Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cetin abiyi (kuddusimavra) kaybettik. basimiz sagolsun

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

başımız saolsun

modu hep yüksek yazdığı için hep iyiye gidiyor gibi düşünüyordum. haberi gördüğüm gibi kızı geldi aklıma. umarım yeterince tanıyabilmiştir babasını. gerçekten ailesine, etrafına ve bizlere bir şey katabileceğini düşündüğüm insanlardan biriydi tarzıyla ve düşünceleriyle.

mekanı cennet olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Daha gecen gun buralardaydi, ne guzel mucaadele ediyor insallah kazanir diyordum, saka gibi.

Babami da boyle beklenmedik ani kaybetmistik ama yasamis olsa da insan boyle gidislere hic bir zaman hazir olamiyor demekki.

Allah rahmet eylesin. Yuzyuze gorusen, aileyle iletisimi olanlar yonlendirsin maddi manevi yapilabilecek ne varsa yapalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şok oldum gerçekten ya göğsüme taş oturdu resmen. Tanışmamış olsam da sürekli forumda vakit geçiren ve birbirini iyi kötü tanıyan birisi olarak, kendisinin hastalık başlığını takip ediyordum ve iyileşmesini umarak bekliyordum.
Çok üzgünüm. Ailesine ve tüm sevdiklerine sabır diliyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

off abim off

annem hastaneydeyken yazışırdık onuda kanserden kaybettim.kahretsin böyle hastalığı illeti..

B)- şunu,trolleybüs lafını,kendi çalıştığı firmada eleman yetiştirmek için eleman alımına ne kadar uğraştığını,paticikden adam bulmak için nasıl adeta yırtındığını,delinmez ulusalcı kimliğini,defelarca gereksiz yere yerildiğini dalga,geçildiğini,uzaykeki ile olan gazete muhabbetini...hiç unutmam/unutamam şimdi hepsi anı oldu gitti.

yüzyüze tanışmak nasip olmadı.hep başka zamanlara bıraktık buluşma işini olmadı lan.

mekanı cennet olsun.ailesi ile iletişimi kesmeyin abi ne lazımsa yapalım düzenli olarak ama..
Sosyal ağlarda paylaş

Allah rahmet eylesin. Inanmak istemedim ilk once. Resmen yeni bir cagin baslangici gibi hissettim.

Once uo oynuyorduk konusuyorduk burada. O zamanlar dalga gecerdik, olm 20li yaslara gelecegiz ise baslayacagiz vs hala burada yazisiyor olacagiz falan diye. Simdi o kisim hizlica geldi geciyor bile.

Evet cetin abi uo zamanlarindan degil ama erken uyari gibi sanki: gencler yarin obur gun torunlariniz olacak gene buraya yaziyor olacaksiniz. Hastalacaksiniz onu konusacaksiniz. Aramizdan bazilari yenik dusecek ayrilacak yanimizdan, en kavgali bicaklilar bile gelecek burada gozyasi dokecek, uzulecek. Biz gene yazismaya devam edecegiz burada, torunlarin fotograflarini falan koyacagiz. En sonunda biz de ayrilacagiz biri arkamizdan bir konu acacak iste.

Vay arkadas...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...