Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vatan bilgisayar ve ekran kartı satmama sorunu

Llama

Öne çıkan mesajlar

Vatan bi garip ya. Nokta atisi alacaklarini biliyorsan bi sey yok da, essek gibi 5 bin liralik monitor almaya gittim, herifler dayamis camur gibi cs go videosu onu yayinliyorlar. Suna bi cihaz baglayip bakalim gercek goruntusu nasil diyorum, elimizde bilgisayar yok diyo. Lan 5 bin lira etiket koymussunuz, ben bunu gormeden almam diyorum, alma diyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

reampage said:

üretim yetmiyor abi işte karaborsa kartlar. Hazır sistemlerin içinde veriyorlar kartları sadece.

Ha tamam, simdi oturdu kafamda sdf
Urun azsa hazır sistemle satmasini anlarim vatanin, etik degil tabii hicbir sekilde.

ne anladın bilele anlatır gibi anlat anlayım bende
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

Vatan bi garip ya. Nokta atisi alacaklarini biliyorsan bi sey yok da, essek gibi 5 bin liralik monitor almaya gittim, herifler dayamis camur gibi cs go videosu onu yayinliyorlar. Suna bi cihaz baglayip bakalim gercek goruntusu nasil diyorum, elimizde bilgisayar yok diyo. Lan 5 bin lira etiket koymussunuz, ben bunu gormeden almam diyorum, alma diyo falan.

sana açıp göstermek zorunda değiller. internetten al beğenmezsen iade et en temizi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

senko said:

reampage said:

üretim yetmiyor abi işte karaborsa kartlar. Hazır sistemlerin içinde veriyorlar kartları sadece.

Ha tamam, simdi oturdu kafamda sdf
Urun azsa hazır sistemle satmasini anlarim vatanin, etik degil tabii hicbir sekilde.

ne anladın bilele anlatır gibi anlat anlayım bende

Abi çokomel kalmadı piyasada fiyattı arttı çay müşterisi çokomel olmadığı için başka yere kaçıyor sende çokomeli sadece çayla vermeye başlıosun
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

vatanin aciklamasi su, minerlar bu kartlari topladigi icin, full sistem toplamaya gelen adama elimizde ekran karti yok cekmek zorunda kaldigimizdan musteri hic almayip kaciyor. yersen..

eee sana ne lan istersem 50 ekran kartı alıp iron throne yaparım. ha işlerine gelmiyordur ayrı da, müşteriyi zaten nasıl ayırt edeceksin "bu miner, bu diil" diye. aşırı büyük saçmalık.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Genwa said:

sana açıp göstermek zorunda değiller. internetten al beğenmezsen iade et en temizi işte.

Iyide abi bunla ugrasmamak icin yerine gidip bakip aliyorsun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Genwa said:

su tamamen orada ki elemanin bok yemesi diye dusunuyorum. ha vatan yonetimi/magaza mudurleri calisanlarina boyle bir rahatlik sunuyorsa, batsak np fln dusunuyorlar demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

sabonis said:

Genwa said:

Iyide abi bunla ugrasmamak icin yerine gidip bakip aliyorsun zaten.

şöyle düşün, monitörü açtı kurdu adam "beğenmedim" dedin bastın gittin. napacak o monitörü :P
sonra iade ile uğraşmamak için çoğu kişi gerçekten aşırı memnuniyetsizlik yoksa iade ile uğraşmıyor muhtemelen. ben bi monitör iade ettiğimde bilmem kaç aylardır ilk iade sizsiniz demişti adam.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

türkiyede mininge bu kadar yüklenen var mı ya, yatırım+elektrik masrafıyla miningden nasıl kâr ediyorlar kaçak falan mı kullanıyorlar elektriği?

Beklenmeyen bir fiyat düşüşü veya alet arızası yaşamazsan kaba bir hesapla 5-6 ayda kendini çıkarıyor elektriğe para ödediğin senaryoda bile, ödemeyebileceğin bir durumun varsa daha da kısalır. Ne bekliyorsunuz ki, 15 günde hemen kara mı geçirecek?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

Şaşırdım ben de...

Ama çok ucuza taş gibi laptop düşürdüm daha yeni Vatan'dan, o yüzden haklarında kötü konuşmayacağım.

link ?

Bir süredir şu modeli takip ediyodum, ara ara girip bakıyodum. Geceyarısı indirime girdi, tesadüfen farkedip 4500 TL'ye aldım.

http://www.vatanbilgisayar.com/dell-inspiron-15-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256-ssd-gtx1050ti-4gb-15-6-w10.html
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

adam yalnız halihazırda teşhir için kullanılan monitöre düzgün bir şey bağlayın da görelim demiş, paketinden açtırmıyor ki

he orayı kaçırmışım ben, öyle ise o apaçilikmiş. gerçi yani adamların elinde bi ihtimal hazır kasa falan yoksa bağlayacak, baştan kasa mı kuracaklar, o da ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

µh said:

türkiyede mininge bu kadar yüklenen var mı ya, yatırım+elektrik masrafıyla miningden nasıl kâr ediyorlar kaçak falan mı kullanıyorlar elektriği?

Beklenmeyen bir fiyat düşüşü veya alet arızası yaşamazsan kaba bir hesapla 5-6 ayda kendini çıkarıyor elektriğe para ödediğin senaryoda bile, ödemeyebileceğin bir durumun varsa daha da kısalır. Ne bekliyorsunuz ki, 15 günde hemen kara mı geçirecek?

tek 1 kart 6 ayda çıkarıyorsa, bu işi yapmamak için manyak olmak lazım ya.

kur sistemi 10 kartla. ee tamam çalışmana gerek yok bitcoin fiyatı yarıya falan düşmedikçe hasudfhau.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...