Jump to content

Komutan

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.742
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Komutan hakkında

 • Rütbe
  Komutan

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Komutan

  Total War Saga

  En sevmediğim şeyi değiştiriyorlar, oyunun değeri benim gözümde epey arttı.
 2. Komutan

  Warhammer 40.000: Battlesector

  Agressorların grenade launcher'ı çok iyi. Standart menzilli saldırıları ise zayıf, onun yerine melee girmeleri daha iyi.
 3. Komutan

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

  Daha küçük yaştakilere yönelik başka bir dizi gelecek ama onun da ismi Masters of the Universe diye biliyorum, çünkü “He-Man and the Masters of the Universe” ismini kullanamıyorlar. Orijinal Filmation çizgi filminin telif haklarına sahip değiller, yalnızca Mattel’in oyuncaklarında olan şeyleri kullanabiliyorlar. Tabii zamanında çizgi film ile oyuncaklar paralel üretildiği için çizgi filmdeki pek çok şeyi oyuncaklar üzerinden kullanabiliyorlar ama dizinin ismi ve müziği gibi bazı şeyleri kullanmaları mümkün değil. Kevin Smith He-Man başrol demedi, “He-Man does no stepping aside” ve “It is all about He-Man” dedi. Orada biraz kelime oyunu yapıyor aslında. Teela’nın lezbiyen olduğu iddiaları da tamamen palavra, Andra ile aralarındaki ilişki arkadaşlık dışında bir şey değil.
 4. Komutan

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

  O yoruma katılmıyorum. Bence tam tersine Kevin Smith ölmüş franchise'ı diriltti. Dizinin sonunda hemen hemen her şeyin eski haline döneceğini tahmin ediyorum. Neticede dizinin esas yapımcısı Mattel ve bu dizi üzerinden -erkek çocuklara yönelik- oyuncaklar satma peşinde. Bir tek,
 5. Komutan

  Warhammer 40.000: Battlesector

  Keşke normal marineler de olsaydı da primarislerin farkını görebilseydik. Elbette liderler var normal marine olarak ama onlar zaten aşmış.
 6. Komutan

  Warhammer 40.000: Battlesector

  Vaat ettiklerini yerine getiren bir oyun diyebilirim. Sanctus Reach’i beğenenler bunu da beğenir.
 7. Komutan

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

 8. Komutan

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

  Evet, iki parça.
 9. Komutan

  Solasta: Crown of the Magister

  Benim ekip: Oath of Tirmar Paladin Hunter Ranger Thief Rogue Shock Arcanist Wizard Tank da healer da gerekli değil. Bir de campaign'de nispeten kolayca ulaşılabilen ve strength'i direkt belli bir seviyeye çıkartan itemlar var, o nedenle strength'e fazla puan vermek gerekmiyor.
 10. Komutan

  Solasta: Crown of the Magister

  Reroll bana cheat gibi geliyor, point buy kullanıyorum.
 11. Komutan

  Netflix Türkiye

  Antoloji değil aslında, hikayeler birbirleriyle yakından bağlantılı.
 12. Komutan

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

 13. Komutan

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Gallant
 14. Komutan

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Loki'de tam olarak cevaplayamadığım bazı sorular var:
 15. Komutan

  The Wheel of Time - Amazon

  https://deadline.com/2021/07/wheel-of-time-film-adaptation-in-the-works-with-thor-scribe-zack-stentz-1234791590/ Wheel Of Time’ Film Adaptation In The Works With ‘Thor’ Scribe Zack Stentz iwot productions and Radar Pictures have tapped screenwriter Zack Stentz (Thor, X-Men: First Class) to pen the script for the first of three planned motion pictures based on Robert Jordan’s bestselling series of books, The Wheel of Time. The first movie will be set several millennia before the time of the books, in a period known as the “Age of Legends”— a futuristic utopia powered by a magical force shared by men and women known as the “One Power.” When an unspeakable evil is unleashed upon the world, civilization descends into chaos, and war blankets the globe. When men using the One Power become insane and destroy much of the planet, a small band of women unite under the White Tower, and are humanity’s last hope of survival.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...