Jump to content

Utk

=o=
 • Mesaj sayısı

  525
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Utk hakkında

 • Rütbe
  Utk

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Utk

  Tor Browser

  çok haklısın, bu noktaya dikkat çekmek istemiştim. Trans bireysin sanırım ? bu arkadaş yüzünden yine banlanıcam galiba,bu arkadaşı tanıyan varsa, ben çok tanışmak istiyorum. Öm'den yardırıyor.Çocuk diyip de geçemiyorum,yaşı çok ufak değil. Topic'i zaten p.ç etti.
 2. Utk

  Eti götüreyim mangalı bana versinler

  Şile yolunda istediğin yerler mevcut, geniş piknik alanı olanlar da var otoban kenarı olanlar da, giderken ordaki marketlerden ya da esnaftan birine sorarsan tarif ederler.
 3. Utk

  Tor Browser

  çok haklısın, bu noktaya dikkat çekmek istemiştim. Trans bireysin sanırım ?
 4. Utk

  Tor Browser

  he forum için çok uygun biri değilim evet farkındayım, zaman geçiriyorum, çabuk kişiselleştiriyorum. kışkışlamayın beni sadece
 5. Utk

  Tor Browser

  abi bu arkadaş baya kendini troll zannediyor ya. Cidden üzüldüm. Arkadaşlar, klavye delikanlısı diye bir tabir forum siteleri için geçerli değil. Dota oynarsak , sövün, ana avrat sövün. en kral hacker gelemez ordan size. Burası öyle değil,canlar ciğerler,herkes birbirini tanıyor zaten. Beni de tanıyan fakat (uzak durim hamq manyağından da belli olmasın arkadaş olduğum düşüncesinde olan arkadaşlarım) ses etmeyen tanıdıklarım var burda. Söylemek istediğim şu,basit bir arkadaş ile çözümleyebileceğiniz ip adres->adres->çay grafiği var. daha dikkatli lütfen. Yani tahmin edilen kadar troll değil, kötü biri de değilim.
 6. Utk

  Tor Browser

  3000 lira iken fırlamadan 1 ay kadar önce,yakındaki arkadaşlarımın hepsine ciddi baskı kurdum bitcoin alın diye fakat konuya yabancı ve girişimci olmadıkları için kazanamadılar. 80 bin lira olmadan önceki 3 bin. muhtemelen önümüzdeki günlerde tekrar o skalayı yakalıcak galiba
 7. Utk

  Tor Browser

  battıktan sonrası keyifli ya bi kere kirlenince bi daha kirlenicem derdin olmuyo, da bu çamaşır yıkar gibi içeri dışarı sonra bi daha içeri modeli kötü
 8. Utk

  Tor Browser

  problem çözüldü bu arada enter tuşuna basmamışım.
 9. Utk

  Tor Browser

  kendi pipilerini kesen bir tür ırk var beyin özürlü diye tabir edilmesi gerekli sanırsam
 10. Utk

  Tor Browser

  sen gir izle sevgili lavuk adayı. Benim işim bitcoin trafiğini takip etmek, ne işlerde kullanıldığını öğrenip gerekirse bunun için pedoya maruz kalmak, tecavüze uğramadım. özür dilerim konusunu açtığın için, beni rahatsız etme :)
 11. Utk

  Tor Browser

  abi link lazım bulamıyorum, giriş çözümlerini ayrıntılı olarak anlatabilirim tecrübesiz arkadaşlara. Fakat tecrübeleri arkadaşların da beni aydınlatmasını isterim bu konuda.
 12. Utk

  Tor Browser

  tesekkurler sen tatlısın
 13. Utk

  Tor Browser

  which exactly i suppose to be ? istediğimden fazlasını sunmuş olmamı , senin bana pezevenk demeni es geçiyorum.
 14. Utk

  Tor Browser

  çok da sıcakkanlısınız.
 15. Utk

  Antinatalizm

  doğuma teşvik kötü değil, dilenen suriyelileri değiştirmek isteyen hükümetin önemli projelerinden

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...