Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

buranın bankacılık sistemi o kadar kötü ki, böyle ziraat bankasını mumla ararsın. boyle 90ların türkiyesi gibi. her bi boka fee var, işlemler yavaş falan filan.

tek özlediğim şey tr nin bankacılık sistemi lan.

aksine iyi birşey bu ya.
bankayla ne kadar az iş, o kadar mutlu insan.

burda hergün senko bey gelin şimdi 60k kredi verelim diye arıyorlar,
atm'ye kart sokuyorsun KREDI FırSATI HEMEN TıKLA!! diye ekran geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olmasına iyi de çoğu da gereksiz geliyor bana

yok sizi damarınızdan tanıyoruz reklamı, yok göz tarama ile login fln
2FA yap geç işte maximum.

en son bi reklam dönüyrodu sosyal hesap mı neymiş, işte efendim işyerindekilerle gidilen yemeklerde kim ödiyecek krizi çıkıyormuş, bu kart hallediyormuş. lan yemekteki ödeme işine de karışmasınlar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

İlginize çok teşekkürler. Dükkanı pazar günü mimardan teslim aldım, bugün 3. gün ve aşırı yoğunum foto çekimi yarın gerçekleştirilcek.

karidesli cheedarlı kumpir

mini köfteli karamelize soğanlı kumpir

bol sucuklu kumru kumpir fotoları gelicek.

Adı kumpir olduğu için bir çok önyargı var

26 liraya kadar çıkan fiyatlarım olacak ama yinede insanları madur etmemek adına
klasik malzemeli full karışık kumpir 16 lira olacak
yine mısır bezelye kısır mantar turşu gibi klasik şeyleri koydurtup yiyebilirsiniz ama benim iddialı olduğum konu zaten (gurme lezzetler diyolar artık) malzemeleri.

Şuan türkiyede bolognes soslu parmesanlı bir kumpir yemeniz imkansız.

he tabi bi de bunlar sadece menü isimleri

hamburger gibi düşünürsek hamburger söylediğinde sadece köfte ve ekmek gelmiyor. domates,turşu,marul özel bir sos olmasa bile ketçap mayonez sıkıp veriyolar.
Fotolardan önce ben dükkandaki sosların listesini yaziyim;

acılı mayonez
sarımsaklı mayonez
thounsd island
ranch
tobassco
acılı hardal
taneli hardal
ballı hardal
orta acılı hardal
hardal
ketçap
mayonez
acılı mayonez
sriricha
extra acılı srricha
salsa
guacemalo
sezar sos
soya sos
satay sos
bqq
bufalo sos
soya sos
susam yağı
acılı bbq
chipotle

Sadece kumpire bu sosları dökmek için bile gelebilirsiniz.

Benim mesleki amacım,insanların aslında uygun fiyata lezzetli bir şeyler yiyebileceğini kanıtlamak, dışarıda 15 lira vererek üzerindeki tüm ürünler konserve olan kumpirde yiyorsunuz.

Ben mantarı üşenmiyorum (ki 10 kilo mantarı kesip pişirmek 20 dk mı almıyo zaten) kesiyorum

Haydarimi kendim yapıyorum,acuka,şakşuka,Arnavut çiğeri bunların hepsini kendim yapıyorum dükkanda.Her sabah 5te hal'e gidip ürünleri alıyorum.

Sizlerden isteğim benim dükkanıma gelin para kazandırın değil, benim gibi emek harcayıp lezzetli ürünler çıkaran insanlara karşı,herşeyi fabrikasyon olan ürünleri (arada fiyat açısından uçurum yoksa) tercih etmemeniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

ve evet dükkana gelip "abi ben paticik'den geliyorum" demeyin esnafız o kadar paticikli falan demesinler.Gelmeden önce özelden yazın paticik'e özel bi kaç menü yapıyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...