Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Giovanni said:

Teşekkürler abi. Paladin özellikle ezik kalmış değil yeni patch ile, değil mi?

retri pvp'si çok güçlü nerf gerek hatta o kadar iyi durumda. artifact traitleri gittiği için pve aoe dps biraz kötü ama single target hala güzel. rotasyon da baya iyi daha zevkli.

prot pala ise gayet iyi hem mythic + hem raiding için gayet güçlü.
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:

şuan ki sıralamaya fln bakıp açmayın char sakın, her hafta nerf buffla değişiyor elli kere değişir daha çıkana kadar ki çıktığında ilk raidin açılacağı hafta major balance patchi gelecek. Bakacaksanız class ve rotasyon zevkine bakın bence.

+1 bu saatten sonra rotasyon değişmez talentlerde ufak değişiklikler olur onun dışında rakam ayarlamalarını blanket nerf/buff ile ayarlayacaklar gibi duruyor o yüzden class seçerken mekaniklerine ve yapabildiklerine göre seçin

zaten en kötü class ile en iyi class arasında bile çok büyük farklar olmadığı için ve şu anda bu postu okuyan çoğunluk top end raid yapmayacağı için rakamlar çok önemli değil
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Bezerye said:

şuan ki sıralamaya fln bakıp açmayın char sakın, her hafta nerf buffla değişiyor elli kere değişir daha çıkana kadar ki çıktığında ilk raidin açılacağı hafta major balance patchi gelecek. Bakacaksanız class ve rotasyon zevkine bakın bence.

+1 bu saatten sonra rotasyon değişmez talentlerde ufak değişiklikler olur onun dışında rakam ayarlamalarını blanket nerf/buff ile ayarlayacaklar gibi duruyor o yüzden class seçerken mekaniklerine ve yapabildiklerine göre seçin

zaten en kötü class ile en iyi class arasında bile çok büyük farklar olmadığı için ve şu anda bu postu okuyan çoğunluk top end raid yapmayacağı için rakamlar çok önemli değil

Valla pratikte oyle degil. Legion da bile onemli fark olusuyordu spec/buildler arasi. Asil casual oyuncuysaniz ortalamanin altinda spec/build oynuyorsaniz pug veya guildinizin sizi sayili aldigi raidten atilmaniz isten bile degil.
Tabii ki fotm oynamayin ama dps siralamasi da pratikte o kadar bos degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu windowed mode olayı çok kötü olmuş ya. hangi akla fullscreen kaldırırlarki? dx12 ile alakalı gibi bir şeyler okudum ama lan tonla insan hala dx11 kullanıcısı. gameplay i çok etkilemiş offical da FPS droplardan şikayet eden tonla başlık açılmış. çözmezlerse bu işi BFA çok fena patlıyacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 10 senedir falan windowed oynuyorum. FPS düşüklüğü de olmadı, son 3 senedir aynı laptoptayım.. İlginç...

Utterable said:

oyun cok degismis. oynadigim classlar hep nerf yemis. farkli bi oyun oynuyormusum gibi hissettirdi. yapacak bisey de olmayinca caktim alt+f4u gozum yasli

Şu konuda her exp öncesi olur. BFA için yaptıkları skill değişimleri 1 ay önceden oyuna ekliyorlar ve her exp öncesi bunu yapıyorlar. Doğal olarak BFA'ya göre hazırlanmış içerikleri Legion'da oynayınca patlıyor. Ritüel herhalde bu şikayetler, her exp öncesi olmazsa olmazı oyunun...
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman maman değil de, PvP'de warrior'lar terör estiriyor. Spriest olarak bg'ye her girdiğimde tepeme 2 tane arms warrior yapışıyor. Zaten patch sonrası her bg en az 4 warr geliyor karşı takıma sdf. Bugün bir tanesi koca exp.te hiç pvp yapmadım ama arms inanılmaz iyi oldu, günlerdir bg yapıyorum falan diyordu slfdjsg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...