Jump to content

Komutan

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.593
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Komutan hakkında

 • Rütbe
  Komutan

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Bu oyunu pek beğeneceğimi zannetmiyordum ama epey hoşuma gitti. Bunun iki sebebi var: 1- Combat başarılı. Karakterlerin yetenekleri ve bunların birbirleriyle etkileşimi gayet iyi işliyor. 2- Normalde bu kadar mizahi rpg sevmem ama bu oyunndaki karakterlere kısa sürede ısındım. Bunda seslendirmelerin birçok oyuna göre daha kaliteli olmasının da etkisi var.
 2. Komutan

  Baldur's Gate 3

  Assassin's Creed Odyssey'de de bir sürü kişiyle sevişebiliyorduk ama "sevişme" ekranın kararması ve kıkırtılar duymamızdan ibaretti. Sayı değil kalite mühim.
 3. Komutan

  Hearts of Iron 4

  Türklere özel ağaç gelir de bu gelmez mi?
 4. Komutan

  Civilization VI

 5. Komutan

  Wasteland 3

  Nasıl oldu bilmiyorum ama 4-5 tanesini ayrı bir grup olarak indirebildim, ondan sonra bir tane daha öyle grubu indirdim. Onların yükü gidince geriye kalanlar crash yapmadı.
 6. Komutan

  Wasteland 3

  Burayı crashlamadan geçmenin yöntemini bilen var mı? Ekranda görünenlerin 4-5 katı daha drool var ve hepsi tek combatta geliyor. Aslında quest vs. olmadığı için bunları öldürmek şart değil ama gelecek experience'a kıyamıyorum, ayrıca toplu katliam yapmak zevkli.
 7. Komutan

  Civilization VI

 8. Komutan

  Civilization VI

 9. Komutan

  PC Gaming #2

  Oyun o kadar yüksek profilli bir oyun değil ki, büyük ihtimalle tepki gösterilecek kadar fark edilmezdi. Zaten Türkiye'de oyunlara yasak getirilmesi çok nadir oluyor. Benim hatırladığım son örnek Minecraft'ın yıllar önce yasaklanması.
 10. Komutan

  PC Gaming #2

  Tell Me Why Türkiye'de satıştan kaldırılmış. Microsoft'un kararı gibi gözüküyor. Öyleyse ikinci bir Sony/ Blade Runner 2049 rezaleti olmuş.
 11. Dün çıktı. Bu tarz oyunları sevenler beğenir.
 12. Komutan

  Crusader Kings 3

  Stellaris’de yeni birimler eklediler ve neyin neye ne kadar vurduğunu falan değiştirdiler ama combatın yapısını baştan tasarlayan bir değişim olmadı. CK3’de de benzer denge değişiklikleri gelir ama kanatların ve taktiklerin yeniden eklenmesi gibi köklü değişiklikler beklemiyorum.
 13. Komutan

  Crusader Kings 3

  Şimdiye kadar dlc veya patch ile combatı tamamen değiştirilen bir Paradox oyunu olmadı. Yeni birim çeşidi vs. eklenebilir de daha derin bir şeyler beklemeyin. Ama bunu çok da dert etmiyorum, çünkü CK2’deki combat da birçok etken içermesine rağmen aslında pek derin değildi; savaşların %95’i sayıca kalabalık ordu ile kazanılıyordu.
 14. Komutan

  Tenet (2020)

  Akasya IMAX. İki dolu, iki boş koltuk şeklinde oturuluyor ve tek kişi bilet alınca yanındaki koltuk da dolu sayılıyor. Evde oturmaktan daha tehlikeli tabii ama dışarıya çıkarak yapılan pekçok aktiviteden daha güvenli olduğunu düşünüyorum. Ben de eldar‘ın düşündüğü gibi sabah gittim ki en az 12 saat koltuğuma kimse oturmamış olsun.
 15. Komutan

  Tenet (2020)

  Dark'ı bile anlamakta zorlananlar bu filme bulaşmasınlar. Genel olarak ne olduğunu anladım da birçok sahnede kimin neyi neden yaptığını, hangi yönde ilerlediğini anlamak zordu. Tam olarak ne olduğunu anlayabilmek için birkaç defa seyretmem lazım.
×
×
 • Yeni Oluştur...