Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:

Haydarimi kendim yapıyorum,acuka,şakşuka,Arnavut çiğeri bunların hepsini kendim yapıyorum dükkanda.Her sabah 5te hal'e gidip ürünleri alıyorum.

Sizlerden isteğim benim dükkanıma gelin para kazandırın değil, benim gibi emek harcayıp lezzetli ürünler çıkaran insanlara karşı,herşeyi fabrikasyon olan ürünleri (arada fiyat açısından uçurum yoksa) tercih etmemeniz.

Ketçap, mayonezi de kendin yaparsan yemeden onayı veririm.

said:
ve evet dükkana gelip "abi ben paticik'den geliyorum" demeyin esnafız o kadar paticikli falan demesinler.Gelmeden önce özelden yazın paticik'e özel bi kaç menü yapıyorum bile

Şunu yazmamış sayıyorum, tabi ki paticik'ten geldim diyeceğiz dükkana girip. Zaten dükkanın ismini yazınca google'a burası çıkıyor sadece.

Hatta cumartesi karşıya geçecektim, üşenmezsem bir gelip dükkanda paticik diye bağırırım.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

said:
ve evet dükkana gelip "abi ben paticik'den geliyorum" demeyin esnafız o kadar paticikli falan demesinler.Gelmeden önce özelden yazın paticik'e özel bi kaç menü yapıyorum bile

Şunu yazmamış sayıyorum, tabi ki paticik'ten geldim diyeceğiz dükkana girip. Zaten dükkanın ismini yazınca google'a burası çıkıyor sadece.

Hatta cumartesi karşıya geçecektim, üşenmezsem bir gelip dükkanda paticik diye bağırırım.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

Haydarimi kendim yapıyorum,acuka,şakşuka,Arnavut çiğeri bunların hepsini kendim yapıyorum dükkanda.Her sabah 5te hal'e gidip ürünleri alıyorum.

Sizlerden isteğim benim dükkanıma gelin para kazandırın değil, benim gibi emek harcayıp lezzetli ürünler çıkaran insanlara karşı,herşeyi fabrikasyon olan ürünleri (arada fiyat açısından uçurum yoksa) tercih etmemeniz.

(tu) Saygı

said:

(td)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun, ilk gelişimde aşırı yiyecem, 3 TL'lik yarı at, yarı martı yarı insan sosisli, kısırlı kumpirler yüzünden yemiyordum senelerdir, bu güzel oldu... Bacon dedin, soslar dedin, etli bişeyler yazmışsın okudukça gözlerim karardı. Yanımda insanları da sürüklerim gelirken kalite kazansın.
Sosyal ağlarda paylaş

Gelmek isteyen arkadaşlar her zaman gelebilir tabiki bu cumartesi ilk cumartesimiz olacak büyük ihtimal aşırı yoğun olucaz yani gelenlerle ilgilenememe şansım var sohbet edemeyebiliriz ama ben yerim geçerim aga derseniz o ayrı.Pazar gelirseniz en azından oturup bi çay sigara yaparız sonrasında :D

edik: 26 liralık kumpirin içinde Meksika fasulyesi,100 gr hafif acılı kıyma,salsa sos,guacemalo sos,sour cream,jalapeno biber,tortilla cipsi ve sriracha sos var. ve emin olun zar marjı en düşük ürünüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...