Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vatan bilgisayar ve ekran kartı satmama sorunu

Llama

Öne çıkan mesajlar

viewer dediğin beleş abi, dolayısıyla irfanviewer desktop'umda görünüp az ingilizce bilen akraba beni gay sanacağına normal bişey yüklerim.

@ginaly

abi excel dediğin program isminin hakkını veriyor gerçekten. hani salt kendisi değil sadece bazı eklentileri var. asya kalkınma bankası falan baya peşinde koştuğu bi hocamız vardı, ondan yl dersi almıştım, o mesela forecast için excel'le çalışan özel bi program kullanıyodu falan filan.

sizin sektörden olduğu için bilirsin belki diye yazayım, glenn jenkins adamın adı.
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

15 sayfayı okumadım da biri nolur şu mining nedir,bitcoin mining nedir falan bi açıklayabilir mi ?

http://lmgtfy.com/?q=bitcoin+mining+nedir

applev0dka said:

inventus'un sitesine baktım dün

1070 yok satışta, ama sistem kurup alırken 2700den mi ne satıyorlar 1070i

sanırım tüm satıcılar bu yola girmişler minerlardan kurtulmak için

2200-2400 (sıvı soğutmalı) liraya 1080 alınıyo 2700 neyin kafası lul
Sosyal ağlarda paylaş

millet deli gibi satın aldı çünkü buna hazırlıklı değildi üreticiler. avrupa'da bile kart yok doğru dürüst.

normal bir durum yani çünkü oyun için alanın ne kadar sürede kart değiştirdiği vs belli. bir anda bu furya başlayınca bazı insanlar hangar felan kiralayıp yüzlerce kart aldı. sadece bunla kalsa iyiydi yatırım masrafı düşük olduğu için on binlerce insan evinin bir köşesinde bu işi yapmaya girişti felan.

ha şimdi olay patlıyor artık arzın boku çıktı çünkü, elektrik masrafını karşılamıyor neredeyse sistemler. 2-3 ay bekleyin sahibinden'de yarı fiyatına alırsınız bu kartları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...