Jump to content

LethE

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.797
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

LethE hakkında

 • Rütbe
  LethE

Son profil ziyaretçileri

446 kez ziyaret edildi
 1. LethE

  Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

  tercih senin elbette fakat ikisi de 15 W, biri diğerine göre nası ultra-low olayor? aynı fiyata ryzen 2500u laptop varken garip geldi.
 2. LethE

  Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

  sene 2020 dual core laptop mu aldın
 3. LethE

  Yangın, yandık

  geçmiş olsun. Amacın satmak değilse bazı yerlerde belediye eski eşyaları topluyor ihtiyaç sahibi fakir fukaraya dağıtıyor. belki işini görür
 4. LethE

  sivi sogutma

  hiç soğutmasa bile içerideki sıvının ısınması zaman alır, hemen dakikasına ısınıyorsa temas etmiyordur yada sıvısına birşeyler olmuştur. ne kadar sürede kapanıyor alet? soğutmanın ışığı yanıyor ama fanları dönmüyor mu? birine yaptırdıysan aynı adam sköüp tekrar toparlar. aio ise markasını modelini yaz. kaç yıldır çalışıyor alet?
 5. LethE

  sivi sogutma

  hemen ısınıyorsa blok temas etmiyordur çıkarıp yeniden tak
 6. epicten aldıysanız kleinin siteden hesapları bağlayınca steame ekliyor
 7. https://store.steampowered.com/bundle/14169/Divinity_Original_Sin__The_Source_Saga/ numenera pişmanlıktır 😞 fps rogue-lite birşeyler bakıyorum ama ziggurata ve city of brassa ısınamamıştım. the pit infinity oynayan varmı? tavsiye eder mi?
 8. LethE

  PC Gaming #2

  kadın sarhoş oluyor. kadını, yanında başka insanlarda varken kadının otel odasına götürüyor, sevişek mi sorunca ret cevabı alıyor ve paşa paşa gidiyor. kadın yıllar sonra twitterda sexual predator diye cıngar çıkarıyor. ben 30uma geliyordum ama genç gösterirdim, benden daha genç kadınlarla takılırdı sübyancı diyor. adam şirket kartıyla alkol benden diyor. al sana süper karışım yaptım demiyor.
 9. LethE

  PC Gaming #2

  dedim anlat ama detaya girmedi. angry joe ağzına ağzına vurmuş iftira atanların, chris anca özür diliyor.
 10. LethE

  Pathfinder : Wrath of the Righteous

  call of the wildı yapan elemanı darlamaya başla 😄
 11. LethE

  System Shock 3

  eet UA ya bakarsak SS3 için çok hayırlı bir haber
 12. LethE

  Mount&Blade II: Bannerlord

  @Cuce şehirlere, şehir görevlerine vs dair yaptığınız bir ölçüm veya anket oldu mu? bu tarz atmosfer katmaya yönelik işlerin yapılması planlanıyor mu veyahut şirket içi karar anlatamam diyorsan bu konuda senin şahsi fikrin nedir?
 13. LethE

  Mount&Blade II: Bannerlord

  samcim adam day night cyclelı full sistemi bire bir koyun demiyor Onun "gibi" atmosfer olsun diyor. misal quest giverla konuşurken arkadan yürüyen eden tipler oluyor. istenilen şeyin tohumları gibi bakabilirsin buna. sence onlar da kaldırılmalı mı?
 14. LethE

  Mount&Blade II: Bannerlord

  need for speed de ortada gezen yaya mı var? açtım baktım şimdi videosuna, player karakterin var ve çorabına kadar seçiyorsun. sana kalsa araba yarışı oyunu ne alakası var diyip geçilecek. questte konuşçağın adamın küçük kutu gibi bir evin önünde suratı boş ufka dönük durması yerine bir işle uğraşmasını istemenin nesi yanlış? iki çorba karıştırsın, odun kessin, vs. nedir bu biz yapamayız zihniyeti.
 15. LethE

  Bootcamp Konusu

  yaparsın. aslansın. kaplansın. QA automation niye istemedin ki?
×
×
 • Yeni Oluştur...