Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vatan bilgisayar ve ekran kartı satmama sorunu

Llama

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

Niye öle yarım yarım o screenshot. GERGE farketmeden kendi koydu backgroundda mı gördünüz nedir.

Mac daha iyi (kanıtlar) da iyiymiş

adam windows kullanmıyorum diyor abi yıllardır. o backgroundun gergeden gelmesi, özellikle gerge gibi bir adamın notepad kullanması, ADDITIONALLY küçük harfler falan ghaçsdösaç

ciddiye almanız da güzel
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Şakamısın birader ya. Tekel ne demek bir onu öğrenin önce. Bir ürününü sadece bir firmanın üretmesi demek değil sadece tekel. İnanmıyorsanız açın bakın TDK da yazıyor. "3. Bir kişi veya kuruluşun herhangi bir alanda kazandığı büyük güç" Hala daha gelmiş bunun üstüne ceza alan firmaya tekel değil diyorsan da konu çarpıtan sensin. Ben değil.

OS konusunda tekel olduğu için ceza yemedi Micros~. Bi kere daha oku cevapladığın mesajı.
Sosyal ağlarda paylaş

kara murat benim gerge

yıllar önce üni hocasıyla fantezi yapıp haberlere düşen bi kızın çıplak fotolarını arıyolardı bi topicte de atarlanıp hepinizi bilgisayarıma kaydettim iğrenç insanlar demiştin. bi de adamın biri seni yanlış anlayıp dijital çizgiroman almıştı baya para verip fghj ona yapmıştım.

o liste duruyosa atsana ya. kimmiş o pisler görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Flameoffear said:

Şakamısın birader ya. Tekel ne demek bir onu öğrenin önce. Bir ürününü sadece bir firmanın üretmesi demek değil sadece tekel. İnanmıyorsanız açın bakın TDK da yazıyor. "3. Bir kişi veya kuruluşun herhangi bir alanda kazandığı büyük güç" Hala daha gelmiş bunun üstüne ceza alan firmaya tekel değil diyorsan da konu çarpıtan sensin. Ben değil.

OS konusunda tekel olduğu için ceza yemedi Micros~. Bi kere daha oku cevapladığın mesajı.

Aydınlatsana beni microsoft ne diye ceza yemiş? Pazar hakimiyetini kötüye kullandığı için yememiş yani, I.E zaten windows da çalışmıyor. Nedir anlatmaya çalıştığınız? Devletler bir ürünü sen çok satıyon pazarı ele geçirdin diye ceza kesmiyorlar doğal olarak. Microsoft da os alanında hakim güç olduğu için yediği haltlardan ceza yedi. Hala neyi savunuyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

vatan'ı hiç sevmem ama adamların suçu değil. şikayeti müşteriler yapmıştır hep ürün bulamıyoruz diye büyük ihtimal. PC toplamayı seçen ama fazla bilgili olmayan kesim zaten bi GPU'u bi de işlemciyi bilir. bi 1080 alayım gerisini sen donat diye gidiyorlar mağazaya. ama en azından 1 kişiye max 1-2 ürün diye limitlemeleri lazım. amazon ve türevlerindeki gibi.

https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6ko5c8/crypto_mining_and_rising_gpu_prices/

mining çılgınlığı yüzünden amazon'da bile kart bulunmuyor, hep 3rd party sellerlarda, fahiş fiyatlarda. GPU üreticileri mining'i sürdürebilir görmüyorlar ki herhalde üretim kapasitelerini arttırmıyorlar. ama btc şöyle bi %30 daha değer kaybetsin, 2.el piyasası çoşacak dsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Aydınlatsana beni microsoft ne diye ceza yemiş? Pazar hakimiyetini kötüye kullandığı için yememiş yani, I.E zaten windows da çalışmıyor. Nedir anlatmaya çalıştığınız? Devletler bir ürünü sen çok satıyon pazarı ele geçirdin diye ceza kesmiyorlar doğal olarak. Microsoft da os alanında hakim güç olduğu için yediği haltlardan ceza yedi. Hala neyi savunuyorsunuz.

IE Windows'ta yüklü geliyo o zaman OS değil IE tekel demek! diyen adamlara niye laf anlatmaya çalışıyosun kardeş?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...