Jump to content

adamınbiri

=o=
 • Mesaj sayısı

  15.341
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

adamınbiri hakkında

 • Rütbe
  adamınbiri

Son profil ziyaretçileri

272 kez ziyaret edildi
 1. adamınbiri

  Milli Takım

  Cumartesi ŞL finali var ama bi sürü milli maç var avrupa elemesi. hiç mi o milli takımlarda olan oyuncu yok.bi ŞL finali ile elemeler aynı güne konulur mu? ben anlamadım var mı bilen?
 2. adamınbiri

  Spor Toto Süper Lig [18/19]

  Hani biz küme düşüyoduk? Bi maç daha kazansak avrupaya gidiyomuşuz. Hiç anlamadım ben bu seneyi bidaha gelelim. not: feneeeer
 3. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Yani alanımda uzmanım diye olabilir, gerçi orda yapacağım "uzman" olduğum alan değil ama sonuçta orda bir işveren beni işe almaya uygun gördü.
 4. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Amsterdam ili içerisinde bir yer ile mailleştim. Çalışma iznini ayarla gel başla diyor, çalışma izni olmadan çalıştıramam diyor,çalışma iznini almam için adamın gel demesi gerekiyor bana ama onu diyemem ben sen al çalışma iznini gel diyor. Ben nasıl çalışma izni alıcam?
 5. Biraz önce yaptım onayladım. Bostancı migrosa gittim sigara aldım ve akbilimden ödeme yaptım. bilgisi olmayanları bilgilendirmek istedim. eskiden pepsi/cola satan makinalar vardı akbili basar alırdın onlarda geri gelsin.
 6. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Yatırımcı olurum diyosan hemen açalım,saniye düşünmem gelirim 😄
 7. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Worldwide Career Center şöyle bir işletme 3000 dolar karşılığı güzel yerlerde 1 yıllık iş bulduğunu söylüyor,bilen duyan eden var mı?
 8. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  heee,onu yapabilicek bi yer bakiniyim, o mantıklı evet.
 9. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Parası olan arkadaşlarım var onlar yatırımcı olacak eğer iş açma durumu olursa, seyyar tezgah dışardan görüldüğü gibi değil gerçekten bu arada,ayrınca teşekkür ederim. dil okuluna diye gidip restorant bile yönetebilirim o konuda sıkıntım yok benim,gittiğimde iş bulurum ama çalışma izni istemiyo mu oteller falan? herhangi bir ülkede bulunmam yeterli olur mu sadece? avusturlyaya gitmek çok kolay da cidden araştırdım önümdeki tek engel işlemler 14 ay sürüyor 🙂 Buna karşı uyardılar beni,gerçekten tanıdığın biri değilse böyle bi teklif yapma paranı alırlar rezil olur kalırsın dediler.
 10. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Benim böyle hop diye gidip işe başlamam lazım öbür türlüsünü kaldırıcak bi ekonomim yok. uçak parası , gidicem ev tutucam,2-3 gün sonra işe başlıycam.
 11. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Baktım, daha önce gemilerde çalışmayanları cruise gemisine almıyolarmış. En azından başvurduğum 4 farklı şirkette bunu söyledi. Belki genel bi yalandır bilmiyorum 🙂
 12. adamınbiri

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  o aklıma geldi ama okumam ben, sorun olabilir o sanırım.
 13. Bir aşçı (ben oluyorum) yurtdışında nasıl iş bulabilir? Turist vizesi ile git orda bi işe gir yaşa diyenlerin ağzına kürekle vurmak isteyebilirim ona göre. Çoğu otel ve restoran o ülkede yaşıyorsan ya da çalışma iznin varsa gel diyor, çalışma izni için o kurumun beni davet etmesi gerekiyor diye biliyorum ona pek yanaşan göremedim. Var mı tavsiyesi olan?
 14. adamınbiri

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  bağırdın mı pati diye? bağırmadıysan vermem. alanlara sor hep bağırdı.
 15. adamınbiri

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  adam konuşmuş. size ne kardeşim takılın işte.
×
×
 • Yeni Oluştur...