Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:

Dükkana gelipte konuşamadığım ilgilenemediğim olduysa kusura bakmasın. çok yoğun bir haftaydı, resmen öldük öldük dirildik.

yarın sırf meraktan kumpir yemeye gelebilirim. gelince ne diyelim? adamınbirine bakmıştım mı diyeyim patiden geldim mi diyeyim nabayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Mekan iyi yere kurulmuş. Havalar az daha ısınsın güzel ekmek yerim oradan.

Kumpir güzeldi, malzemeler homojen dağılmıştı. En son kabuğun kenarını sıyırıyordum. Ama bir tane kesmedi rahat iki yenir. Duruma göre üç, dört gider de bütçeyi kasar.

ne zaman geldin? ne yedin sen bakiyim:D

Beyler gelin adamınbiri burda mı diyin size bön bön bakan 2 tip görürseniz ben yokum demektir. burda burda diye seslenen bıyıklı bi şişman görürseniz o benim işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

adamınbiri said:

Dükkana gelipte konuşamadığım ilgilenemediğim olduysa kusura bakmasın. çok yoğun bir haftaydı, resmen öldük öldük dirildik.

yarın sırf meraktan kumpir yemeye gelebilirim. gelince ne diyelim? adamınbirine bakmıştım mı diyeyim patiden geldim mi diyeyim nabayım?

akşam gel madem
kumpir bira yapak
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Mekan iyi yere kurulmuş. Havalar az daha ısınsın güzel ekmek yerim oradan.

Kumpir güzeldi, malzemeler homojen dağılmıştı. En son kabuğun kenarını sıyırıyordum. Ama bir tane kesmedi rahat iki yenir. Duruma göre üç, dört gider de bütçeyi kasar.

olm bu ne? bu neeee? adshfuahdsfhasd koptum lan.

güzel ekmek yerim oradan, rahat 2 yenir, duruma göre 3-4 gider ahsdfuadshufhadsufhaushu
adam arttırdıkça arttırıyor. sınırsız pizzahut stayla.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir çok patidaşım geldi dükkanıma,umarım hepiniz lezzetli şeyler yiyebilmişsinizdir. Hep dediğim gibi kötü bir şey varsa lütfen söyleyin çünkü sonuçta bu işten para kazanıyorum ben ve daha önemlisi bunu sizler yediğiniz için kazanıyorum,müsait saatte gelene gazoz ısmarlamışlığım vardır şahitlerim var:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...