldi 10 aralık diye.
 12. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  bi de utanmadan çok zor falan diyo.. ulan senden sıra gelirse bulur millet.
 13. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  Guardlar DK degil, vendor falan kesmiceksin.
 14. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  harika di mi sdfudsh
 15. Eternal

  WoW Classic Ana Konu

  abiiiiheea lütfen LAMERLER gibi şu İŞTE SİZ DELİKANLIYSANIZ muhabbetine girmeyin. Üstte söylendigi gibi merak etmeyin HEPSİ İKİ FEKŞINDA DA var... yani sizin fekşında 1 kişi olunca kaçıyooh sonra iki kişi gelipp dalıyoohhh. falan komik yani. her iki factionda uzun süre oynamış biri olarak , evet.. Horde tarafı interface,tip,tarz vs ne derseniz artık ona daha Progaming bir görüntüsü var,her zaman da öyle olmuştur. Görünüş olarak horde ırkları daha çok "ben proyum" çizgileri çiziyor.. yani arkandan ambushla yekleyip vanish basan bir undead rogue mu daha karizma, pembe saçı ve bıyıgıyla ambushlayıp vanishleyen bi gnome'mu .. Bunun tartışılıcak bir tarafı yok. Allince tarafında da karizmatik tipler var mı var tabiki. Nightelf rogue ve warrior keza karizmatiktir. Ama gnome ve dwarf ikilisi uzak ara bu ilk bakış anında direk olarak alliance'ı handikaplı başlatıyor. Hele bide üstüne JENERİK SAÇ KESİMLİ ve BASTON koşuşlu bir paladin görünce malesef olmuyor yani asdufhadsfu Ki bak yıllarca human mage oynamışımdır vanilla zamanı .. olmuyo yani.
×
×
 • Yeni Oluştur...