Jump to content

Holy

=o=
 • Mesaj sayısı

  17.378
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Holy hakkında

 • Rank
  Holy

Son profil ziyaretçileri

115 kez ziyaret edildi
 1. Holy

  NBA 2018 - 2019

  LA'den giden adamlara iyi adamlar denen bir forum mu olduk gerçekten? Gitmeleri o kadar iyi oldu ki, resmen çöp temizlediler. Bir bok olmazdı gidenlerden çünkü kafa olarak bitmişlerdi zaten geçen sene, oradan dönemezlerdi. Hem kendileri için, hem LA için iyi oldu. Yerleri de çok kolay dolacak.
 2. Holy

  sıvı soğutmama ve hdd'me bir şeyler oldu.

  Girişlerinde temassızlık olabilir, çıkar bir üfle soketlerin oraya.
 3. Holy

  Marvel Spiderman PS4 Pri

  Pri ne demek? çok uzağım ikinci el piyasasına hiç alışveriş yapmadım da, ilk sahibi olduğun anlamına mı geliyor?
 4. Holy

  Topla v0.81a [29ocak15]

  2015 Ocak'taki fiyatları hatırlamak için alıntıladım. Ben 2500+ TL'ye maliye bakanı torunu tarifesi istiyorum.
 5. Holy

  Günlük #14

  Genelleme yapma bence, sana özgü o yapılan muamele.
 6. Holy

  Avengers: Endgame (2019)

  Bu filmi beğenenler BBG Melihçidir, Survivor izlerler ve en sevdikleri yemek margarinle yapılmış sade pilavdır.
 7. Holy

  hatay vs. urfa vs. adana

  Gerçekten o muzlu sütü öveceğine sokaktaki portakal ağaçlarını öv daha iyi. Dümdüz muzlu süt işte lezzet patlaması falan yok, boş hype.
 8. Holy

  HUAWEI P30 pro

  En temizi ülkeden ihrac etmek için %10 vergi koyar, öpe öpe ödetir o parayı apple'a.
 9. Holy

  HUAWEI P30 pro

  Zaten google da sürekli çözüm bulmaya çalışacağız yönünde açıklamalar yapıyor. Google için de büyük kayıp olur Huawei'nin gitmesi. Hatta daha da kötüsü, huawei ve diğer çinli üreticileri gaza getirip kendi OS, arayüz ve storelarını dünyaya açmaya teşvik edecek. Yok yere Google'a rakip çıkartacaklar 🙂
 10. Holy

  Seat Leon (sıfır gibi)

  O sol arka kapıdaki hasarın yakın çekim fotosu yok ama şu haliyle görünen hem kapı hem marşpiyel boyanacak. Yetkili serviste 5k çekerler minimum. O yüzden yaptırmamış olabilir.
 11. Holy

  HUAWEI P30 pro

  Do I need to stop using my Huawei phone? No. If you already have a Huawei smartphone, it will continue to operate as normal. “Huawei will continue to provide security updates and after-sales services to all existing Huawei and Honor smartphone and tablet products, covering those that have been sold and that are still in stock globally,” Huawei said in a statement. Will I lose access to Google? No. Google, Google Assistant and the various Google apps will continue to operate on existing smartphones. Will I no longer receive app updates? No. App updates are delivered by Google Play in the west, and will continue to be so on existing smartphones. Google said: Bu bilgiler ışığında, ikinci el huawei telefon fiyatları düşmeyi bırak, artacak 🙂 Mevcuttakilere tek dokunan şey android genel updateleri geç almak olacak, o da çok büyük problem değil benim gözümde. High-end kullanmadan duramayanları etkiler sadece.
 12. Holy

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  Ankara antlaşması ile UK'e gidip çalışan aşçı arkadaşım var. Şirket olarak danışmanlık şirketi kurdu. Mekanlara mutfak, menü vb. konularda danışmanlık veriyor kağıt üzerinde, gerçekten de yapıyor aslında o işi ama her zaman iş gelmiyor tabi o taraftan. Onun dışında full time türk kebapçısında çalışıyor öyle kazanıyor parasını.
 13. Holy

  ön elektrik ünitesine hat çektirme

 14. Holy

  ön elektrik ünitesine hat çektirme

  Sen beğendiğin kıyafeti alıp başkasına giydirip karşısına mı geçiyorsun?
 15. Holy

  Satılık Cowin E7 PRO Wireless Headphone (Active NC)

  Hiç sıkıntı yaşamadım. Görünüşü biraz büyük ve kaba ama bana ağırlık hissi yaratmadı. En uzun kullanımım 4 saat uçak yolculuğunda oldu. Hiç çıkarmadan 2 saat müzik, 2 saat film için kullandım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Kargosu gümrüğü falan derken aliexpressten alınca da daha pahalıya geliyor 🙂 Bu arada almayı düşünen varsa İstanbul Anadolu yakasında elden teslim edebilirim, hatta öncesinde direkt benim kulaklıkla deneyebilirsiniz de.
×
×
 • Yeni Oluştur...