Jump to content

Holy

=o=
 • Mesaj sayısı

  17.420
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Holy tarafından gönderilen her şey

 1. Holy

  Galatasaray 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  abartınca penaltı olmuyor mu?
 2. Holy

  Windows 10 Taşıma ve/veya Silme

  bence sökmeden önce HDD'ye kur windowsu, formatla sonra SSD'yi. Sonra söküp diğer laptopa takarsın cillop gibi olur.
 3. Holy

  2k - 4k monitor tavsiyesi

  Bende sağ altta bir tane çıktı ama o kadar rahatsız etmedi ki, arayınca bulmam bile 1 dk sürüyor testlerde. Tek olduğu ve gözüme hiç takılmadığı için geri yollamadım ben de ama Samsung.com.tr tercih etme sebebim bir yandan da müşteri hizmetleri idi. HB, Trendyol falan hiç uğraşmadan direkt Samsung ile iletişimde kalırım diye tercih etmiştim.
 4. Holy

  2k - 4k monitor tavsiyesi

  Geç oldu mu bilmiyorum ama 1 ay kadar önce bunu aldım ben, çok aşırı memnunum. Curved konusu beni de sürüncemede bırakmıştı bir süre ama kullanım olarak hiç sıkıntı yaşamadım. Hatta bir ara dik olarak kullanmam gerekti, onda bile rahatsızlık vermedi. edit: Benimki 27" bu arada, 3000'e almıştım Samsung.com.tr'den.
 5. Holy

  t-shirt kol kısmının bir süre sonra bollasmasi

  kola yapışan tişört giymeyin, bollaşmasın.
 6. Holy

  Bilgisayar koltuğu

  ben bunu aradım sordum, haftaya geliyormuş stoklarına. bayram öncesi sevk etmeye çalışacaklar hatta.
 7. Holy

  Playstation 5

  Disk girişi dediğin ekstra toz giriş deliğinden fazlası değil. Ben disksiz alırım direkt.
 8. Holy

  DH tasarruf sorusu

  Yok aradaki fark baya büyük, doğalgaz çok daha ucuz.
 9. Holy

  Asansör bakım, muayene, kırmızı etiket

  Uzun zamandır böyle bilgilenmemiştim forumdan, eline sağlık BonePART. O tekmeleyen adam videosu da gerçekten anlamsız. Tuşlara tekme atmak, sonra o tuşlara basıp kapıyı açmak nasıl açıklanır bilmiyorum.
 10. Holy

  Play Station Oyun İndirimleri

  ps5'e devam edecekse alacağım ben de, etmiyorsa mantıksız
 11. Holy

  The Last Dance Belgeseli ('97-98 NBA Sezonu)

  Belgeselde anlatılmayan daha ne yediği boklar var Jordan'ın, hepsini saklamışlar melek gibi göstermişler Jordan'ı. Az bilen insan için gerçekten güzel gelebilir ama takım arkadaşları ile ilişkileri burada çok çok iyi anlatılmış, o dönemde Kukoc ile olan kavgaları, takımdan kovmak istemesi falan anlatılmamış mesela. Bence izlemesi keyifli ama anlatılmayan çok detayın olduğu bir belgesel olmuş. Fikrimi değiştirmedi, King is GOAT.
 12. Holy

  İşte yerli otomobil

  2021 Eylül kapanış, o zamana kadar üretime devam.
 13. Holy

  EKMEK topiği

  Ha bir de ufak bir tip vereyim ev ekmekçilerine, pişirirken üstü kızarmaya başladıktan sonra arada fırını açıp soğuk su sürüyoruz fırça ile, yumuşatıyor dış kabuğunu. Prof. tip değil tabi arkadaşımızdan duyup denediğimiz bir yöntem.
 14. Holy

  EKMEK topiği

  mikrobiyoloji mükemmel bir alan ya. antropoloji ile kombine edip bunu araştıran insan/kanal bilen varsa ateşlesin hatta buraya.
 15. Holy

  hava temizleyici zımbırtı cihazı

  Ben baya araştırıp en son xiaomi aldım, memnunum alerji şikayetlerini yoketti.
 16. Holy

  Politik pusula testi!

  Economic Left/Right: -4.88 Social Libertarian/Authoritarian: -7.08 Değişim baya ülkenin gidişatı ile tutuyor. Devletimiz beni sola doğru ittirmiş 13 senede.
 17. Holy

  The Witcher (2019) - Netflix

  Joan of Arc'ın torunları kesmeye geliyor seni kılıçla
 18. Holy

  The Witcher (2019) - Netflix

  Hayatımda duyduğum en kötü remix olabilir ya. Bunu remix yaptım diye yükleyen insan 9 yaşından büyük olmamalı.
 19. Holy

