Jump to content

Komutan

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.024
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Komutan hakkında

 • Rütbe
  Komutan

Son profil ziyaretçileri

1.109 kez ziyaret edildi
 1. Komutan

  Warhammer 40K: Darktide

  Dert etme, biz seni böyle kabullendik ve sevdik.
 2. Komutan

  Warhammer 40K: Darktide

  Psykerlar staff + brain burst çalışıyorlar genelde. Ama yakın dövüş silahları da var tabii. Ogryn’in yakın mesafede çok etkili ateşli silahları var. Bu arada friendly fire yok. Bir önceki betada vardı gibi hatırlıyorum. Bombalar bile sadece düşmanlara zarar veriyor. Gerçi öyle olmasa epey bir kavga çıkardı. Sharpshooter zaten ateşli silahlarda en etkili class. Birçok zealot ateşli silah olarak flamer’ı tercih ediyor ki aslında o da bir nevi yakın dövüş silahı. Ama uzaktan etkili silahlar da alabiliyorlar, mesela sharpshooter olarak en sevdiğim silah olan boltgun’ı zealotlar da kullanabiliyor. Aslında ben Vermintide’da da huntsman ve bounty hunter ile tamamen ranged gidebiliyordum. Ha tabii dibine giren adam oldu mu her iki oyunda da meleeye geçmek gerekiyor. Sharpshooter’da yakın dövüş silahı olarak en çok power sword ve chain axe’ı sevdim. Ogryn için en özel silah maul-shield, çok iyi tank haline getiriyor, ama haliyle biraz pasif bir oynanış gerektiriyor. Zealot oynamadım ama çoğu 2H chain sword kullanıyor. Bu arada sharpshooter için long bomb penance’ını yapmaya çalışırsanız, tavanı yüksek bir yerde horde gelirken bombayı 45 derece açıyla hiç beklemeden yani tuşa basılı tutmadan havaya atın. Er ya da geç başarılı olursunuz.
 3. Komutan

  Warhammer 40K: Darktide

  Ama beta derken bir önceki betayı değil, sadece şimdiki pre-order betayı kastettiklerini tahmin ediyorum. Yüzünü sonradan değiştirebiliyorsun.
 4. Komutan

  Warhammer 40K: Darktide

  Oyun resmi olarak çıkana kadarki sekiz günde düzeltirler mi bilmiyorum ama şu anda ciddi teknik sorunlar var. Oyuna girerken, karakter seçtikten sonra, görev yüklenirken, görevin ortasında çökebiliyor. Ayrıca bazen arkadaşlarla grup kurarken de zorluk yaşıyoruz.
 5. Komutan

  Star Wars: Andor

  Fiyattan bağımsız olarak söylüyorum, bu tür şeyler(cosplay etkinliklerini de dahil ediyorum) bana itici geliyor. Star Wars, Star Trek vs. gibi evrenleri kendi yaşadığım dünyadan farklı olarak algılıyorum ve o şekilde seviyorum. Normal dünyada böyle şeyler yapılması benim gözümde o evrenleri banallaştırıyor. Seven yapsın tabii, ona bir şey demiyorum.
 6. Komutan

  Star Wars: Andor

  İnsanlar oraya yatmak için değil oradaki hikayeye katılmak için gidiyorlar. Tabii bence o haliyle de çok kazık, o ayrı.
 7. Komutan

  Star Wars: Andor

  Umarım o soru cevapsız bırakılmaz.
 8. Komutan

  Victoria 3

  İade açısından oyunların alınış tarihine ön sipariş dahil değil, oyunun çıkış tarihi esas alınıyor.
 9. Komutan

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  “I-ıh”?
 10. Komutan

  Victoria 3

  Yalnız karadan ordu getirmekte sorun yaşanıyor galiba. Tuscany olarak Lucca’ya savaş açtım ve Avusturya Lucca’yı destekliyor gibi gözüküyordu ama hiçbir şey yollamadı. Military access türü bir diplomasi seçeneği göremedim, direkt relations’a bağlı olabilir mi?
 11. Komutan

  Victoria 3

  Bana ekonomide en büyük sorunu construction büyüklüğü çıkarıyor. Sağlama bağlamadan construction’ı büyütmemek lazım.
 12. Komutan

  Victoria 3

  Imperator’u ilk çıktığında hiç beğenmemiştim ama son halinden gayet memnunum. Paradox’un asıl sorunlu çıkan oyunları Victoria 2 ve Hearts of Iron 3’dü. Oynanmayacak derecede buglı çıkmışlardı. Daha sonraki oyunlarda tepki gösterilen şeyler teknik yetersizliklerden ziyade oyunların oynanışı, dengesi vs. ile ilgili konular.
 13. Komutan

  Victoria 3

 14. Komutan

  House of the Dragon (2022) - HBO Max

 15. Komutan

  House of the Dragon (2022) - HBO Max

  Alicent’ın üçüncü oğlu Daeron dizide yok sanıyordum ama Martin şöyle bir şey demiş: “Alicent gave Viserys four children, three sons and a daughter, their youngest son Daeron is down in Oldtown, we just did not have the time to work him in this season”

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...