Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

biz de geldik yedi arkadaşlarla. Tabi adamınbirine gidip "ben de paticiktenim ehe ehe" diyemedim asdf

yorumlarım aşağıda.

- Meksikalı güzel.
- patatesler ufak.
- konan malzeme sanki az.
- dışarıdaki masalar soğuk, ufo takmaniz gerek.
- masalarda tuz, ketçap/mayonez/hardal eksik.
- Mutfak çok şeffaf güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

Bir çok patidaşım geldi dükkanıma,umarım hepiniz lezzetli şeyler yiyebilmişsinizdir. Hep dediğim gibi kötü bir şey varsa lütfen söyleyin çünkü sonuçta bu işten para kazanıyorum ben ve daha önemlisi bunu sizler yediğiniz için kazanıyorum,müsait saatte gelene gazoz ısmarlamışlığım vardır şahitlerim var:D

Ben geldim gecen gun annem cok istedi kumpir yiyelim diye ama yagmur yagiyordu hafif, kapiya geldik icerde oturucak yer yoktu gorunurde, kapi onunde oturan kizlar iceri kacisti filan bizde devam ettik baska yerde yedik mecburen :(
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

bi gün gaza gelip istanbul bileti alacağım şu topiği uplanmış gördükçe :)

:)-D bende de bir hareketlenme oluyor..

ondan sonra neyle gelirsen gel mekani bulabilmek icin 1-2 saat harcayacagimi ,bulduktan sonra yer bulunmayip bekleyecegimi vs. yada disarida *ot catlatan esintide ogrenci misali buzulup kivrilacagimi .aa negzel patiden tanidik adam var moduna girsen bile sakallinin birinin isinin basindan askin olacagini olmasa bile 3 kelimeden sonra mecburen isi olacagini ..sonrasinda bunyenin nisastaya doyduktan sonra alkol isteyecegini tek tabanca alkolun anlamsizligini ..hersey bittikten sonra geri donus oldugunu dusundukce..

kendime geliyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

biz de geldik yedi arkadaşlarla. Tabi adamınbirine gidip "ben de paticiktenim ehe ehe" diyemedim asdf

yorumlarım aşağıda.

- Meksikalı güzel.
- patatesler ufak.
- konan malzeme sanki az.
- dışarıdaki masalar soğuk, ufo takmaniz gerek.
- masalarda tuz, ketçap/mayonez/hardal eksik.
- Mutfak çok şeffaf güzel.

Ahaha ben sordum ya direk burda adaminbiri varmis diye, arkadaslar direk gosterdi :)

Utanmayın yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...