Jump to content

Komutan

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.312
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Komutan hakkında

 • Rank
  Komutan

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Komutan

  PC Gaming #2

  Demek ki......😉 Yorum okumaktan değil ortalama puana bakarak karar vermekten söz ediyorum.
 2. Komutan

  Google Stadia

  Benim merak ettiğim Jade Raymond'ın yönettiği stüdyoda kendilerinin yapacakları oyunlar.
 3. Komutan

  PC Gaming #2

  Gerek Steam'in gerek Rotten Tomatoes'un user scorelarla bu kadar uğraşmalarını gereksiz buluyorum, çünkü ne yaparlarsa yapsınlar insanların objektif ve adaletli puan vermelerini sağlamaları imkansız. Ya tamamen kaldırsınlar ya da tamamen serbest bıraksınlar. Zaten bilinçli bir oyuncu oyun tercihini user scorelar üzerinden yapmaz.
 4. Komutan

  Avengers Endgame (2019)

  Ciddi ciddi Tony Stark’ın uzay gemisinde susuzluk ve havasızlıktan öleceğini zannedenler mi vardı? Oradaki olay hemen filmin başlarında çözülür. Zaten fragmanlardaki sahnelerin hemen hemen tamamının filmin başlarında olduğunu tahmin ediyorum. Normalde Marvel fragmanlarımda aksiyon gösterilir, bunlarda Hawkeye ile ilgili kısa bir sahneyi saymazsak hiç aksiyon gösterilmedi.
 5. Komutan

  Phoenix Point

  Oyunu bekleyen adam büyük ihtimalle Epic'den de alır.
 6. Komutan

  The Division 2

  Şu anda ilginç bir şekilde sadece ultimate edition için %32 indirim var. Üzerine bir de Ubisoft token kullanarak %20 indirim alırsan standard edition'dan daha ucuza geliyor.
 7. Komutan

  Battlefield V (WWII)

 8. Komutan

  Midsommar (2019)

 9. Komutan

  Imperator: Rome

  Oyun fiyatlarını Steam belirlemiyor, sadece tavsiyede bulunuyor. Önsipariş fiyatı 209 lira olan Resident Evil 2 şu anda 400 liraya satılıyor. Metro Exodus önsiparişe ilk çıktığında sanırım 89 liraydı, şu andaki fiyatı 309 lira(tabii bunda Epic exclusive yapılmasının da etkisi var).
 10. Komutan

  Imperator: Rome

  Firmalar eski oyunlarının fiyatlarını kura göre arttırmıyorlar. Paradox'un CK2 ve EU4 fiyatlarını arttırması bu açıdan bir rezalet olduğu için geri çekmek zorunda kaldılar. Artış olursa preorder ve release arasında oluyor.
 11. Komutan

  Imperator: Rome

  Üç ay sonra demiyorum zaten. Bir oyun çıkınca reviewlara bakılır veya iki saatten az oynanıp denenebilir, yani preorder yapmanın bir riski yok anlamında söyledim. Türkiye'de şu anda 61 liraya alınan bir oyunun fiyatının bir sene sonra %50 indirimle bile aynı fiyata geleceği son derece şüpheli. Elbette almaya kesin niyetli olmadığın bir oyun gene de alınmaz ama ergeç almayı düşündüğün bir oyun için 61 liralık preorder'ı kaçırılmayacak fırsat olarak görüyorum.
 12. Komutan

  Imperator: Rome

  Türkiye'de yaşayıp da bir oyunu ucuz preorder fiyatı ile almamak = oyun çıktıktan sonra 2-3 katı kadar para ödeme riskine girmek Steam'de iki saatten az oynandığı sürece oyunu koşulsuz iade etme seçeneği de olduğu için preorder ile alınan oyunların kötü çıkması sorun değil. Tabii Paradox oyunlarının ilk versiyonlarının open beta olduğuna da katılmıyorum. Crusader Kings 2'den itibaren çıkardıkları oyunlarda böyle bir durum olmadı.
 13. Komutan

  Battle Brothers

  ’WARRIORS OF THE NORTH’ DLC ANNOUNCEMENT We’re excited to announce that we’re working on another DLC for Battle Brothers. In other words, there’s going to be even more content for that game that you like. The name of the upcoming DLC is going to be ‘Warriors of the North’. As the name suggests, the focus of the DLC will be on introducing a new human faction hailing from the north. This faction follows the old ways of raiding and sacrificing prisoners to cruel gods. They’ll bring more regional flavor to the northern parts of the map, as well as a different challenge to fighting brigands in the north at every stage of the game. This DLC will be focused on new content, and it will be smaller in scope than ‘Beasts & Exploration’. This also means that you won’t have to wait quite as long until you can play it! Here’s the rough list of features we’re aiming for: A variety of new human opponents with their own fighting style and equipment, providing a fresh challenge at every stage of the game, including the late game Different origins to pick for your company, each with different starting characters, equipment and circumstances, as well as special rules that impact your campaign from beginning to end New nordic and rus inspired banners, armors and helmets A new legendary location New contracts New events In addition to these major features, the DLC will also include countless smaller additions. Just like in the past, we’ll explain all major features and most minor ones in detail in future dev blogs as we go along, so you’ll always know what we’re working on and why. We expect to be finished within the next few months and will announce a release date and final feature list once we’re closer to the finish line. Alongside the DLC, which will not be free, the game will also receive a sizable free update again. This update will contain a whole bunch of improvements, quality-of-life features and balancing changes, as well as some minor content additions.
 14. Komutan

  Star Trek: Discovery (2017) - Netflix

  Üçüncü bölümdeki Klingonlar ve Section 31 kısımları iyiydi. Yeni yapılacak olan Georgiou dizisi de herhalde buradan yürüyecek.
 15. Komutan

  PC Gaming #2

  https://www.youtube.com/watch?v=y0DCodfG0Lo
×
×
 • Yeni Oluştur...