Jump to content

Komutan

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.414
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Komutan hakkında

 • Rank
  Komutan

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Komutan

  Star Trek: Picard - CBS

  Fragman heyecanlandırdı. Discovery'den kat kat daha fazla ilgimi çekiyor.
 2. Komutan

  Alita: Battle Angel (2018)

  Roberto Rodriguez filmlerinin en sevdiğim yanı şöyle bir görünüp kaybolan yan karakterlerin bile görsel olarak detaylı biçimde tasvir edilmesi. Bu filmde de köpekli amcadan Alita’nın biçtiği tiplere kadar her karakter gayet ayrıntılı tasarlanmış.
 3. Komutan

  Dark (2017) - Netflix

 4. Komutan

  Spider-Man: Far From Home [2019]

  Şu kadına May Hala demeyin artık, May YENGE!
 5. Komutan

  Stranger Things (2016) - Netflix

  Üçüncü sezonu beğendim ama daha az Ruslu ve daha çok canavarlı olmasını tercih ederdim.
 6. Komutan

  Dominions 5: Warriors of the Faith

  Evet, başkaları da var öldüren ama parayla birim almaları gerektiği için onlarda full death gitmek riskli oluyor.
 7. Komutan

  Dominions 5: Warriors of the Faith

  MA Ermor ve LA Lemuria için en geçerli strateji, çünkü paraya hiç ihtiyaçları yok, birimleri de ya summonla ya otomatik olarak yapılıyor. Onlar dışındakiler için riskli, yine de göze alınabilir tabii. Bu arada bir oyunda MA Ermor veya LA Lemuria varsa kısa sürede karşılarında kutsal ittifaklar oluşuyor. Multiplayer için konuşuyorum elbette.
 8. Komutan

  Dominions 5: Warriors of the Faith

  Hafif bir gaz aldım ama çok az kişinin okuyacağı bir rehber yazmaya da üşeniyorum.
 9. Komutan

  Steel Division 2

  Bu defa ilkindeki gibi standart, tek tek görev yapılan campaign modu yerine, army general isminde, ikinci ve üçüncü Wargame'deki gibi dinamik bir campaign modu koymuşlar. Onlara göre daha da komplike olmuş. Nasıl oynandığını tam kavrayabilmek ve oynamak için epey zaman harcamak lazım. Ama o zamanı ayırabilen için zevkli. Campaignle uğraşmak istemeyenler için historical battles ve skirmish modları da var.
 10. Komutan

  I Am Mother (2019) (Netflix - Scifi)

 11. Komutan

  Cyberpunk 2077

  Yalnız orada değindiği gunplay konusu önemli ve birkaç yerde daha benzer eleştiriler gördüm.
 12. Komutan

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Logan? Onun dışında ilk iki filmi de sevmiştim.
 13. Komutan

  Black Mirror (2011) - Netflix

  Striking Vipers iyi. Smithereens'de işin rehine alma kısmında seyretme zevki veren bir gerilim var ama teknolojiyle ilgili kısmı zayıf, sadece çok bilindik bir mesaj veriyor. Rachel, Jack and Asley Too da ilginç fikirler var ama bölümün büyük kısmında bunlarla ilgilenmek yerine fuzuli şeylerle vakir kaybediliyor. İlk yarıda hiç bir noktaya varmayan olaylar var, ikinci yarısı daha eğlenceli ama o kısmı da -ikide bir fuck denmesi haricinde- bir Disney aile filmi gibi işliyor. Neticede Striking Vipers dışındaki iki bölüm vasat olmuş.
 14. Komutan

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  @SamFilm kesinlikle kötü bir film değil ama aman aman iyi de bulmadım. Bana göre en büyük eksikliği akılda kalıcı bir aksiyon sahnesi olmaması. Bir tek trendeki dövüşten biraz zevk aldım. Özellikle en sonda Captain Marvel tüm güçlerine kavuştuktan sonraki sahnelerde işin hiçbir gerilimi kalmadı ki zaten Superman gibi fazla güçlü karakterleri pek sevmem; bana göre ideal süper kahraman Spider-Man veya Captain America gibi kısıtlı güçlere sahip olmalı. Bu arada olur olmaz her şeyi SJW olarak nitelendirenler için urban dictionary'deki bir anti-sjw tanımı: https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Anti-SJW 2. Living proof that people who fight monsters can become monsters themselves, anti-SJWs are people who have become so immersed in their perpetual battle against SJWs that they themselves have become equally prone to knee-jerkoverreactions. They can't watch a movie or even a trailer without somehow making it about their conflict; whatever they're doing, if there is a way to make it about political correctness and their fight against it, they will find it. Many also defend racism and sexism by dismissing legitimate objections as political correctness. They imagine the entire world to be the part of their "war" against SJWs, so it is useless to suggest that they are going too far - they will simply accuse you of being an SJWtrying to bring them down and control them because....reasons.
 15. Komutan

  Baba is You

  Çok iyi bir puzzle oyunu. Temel esprisi oyunun kurallarına müdahale edebilmemiz. Mesela ekranda Baba is you, rock is push, wall is stop, flag is win yazıyorsa, normalde Baba'yı bayrağa götürerek bölümü tamamlamamız gerekiyor. Fakat diyelim ki bayrak duvarlarla çevrili olduğu için ulaşamıyoruz ve rahatça ulaşabileceğimiz bir kaya var. Bu durumda kelimeleri itip rock is win yazarak, kayaya ulaşmayı kazanma şartı haline getirebiliyoruz.
×
×
 • Yeni Oluştur...