Jump to content

Holy

=o=
 • Mesaj sayısı

  17.416
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Holy hakkında

 • Rütbe
  Holy

Son profil ziyaretçileri

458 kez ziyaret edildi
 1. Holy

  t-shirt kol kısmının bir süre sonra bollasmasi

  kola yapışan tişört giymeyin, bollaşmasın.
 2. Holy

  Bilgisayar koltuğu

  ben bunu aradım sordum, haftaya geliyormuş stoklarına. bayram öncesi sevk etmeye çalışacaklar hatta.
 3. Holy

  Playstation 5

  Disk girişi dediğin ekstra toz giriş deliğinden fazlası değil. Ben disksiz alırım direkt.
 4. Holy

  DH tasarruf sorusu

  Yok aradaki fark baya büyük, doğalgaz çok daha ucuz.
 5. Holy

  Asansör bakım, muayene, kırmızı etiket

  Uzun zamandır böyle bilgilenmemiştim forumdan, eline sağlık BonePART. O tekmeleyen adam videosu da gerçekten anlamsız. Tuşlara tekme atmak, sonra o tuşlara basıp kapıyı açmak nasıl açıklanır bilmiyorum.
 6. Holy

  Play Station Oyun İndirimleri

  ps5'e devam edecekse alacağım ben de, etmiyorsa mantıksız
 7. Holy

  The Last Dance Belgeseli ('97-98 NBA Sezonu)

  Belgeselde anlatılmayan daha ne yediği boklar var Jordan'ın, hepsini saklamışlar melek gibi göstermişler Jordan'ı. Az bilen insan için gerçekten güzel gelebilir ama takım arkadaşları ile ilişkileri burada çok çok iyi anlatılmış, o dönemde Kukoc ile olan kavgaları, takımdan kovmak istemesi falan anlatılmamış mesela. Bence izlemesi keyifli ama anlatılmayan çok detayın olduğu bir belgesel olmuş. Fikrimi değiştirmedi, King is GOAT.
 8. Holy

  İşte yerli otomobil

  2021 Eylül kapanış, o zamana kadar üretime devam.
 9. Holy

  EKMEK topiği

  Ha bir de ufak bir tip vereyim ev ekmekçilerine, pişirirken üstü kızarmaya başladıktan sonra arada fırını açıp soğuk su sürüyoruz fırça ile, yumuşatıyor dış kabuğunu. Prof. tip değil tabi arkadaşımızdan duyup denediğimiz bir yöntem.
 10. Holy

  EKMEK topiği

  mikrobiyoloji mükemmel bir alan ya. antropoloji ile kombine edip bunu araştıran insan/kanal bilen varsa ateşlesin hatta buraya.
 11. Holy

  hava temizleyici zımbırtı cihazı

  Ben baya araştırıp en son xiaomi aldım, memnunum alerji şikayetlerini yoketti.
 12. Holy

  Politik pusula testi!

  Economic Left/Right: -4.88 Social Libertarian/Authoritarian: -7.08 Değişim baya ülkenin gidişatı ile tutuyor. Devletimiz beni sola doğru ittirmiş 13 senede.
 13. Holy

  The Witcher (2019) - Netflix

  Joan of Arc'ın torunları kesmeye geliyor seni kılıçla
 14. Holy

  The Witcher (2019) - Netflix

  Hayatımda duyduğum en kötü remix olabilir ya. Bunu remix yaptım diye yükleyen insan 9 yaşından büyük olmamalı.
 15. Holy

  Rahat Köşe - NBA Sohbetleri

  Ancak bakabildim foruma, teşekkürler güzel feedbackler için. Thumbnail konusunda haklısınız random seçime bırakıyorum onu ama biraz daha üzerine odaklanmak iyi olabilir. Hiç düşünmemiştim aslında önemli olduğunu. Peki thumbnail olarak videodan komik bir an falan gibi kesit mi yapmak daha doğru, yoksa kendim hazırlasam logolu vs. daha mı iyi olur? Giriş ve çıkış kısımlarını komple elden geçiriyorum bu haftasonu koyacağımız videolarda. Intro çok uzun haklısınız, onu 5 sn ile sınırlayıp biraz daha hızlı geçişlerle, daha profesyonel yapmaya çalışacağım. Toplam 3 tane kedi var, sırayla videolarda sağa sola almaya çalışıcaz da normalde götümüzden ayrılmayan sıpalar video çekerken çok az uğruyor. Gerekirse ödül mamasıyla falan manipule edip daha çok sokucam kadraja. Ağzımıza burnumuza tırmansınlar asdfgdf. Kamera açısı için biraz düşündük de en doğrusu bu gibi ya. Biraz daha kahve fincanlarının çok gözükmediği, belin üstüne odaklıyoruz aslında ama bunda biraz kaymış hakkaten. Yoksa izleyiciye penis şov yapmak için başka videolar çekmemiz lazım. Adobe priemere ile editliyorum videoları, sıfırdan öğrenmek biraz kastı. Aslında yaptıkça öğreniyorum, her videoda farklı bir şeyler ekliyorum falan ama masterlayana kadar böyle devam eder gibi. Adobe premiere bilen varsa öğrenmek için tutorial linki falan çok şükela olur. Onun dışında yükledikçe burayı da update etmeyi düşünüyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...