Jump to content

Cthulhu

Mod
 • Mesaj sayısı

  31.996
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Cthulhu hakkında

 • Rütbe
  CthuLhu

Son profil ziyaretçileri

710 kez ziyaret edildi
 1. muslera gg hem fibula hem tibia kırılmış.
 2. Cthulhu

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  ne kadar özlemişsiniz ağlamayı bee.
 3. Cthulhu

  Süper Lig [19/20]

  Haziran'da başlayıp bir ayda tüm maçları bitirmeyi planlıyorlarmış. Tüm maçlar Antalya ve Alanya'da. 2 tane hastanede izole alan yaratılacakmış sakatlıklar için. Tüm maçlar seyircisiz tabi.
 4. kronolojik olarak bakınca mustafa cengiz sadece gereksiz boş yapmış oldu ama suç üstüne yıkılacak veya 50k adamın vebalini alacak durumda değil. beşiktaş da tweet atıp kapalı spor salonuna dezenfekte ettik biz hadi gelin diye taraftar çağırdı bu olaydan bir veya iki gün önce. stadyumda bulaşıyor da kapalı spor salonunda bulaşmıyor muydu bu virüs o dönemlerde? olayları kronolojik sıraya koyunca o tweet de mantıklıydı, bu maç seyircili oynansın demek de mantıklıydı, seyircisiz kararı çıkınca hayır komple ertelensin demek de.
 5. toplamda resmi olarak bulunan ve teste başlanan 3 aşı varmış. öyle diyolardı da aynı programda sıtmanın aşısının bulunmasıyla insanlara uygulanabilir hale gelmes arasında 7 mi 17 mi ne yıl geçmiş. bişey ifade etmiyor yani aşının teste başlanmış olması. bu seyircisiz olayında da beşiktaş'ın kapalı spor salonunu dezenfekte ettik hadi maça diye tweet atıp derbi seyircisiz olsun demesi asıl niyeti koyuyordu ortaya. seyircisiz yapmak saçmalık. stad önüne toplanacak şimdi de millet. kahvelere doluşacak izlemek için falanç komple erteleyin gitsin. bir de finansal olarak milleti silkeleme durumu var. kombine alıp hayvan gibi para vermişim, hem beşiktaş maçı yalan oluyor hem trabzonspor.
 6. trabzon üzecek gibi geliyor ya. havaya fazla girdi herkes.
 7. Cthulhu

  ISS (ISP) önerisi

  o fiyata o hızı veren kalmadı. eğer kopma vs problemlerin yoksa elleşme devam et.
 8. fener'e gidiyor diye trip atmış bizimkiler. bi de şu var sdf https://eksiup.com/p/gq34072484bo
 9. pozisyon ofsayt değil aslında da elle oynama var. gol yine gol değil de hakemler iyi sıçtı o pozisyonda. töre'yle penaltıyı yapan adamı atmamaları ve seri'nin eline çarpan topu atlamaları da ayrı fiyasko oldu.
 10. Cthulhu

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  durduk yere bizimkileri ümitlendirdi fener ya. başlayacaklar yine o sene bu sene diye pff
 11. Cthulhu

  imgur.com?

  bende de açılmadı ne mobilde ne evde. vodafone/speednet
×
×
 • Yeni Oluştur...