Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

Abi BTK'nin AKN dedigi sey aslinda temel anlamda "kota". Yani ISP onu istedigi gibi isim verip degistirebilir, onemli olan verilen isim degil iceriginin internet hizmetini sinirlayan bir sey olmasi.

Uydunet'in yaptigina mudahale ederiz diyor adam acikca. Bu duzenlemeyi getirirken neyi amacladiklarini da cok net bir sekilde belirtmis. İnternet hizlarinin yeterli olmadigini, ucretlerin daha fazla inmesini beklediklerini ve tamamen kotasiz verilen hizmetin artmasi gerektigini soyluyor.

AKN'li ve kotalı paketler geçen aya kadar ayrı ayrı satılıyordu ama akn'li varken kimse kotalı almıyordu. müdahele akn'ye geldi, kotaya değil. Kablo da şark kurnazlığı yapıyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun gene uydunetten aradilar, akkniz bitiyor gozukuyor ay 10 lira farkla 150gba cikaralim mi dedi, 25ten 16ya dusuyor akkyi asinca da ekstra para odemiyorum degil mi dedim, evet dedi. ben de boyle iyi saolun dedim. 1080 p ekran var zaten 16mbit fazlasiyla yetiyor fullhd bir sey izlesem bile. hep bu sekilde kalsa keske tarifeler
Sosyal ağlarda paylaş

Kablonet Kota aşım ücretleri güncellenmiş
Gb Başın 0,50 Tl olarak uygulanacakmis.
ayrıca akıllı sınırsız tarifelerdede indirime gidilecekmiş.

10 Mbps akıllı sınırsız 49,90
25 Mbps akıllı sınırsız 59,90 Tl olacakmis.

Kota paket ücretleri de yeniden revize edilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

ajmet said:

Kablonet Kota aşım ücretleri güncellenmiş
Gb Başın 0,50 Tl olarak uygulanacakmis.
ayrıca akıllı sınırsız tarifelerdede indirime gidilecekmiş.

10 Mbps akıllı sınırsız 49,90
25 Mbps akıllı sınırsız 59,90 Tl olacakmis.

Kota paket ücretleri de yeniden revize edilmiş

25mbps öyle olursa kalırım ben ya
ama şu an 250 lira o fiyat. mümkün değil 60a düşsün.

akıllı sınırsızmış o, şu an 90 tl. akıllı sınırsız nedir eat dick lan
Sosyal ağlarda paylaş

Akıllı Sınırsız İnternet Tarifesi Neir?
Akıllı Sınırsız Tarife ile herhangi bir limit veya paket aşımı nedeniyle ek fatura maliyeti oluşmaz.
Seçtiğiniz tarifedeki hızı ay boyunca gece 00:00 'dan 19:00'a kadar her gün düşüme tabi olmadan kullanırsınız.
Akşam saat 19:00'dan sonra hızınız tarifenize göre güncellenir.
Öğneğin 10 Mbps Akıllı Sınırsız İnternet'in akşam 19:00'dan sonraki hızı 5 Mbps,
25 Mbps Akıllı SInırsız İnternet'in akşam 19:00'dan sonraki hızı 10 Mbps olarak güncellenir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kablonet ne yapıyor anlayamadım sürekli bir şeylerde değişiyor. Şimdi şunu merak ediyorum ben 25mb 150 gb kota ile sözleşmem gereği devam ediyorum. Şimdi kota bitiminde ekstra ücret ödemiyorum ve anladığım kadarı ile artık 3mb ye düşmeyecek 16 mb olarak devam edeceğim değil mi ? Yanlışım var ise düzeltiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

https://i.hizliresim.com/dPgQPL.png

Sorgu sayfasını çok güzel yapmışlar helal

Buraya muhtemelen AKN’siz bir internet heyecanıyla geldiniz. Şimdi de keyfiniz kaçtı haliyle.
Biz bu fiyata 150 GB’ın piyasadaki en iyi teklif olduğuna eminiz.
Üstelik, size bir yıl boyunca kullanabileceğiniz dört tane de 50 GB’lık ekstra kota hediye ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

superonline'ın 2 yıl taahhüte akksiz internet+apple tv kampanyası vardı kalkmış heralde

tüh

yazlıkta olduğum için dondurdum interneti, taahhütün bitmesine 1 ay kalmıştı. ne güzel apple tv li olanı alacaktım ya

edik: dur buldum dur

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiberle-apple-tv-kampanyasi
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Aslında uydunetin son taahhüt ayında başvurabilirim, 1 ay iki internet ödemiş olurum ama garanti olur en azından. Şu an aklıma geldi nedense. Zaten taahhüt yok türknette?

çok çılgın bir fikir hll asd, kablocu değiştirirken böyle yapmalı zaten dsl>dsl olurken galiba son ana kadar eskiyi kullanabiliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...