Jump to content

Komutan

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.771
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Komutan hakkında

 • Rütbe
  Komutan

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Komutan

  Dune

  O yaşlardakilerin büyük kısmının bu filmi takdir edebileceklerini hiç sanmıyorum.
 2. Komutan

  Star Trek: Picard - CBS

 3. Komutan

  House of the Dragon (2022) - HBO Max

  Showrunnerlar aynı değil.
 4. Komutan

  Babylon 5 Reboot - CW

  https://variety.com/2021/tv/news/babylon-5-reboot-the-cw-j-michael-straczynski-1235075236/ “Original series creator J. Michael Straczynski is onboard to write the project. He will also executive producer under his Studio JMS banner. Warner Bros. Television, which produced the original series, will produce the reboot. The new iteration of the sci-fi series is described as a “from-the-ground-up reboot.” In the series, John Sheridan, an Earthforce officer with a mysterious background, is assigned to Babylon 5, a five-mile-long space station in neutral space, a port of call for travelers, smugglers, corporate explorers and alien diplomats at a time of uneasy peace and the constant threat of war. His arrival triggers a destiny beyond anything he could have imagined, as an exploratory Earth company accidentally triggers a conflict with a civilization a million years ahead of us, putting Sheridan and the rest of the B5 crew in the line of fire as the last, best hope for the survival of the human race.” Straczynski’nin işin başında olması çok iyi ama CW’de yayınlanacak olması pek iyi değil.
 5. Komutan

  Terra Invicta

  XCOM ve XCOM 2 için Long War modlarını yapanlar tarafından kurulan Pavonis Interactive’in ilk oyunu.
 6. Komutan

  Pathfinder : Wrath of the Righteous

  Scroll of atonement, kampta satılıyor.
 7. Komutan

  Jagged Alliance 3

  Bu üçüncü Jagged Alliance 3. Hatta Online ve Rage'i de sayarsak beşinci.
 8. Komutan

  Pathfinder : Wrath of the Righteous

  Tam neutral sınırında ama lawful’un içindeydim. Hiç lawful veya chaotic seçmeden good seçe seçe nasıl olduysa neutral içine girdim. Ya lawful veya chaotic seçmeyince neutral sayılıyor ve o tarafa doğru itiyor veya çemberde good-evil ekseninde ilerlerken bir bug sonucu az da olsa lawful-chaotic ekseninde de ilerleniyor.
 9. Komutan

  The Wheel of Time - Amazon

  Üç kitabı tek sezona sığdıracaklarını hiç sanmıyorum ama bir takım yan karakterlerin hikayelerine daha önce girilecektir. Çeşitli Aes Sedailer, Logain, Children of the Light gibi yan karakterlerin hikayelerini Two Rivers tayfasının yolculuğu ile eş zamanlı olarak göreceğimizi tahmin ediyorum.
 10. Komutan

  The Wheel of Time - Amazon

  Bütün sahneler ilk sezondandır. Hikayenin kurgusu bir hayli değişecektir ve dizi film formatı için değişmesi de lazım. Yanlış hatırlamıyorsam ilk kitabın en sonuna kadar gördüğümüz aes sedailer sadece Moiraine ve Elaida idi, fragmanda bir sürü görüyoruz.
 11. Komutan

  Pathfinder : Wrath of the Righteous

  https://pathfinderwrathoftherighteous.wiki.fextralife.com/Companions
 12. Komutan

  Pathfinder : Wrath of the Righteous

  PvP olmayan oyunda denge o kadar da kritik değil. Oyunun her karakterle bitirilebiliyor olması yeterli. Başkalarının benimkinden kat kat daha güçlü karakterler yapmaları umrumda olmaz. Ben dümdüz Hellknight takılacağım ki söylenenlere göre pek de güçlü değilmiş.
 13. Komutan

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

  Bu zaten sadece çocukları hedefleyen bir yapım, bizim için bir anlamı yok. Bu arada demek ki isimde telif hakkı yokmuş, veya belki daha karmaşık bir hukuksal durum var.
 14. Komutan

  Midnight Suns

  Oyuncunun yarattığı karakter de var, onunla dört oluyor.
 15. Komutan

  Midnight Suns

  https://www.pcgamer.com/marvels-midnight-suns-reveal/ “The most exciting upcoming Marvel game is now Midnight Suns, a tactical RPG from the Firaxis team behind alien invasion strategy games XCOM: Enemy Unknown and XCOM 2. It was just announced at Gamescom, and it's out surprisingly soon, in March 2022. And if you're expecting "XCOM but with Marvel heroes," designer Jake Solomon says you're going to be surprised. Midnight Suns isn't a Marvel-skinned XCOM, but it is structured like an XCOM game. There's a base that can be upgraded, called The Abbey, from which you'll select missions out in the world. Before embarking on one of the turn-based combat missions, you'll choose three heroes from a cast of 12 Marvel troublemakers to come along. So far, nine of those heroes have been announced: Dr. Strange, Magik, Iron Man, Wolverine, Ghost Rider (the Robbie Reyes version), Blade, Captain America, Nico Minoru, and Captain Marvel.“

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...