Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Az önce yedim, olmuş.
Hakikaten doluydu, glb açılış günü gibiydi, eş dost doluşmuş. Bazı ufak tefek aksakliklar vardı ama lezzet çok iyiydi.

Biri demişti bira alıp gitmece en mantıklı fikir. Nispeten sakin bir sokakta sokağa masa sandalye tarzı.

Misket köfteli yedim; köfteyi ayrı, patatesi ayrı, sosunu ayrı beğendim. Hatta ketçap mayonez kondurmayın, tadını ezmeyin. Buradan da yazayım ketçap mayonezi default yapmayın.

Maliyet iyi ayarlandiysa, hizmeti oturttugunuz gibi yürürsünüz. Hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

iş temposuna nasıl dayanacaksınız denmiş.

Istersen ayda 30k kazan. Harcayacak zaman ve enerjin olmadiktan sonra. En guzel yaşlarını kendi kendinin kolesi (what ?) olarak gecirip yaşlanınca harcayacağın (ne kadar yasarsan artık) parayi kazanarak geçirmek.. düşünürken bile hayattan soğudum. Bu motivasyonu korumak zor her türlü saygi duyarim erken yaslanir valla insan
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Az önce yedim, olmuş.
Hakikaten doluydu, glb açılış günü gibiydi, eş dost doluşmuş. Bazı ufak tefek aksakliklar vardı ama lezzet çok iyiydi.

Biri demişti bira alıp gitmece en mantıklı fikir. Nispeten sakin bir sokakta sokağa masa sandalye tarzı.

Misket köfteli yedim; köfteyi ayrı, patatesi ayrı, sosunu ayrı beğendim. Hatta ketçap mayonez kondurmayın, tadını ezmeyin. Buradan da yazayım ketçap mayonezi default yapmayın.

Maliyet iyi ayarlandiysa, hizmeti oturttugunuz gibi yürürsünüz. Hayırlı olsun.

Eyvallah sağolasın, beğenmene sevindim.Ufak tefek hatalar oldu evet ama engelliyemiyosun bazı şeyleri:D Lezzet tuttuktan sonra gerisi hallolmayacak şey değil tekrar sağolasın.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

kermit said:

bugün yedim. malzemeler kaliteli belli. sucuklu güzelde susatır amk. fiyatlarda gayet uygun

hangi ara geldin yedin, söyledin mi peki? ben pek kafamı kaldıramadım kumpirden yoğunduk

kalabaydı ya sakin bi anda gelirim yine bi selam veririm. diğer çeşitleride denerim. bu arada lütfen telefonla paket işine girin askjdhasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...