Jump to content

Holy

=o=
 • Mesaj sayısı

  17.357
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Holy hakkında

 • Rank
  Holy

Son profil ziyaretçileri

47 kez ziyaret edildi
 1. SSD olsa alacaktım ben ama HDD kaldı mı abi 2019'da 😞
 2. Holy

  Romanya Vatandaşlığı

  Teknik olarak hakkın var işte, gerekli belgeleri bulursan mümkün.
 3. Holy

  Romanya Vatandaşlığı

  Bizim doğum yok ya, anneanne doğmuş orada ve 1930'larda gelmiş Türkiye'ye. Orada kalan akraba da yok. Kütüğün tam neresi olduğu da yok. Biraz daha zor yani benim iş 🙂 Neyse @mokoko görüşsün gelsin de aydınlatır.
 4. Holy

  Romanya Vatandaşlığı

  İşte senko ve bir takım forumdan diğer arkadaşlar güzelce dolandırıldı, o yüzden güvenilir yer bakıyorum 🙂 Doğum belgesini bulamayıp paraların da üstüne yattılar hatta, bence hiç konuşma bile. Kadının anlattıkları güzelmiş, benim gidip görüşmeye vaktim olmaz muhtemelen ama tecrübelerinden yararlanırım. Sözleşme kopyasını hatta bana da iletebilirsen ben de baktırabilirim. Benim anneannenin de doğduğu dönemde Romanya toprağı olan yer şu an Bulgar toprağı. Hatta ilçesi Bulgar toprağı ama köyü Romanya toprağı falan gibi bir saçmalıklar var. Doğum belgesi bulmak zor olmaz umarım.
 5. Holy

  Romanya Vatandaşlığı

  Romanya veriyor, o kesin ama ben de güvenilir firma bakıyorum aslında bu iş için. Bilen varsa ben de girerim bu işe. Bendeki tek sıkıntı Anneannemin doğum yeri Romanya yazıyor nüfusta, tam il-ilçe belli değil. Aileden aldığım bilgiyle Köstence tarafında olduğunu öğrendim ama arşivleri falan açtırmak gerekiyormuş. O yüzden tıkandım birazcık. Adam gibi bu işi yapan bir yer varsa konuşmak isterim.
 6. Holy

  Antarctica'da gerçek gizemli sır ne?

  İlginçtir ki böyle forumda sevilmeyip sürekli laf yiyen adamlar foruma daha fazla ilgi göstermeye başlıyor. Laf yiyince ilgi gördüklerini zannedip daha çok suratımıza sürüyorlar. Sequo, Noyan ve daha sayamadığım niceleri aynı döngü içerisinde devam etti yıllardır. Sosyologlar bunu da araştırsın.
 7. Holy

  Kira zam konusu

  Kiracı kötü niyetli ise gerçekten dava sonuçlanana kadar falan bedava bile oturabiliyor evde. Yüksek yerde tanıdıkların falan varsa ancak anında karar çıkarttırıp attırabiliyorsun evden falan ama onun dışında baya zor o işler.
 8. Holy

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Valla bence buluşturup iteledi GS Nagatomo'yu Beşiktaş'a. Sol bekten akan bir Kagawa izleyecekler.
 9. Holy

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  Bok gibi bunlar. Görüntü sürekli takılıyor, donuyor vs. kanser ediyor. Bu iş için en mantıklısı ikinci el apple TV ya. Aynı kablonun apple orjinal olanı iyi çalışıyormuş ama o da 170-200 lira civarıydı en son. Onu alana kadar ikinci el apple tv çok daha mantıklı.
 10. Holy

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  İşte ikisinin de farklı özellikleri iyi, toplayınca bile bir adam etmiyor malesef. Burada yazan adamların %50'sinin top kontrolü Slimani'den iyidir mesela. Kontrol etmeye çalıştığı her top minimum 2 metre ilerisine düşüyor. Bu bile kanser sebebi.
 11. Holy

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Frey + Slimani bir Guiza bile etmez, kötülüklerini ancak böyle açıklayabildim.
 12. Holy

  NBA 2018 - 2019

  DSJ'ye gram ihtiyacı yok Dallas'ın, hiç koymaz gidişi. Porzingis tutarsa ama bir kaç yan katkı ile taş gibi takım oldular diyebiliriz.
 13. Holy

  Kahve konusu

  kullanıyorum ben aktif olarak. bialetti almıştım ben, memnunum baya.
 14. Holy

  Spor Toto Süper Lig [18/19]

  Valla yapılan en iyi iş, milli takımı bu pisliklerden temizlemek oldu. Bir an önce jubile yapıp defolup gitseler ne temiz olur.
 15. Holy

  Kısır Kedi Maması

  En büyük zararı fazla hareketli olması olur sanırım. Enerjiyi atmakta zorlanabilir diyorlardı kısır değil ve tahılsız mama yiyor ise.
×
×
 • Yeni Oluştur...