  Rahat Köşe - NBA Sohbetleri

  Ancak bakabildim foruma, teşekkürler güzel feedbackler için. Thumbnail konusunda haklısınız random seçime bırakıyorum onu ama biraz daha üzerine odaklanmak iyi olabilir. Hiç düşünmemiştim aslında önemli olduğunu. Peki thumbnail olarak videodan komik bir an falan gibi kesit mi yapmak daha doğru, yoksa kendim hazırlasam logolu vs. daha mı iyi olur? Giriş ve çıkış kısımlarını komple elden geçiriyorum bu haftasonu koyacağımız videolarda. Intro çok uzun haklısınız, onu 5 sn ile sınırlayıp biraz daha hızlı geçişlerle, daha profesyonel yapmaya çalışacağım. Toplam 3 tane kedi var, sırayla videolarda sağa sola almaya çalışıcaz da normalde götümüzden ayrılmayan sıpalar video çekerken çok az uğruyor. Gerekirse ödül mamasıyla falan manipule edip daha çok sokucam kadraja. Ağzımıza burnumuza tırmansınlar asdfgdf. Kamera açısı için biraz düşündük de en doğrusu bu gibi ya. Biraz daha kahve fincanlarının çok gözükmediği, belin üstüne odaklıyoruz aslında ama bunda biraz kaymış hakkaten. Yoksa izleyiciye penis şov yapmak için başka videolar çekmemiz lazım. Adobe priemere ile editliyorum videoları, sıfırdan öğrenmek biraz kastı. Aslında yaptıkça öğreniyorum, her videoda farklı bir şeyler ekliyorum falan ama masterlayana kadar böyle devam eder gibi. Adobe premiere bilen varsa öğrenmek için tutorial linki falan çok şükela olur. Onun dışında yükledikçe burayı da update etmeyi düşünüyorum.
 20. Holy

  Rahat Köşe - NBA Sohbetleri

  Selamlar, Bir arkadaşım ile birlikte NBA konuştuğumuz bir Youtube kanalı açtık. Şimdilik sadece haftalık değerlendirme şeklinde gidiyoruz ama ilerleyen dönemde farklı spor dallarına da el atacağız (hatta tenis videomuz da var bir adet ama yeni sezonda daha aktif girmeyi düşünüyoruz tenis tarafına). NBA takip edenin KESİN takip etmesi gereken bir yer çünkü çok önemli bilgiler veriyoruz. Videolarımızda kedi kullanmaya özen gösteriyoruz, çünkü kedi. Olumlu/olumsuz geri bildirimleriniz varsa alırız bir dal. Onun dışında takip edin, like basın bol bol. Kanalı yayınca ilk gelenlere rakı sofrası kurmayı düşünüyoruz. Kanal linki: https://www.youtube.com/channel/UC27044e0JdZD6_KvHSxnqNA?view_as=subscriber Son videomuz: https://www.youtube.com/watch?v=6ry1Sav8AHk
 21. Holy

  Araç Alım Önerileriniz

  Önce kapalı otopark konusuna cevap vereyim. LPG havadan ağır bir gaz olduğu için olası bir sızıntı halinde zeminde birikiyor. Normalde kapalı otoparklarda havalandırmanın hem zeminden, hem yukarıdan olması lazım ama eski otoparklarda zeminden havalandırma yok. Bu nedenle gaz zeminde birikerek patlamadan ziyade sağlığa zarar veriyor. Tabi aynı anda 20 arabada sızıntı olursa patlama riski olabilir küçük otoparklarda ama takdir edersiniz ki çok çok düşük bir ihtimal bu. Kaldı ki eskiden sızdırmazlık testi falan yapılmadan LPG takılıp yollanıyordu küçük atölyelerde, bu nedenle bir çok sorun yaşandı 90'larda. Günümüzde ortadan kalkmış bir problem olsa da devlet regülasyonları değiştirme konusunda aşırı yavaş davranıyor. Eskiden feribot da kullanamıyordu mesela LPG'li araçlar ama onu 2015'te düzelttiler. Patlama riski şöyle yok, güvenlik valfi var üzerinde. Ayrıca tankın malzemesi de çarpmalara dayanıklı, aracın kendi sacları komple içeri girse de LPG tankı büzülmez kolay kolay. Anlattığınız gibi bir kazada airbag patlaması gibi, anında açılıyor valf ve dışarıya salıyor gazı. Eğer patlama sonrası aracın yanında sigara içmek isteyen bir denyo olursa tabi ki bu gaz yanabilir. LPG regülasyonları gerçekten iyi. Takıldıktan sonra her araç sızdırmazlık vb. testlerden geçiyor, bu testlerin onayı olmadan ruhsata işletilemiyor LPG.
 22. Holy

  kablosuz kulaklık?

  sporda kulaküstü olmaz eğer satranç falan oynamıyorsanız spor niyetine.
 23. Holy

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Sizi yapıyorlar da Fiko peşkeş ve hortum yöntemi ile eritiyor diye artık yapmamaya karar vermişler.
 24. Holy

  Araç Alım Önerileriniz

  Tüp konusunda 4 yıldır falan çalışan bir insan olarak bunun yanlış bir önyargı olduğunu söyleyeyim de, diğer herkese de bilgi olsun 🙂 Tüplü arabanın güvenlik olarak hiç bir farkı ya da eksiği yok.
 25. Holy

  Vibram Arctic Grip botlar

  İnanılmaz kayıyor onlar. 5 sene önce almıştım ben tek tatillik iş görsün daha da kullanmam diye, almaz olaydım. Attım direkt çöpe. 5 senede düzeltmişlerdir belki kendilerini, bilemiyorum.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...