Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cetin abiyi (kuddusimavra) kaybettik. basimiz sagolsun

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

uzun zamandır girmiyordum paticiğe 2 saat önce gördüm bu topici halen şoktayım, her şeyden bir parça olan adamları severim nba topicinde öğrenmiştim hasta olduğunu iyi fenerliydi, iyi ulusalcıydı, herşeyden öte iyi insandı hani münakaşası falan vardı ama asla asla art niyetli olduğunu düşünmüyorum. çok üzüldüm bu hastalığı yeneceğim diyordu olmadı be abi.. çoluğu çocuğu eşi için zor durum 32 yaşındayım babamı 9 yaşında kaybetmiştim onları çok iyi anlıyorum gelecekte neler yaşayacaklarını çok iyi anlıyorum Çetin abinin mekanı cennet olsun babama selam söylesin. Sevdiklerine sabırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

birebir tanımadım. fikirleriyle fikirlerim pek örtüşmedi. ama hep içten içe "babacan bi adamdır yea, o kadar gencin arasına dalmış, bi sürü ağır eleştriye maruz kalmış, hala burada takılmaya devam ediyor. helal" derdim.

ne acayip ya. diyemedim bişey, üzüldüm sadece. başımız sağolsun. yakınlarına sabır dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Trollük değil di mi bu? Öyleyse eşşek şakası falansa çok ağır söverim. Ama içten içe de öyledir umarım da hala aramızdadır diye ümit ediyorum.

Nedense hiç ihtimal vermiyordum böyle bir şeye. Kanser mesajını okuduğumda bile "Abi yazık, bir sürü sıkıntıya girecek adam" diyordum, ama eninde sonunda yeneceğinden nedense %100 emindim, aksini hiç aklıma bile getirmemiştim. Ara ara forumda görünce de hep işler iyiye gidiyor demek ki diye düşünüyordum. Çok üzüldüm. Forumun en renkli simalarından biriydi, her konuda aynı fikirde değildim, ama dendiği gibi içinde hiç kötülük veya artniyet olduğuna inanmıyorum.

Ailesine sabır diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:

Başımız sağolsun.Sabah sabah şok oldum.Forum ve bizler çetin abi için o kdr değerliymişiz ki asla bizden vazgeçmedi.Çok üzüldüm gerçekten.Huzur içinde uyusun

sadece forumda değil, dasaaa yazınca hatırladım forum dışında icq chat'te vs gerçekten değer veriyordu bu adam buraya. yeri geldi ten dalırs onli muhabbeti falan gülündü, yeri geldi tartışıldı, üzülündü.

şu ve Xenocide'in postuna da katılarak, çünkü gerek jenerasyon gerek oyun genre'sı farkından üzdük zaman zaman adamı, B)- smiley'inin üstüne gelince troleybit yazsın diyorum. Yapılabilirse tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

vay be ben çok ağır bir kanser değil,

metastatik kucuk hucreli akc kanseri diye biliyorum..

link..

Küçük hücreli akciğer kanserinin de prognozu kötüdür. Tüm evreler göz önüne alındığında 5-yıllık yaşam oranı ortalama %5 civarındadır[14]. İleri evredeki küçük hücreli akciğer kanserilerinde 5-yıllık yaşam oranı %1'den azdır. ..

sigara icmeyin...icirtmeyin..
Sosyal ağlarda paylaş

düşüncelere falan daldım sonrasında göğsüme/karnıma garip bir ağrı girdi anasını satiim. ağrı da diil böyle pek aslında, içe çekilme falan...

2-3 kere tartışmışlığım vardı saçma sapan konularda gittim onları okudum falan iyice bi garip oldum.

son mesajlarında hep iyiye gidiyorum, çok daha iyi hissediyorum falan diye yazıyordu millet de o yüzden iyileşecek diye düşünmeye başlamıştı. hey allam.
Sosyal ağlarda paylaş

Çetin abinin bize biraktiğı en guzel mesaj "bedeninize bakin, strestennuzak durun, check-up yaptirin"

"Biz siyaset konusmayalim" derdim "siyaset konusunca inada bindiriyoruz tadimız kaçıyor" o yuzden biz siyaset kinusmazdik hayat yemek gezme vs dunya tatlısı bir abimizdi yardım etmeyi de cok severdi kendini paralardı

Işıklar içinde uyu abim, cenazesinile ilgili haber aldığimızda buradan paylaşırız
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

fikirlerini ve konuşma şeklini ne kadar sevmeyip kendisiyle bir türlü anlaşamasam da kesinlikle içinde bir gram kötülük barındırdığına inanmıyorum. paticikin çocuksu şamata ortamından böyle evlilikler olsun, hayata dair konular vs. olsun bu tarz bir ortama geçişine tanık olmanın yanı sıra böyle kanser gibi lanet illet bir hastalığa aramızdan birini kaybetmek kanımı dondurdu sabah sabah, ölüm resmen tokadını vurdu suratımıza. çok üzüldüm gerçekten allah bütün yakınlarına sevenlerine sabırlar versin, toprağı bol olsun yazacak kelime bile bulmak çok zor...

this :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...