Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Bright said:

sabonis said:

uydunet yeni hizmet alacaklar 25mbit komple sınırsız almalı heralde 100 tl'ye. yanında tv, telefon falan da veriyorlar

Bu nerede yazıyor?
25 mbit komple sınırsız tarife 250 lira aylık çünkü

Hepiniz gidip düz tarifelere bakıyorsunuz =)
Kampanyalara bakın gerçek fiyatlar orada =)
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada adamlar hala yavşağın çocukları resmen. o ayrı...

ben aralık ortasında 27 ay taahhüt verdim, 3 ay bedava, 24 ay boyunca 73 lira veriyorum, 50mbit 150gb kotalı internetim. 3 ay bedavayı da hesaplayınca ayda 65 lira veriyorum aslında. hızım da kota dolunca 16 mbit'e düşüyor.

şu an 25mbit sınırsız almak isteyen biri 100 lira veriyor. bildiğin %50 zam gelmiş gibi bişi yani....
Sosyal ağlarda paylaş

ttnetsen online işlemlerde paket değişikliği sayfası var oradan yapabilirsin müşteri hizmetlerindeki ameleleri eleyip. vdslde artık otomatik rate var zaten yani hattın kaç destekliyorsa onda çalışıp kopmuyor 10 yıl önceki adsl1 zamanları gibi 1mbit destekleyen hatta 2mbit tanımlatıp her 5dkda kopma olayı yok artık, 100 tanımlayacaklar senin modem otomatik 80 küsüre ayarlayack devam edecen

ya da birkaç kez daha ara, illaki biraz kalifiye eleman denk gelecektir halleder asd
Sosyal ağlarda paylaş

fo varsa en iyi tarifeler yine superonline'da bence.
http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/hiziniza-hiz-katan-fiber-internet-kampanyasi

50mbit/s 100gb akk'li kullaniyorum. Gecen yil taahut vermistim, 00.00-.06.00 arasi kotadan yemeyen tarife. Seneye taahut bittiginde linkte verdigim tarifelerden birini alirim sanirim yine.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de şey soracam, vdsle geçtiğimden beri modemde tanımlanmış uploadum 3mbit ama speedtestte 2.2'yi geçtiğini görmedim daha 50-100mbit kullanıp 4mbit uploadu olanların da böyleymiş. nasıl düzelir ne zaman düzelir bilen var mı? bunu telefonla sorsam nasıl cevaplar alırım tahmin edebiliyorsunuzdur

http://www.speedtest.net/result/6261779577.png
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız seneler önce ilk kota muhabbeti çıkınca, KOTA diye adı geçen şeyin, adını Adil Kullanım Noktası yapmışlardı.

Millet alıştı benimsedi, şimdi AKN ve KOTA farklı şey miş gibi sunuluyor. İkisi de aynı şey, adı farklı olunca farklı şey miş gibi bir algı var. Double Kota artı limit aşımı parası ekleyiverdiler.

Eski 3 mb lik hızları özleyecek millet.

Bende bayram değil seyran değil, bu hükümet niye bizi öptü diyordum açıklandığında. Meğer öpme amacı sevdiği için değil, amaç farklı imiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...