Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

superonline yine cok kotu degil 25mbit full sınırsız 2 sene taahhüt ile 89tl. simdi aradım sordum bizim 100mbit 250gb akkli baglantı ne olacak diye (1.5 sene daha taahhütümüz var) hızınız az dusecek gece 2-8 akk yemeyeceksiniz dedi. Onun dısında bir bilgilendirme yok dedi. Heralde taahhüt bitene kadar tadını cıkarıp sonra su 25mbit sınırsız kampanyalarına falan atlamaya calısıcaz.

bu arada hepimizin baglantıları aylık olarak alınca oyle korkunc fiyatlarda oluyordu. 1-2 senelik taahhüt verince dogru duzgun fiyatlara iniyordu. Direk tarife listesinden degil de yıllıklara bakmak dogru karsılasttırma olur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Turknet eğer sorunsuz hizmet veriyorsa değilsin, yoksa şanslısın.

Türknet'in AKN'siz hizmet verdiği bölgeleri kontrol etme şeysi gelmiş bu arada, bana yaramıyor ama belki aknsiz alabilen olur:

https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

Bana yarıyor da... Türknet nasıl? Yani eski evimde kablonette şanslılar ve şanssızlar olarak ikiye ayrılıyorduk. Ekşideki yorumlar inanılmaz kötü ama çok az yorum var. Gerçi bütün isslerde hep kötü yorumlar var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

paradoksalkedi said:

Turknet eğer sorunsuz hizmet veriyorsa değilsin, yoksa şanslısın.

Türknet'in AKN'siz hizmet verdiği bölgeleri kontrol etme şeysi gelmiş bu arada, bana yaramıyor ama belki aknsiz alabilen olur:

https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

Bana yarıyor da... Türknet nasıl? Yani eski evimde kablonette şanslılar ve şanssızlar olarak ikiye ayrılıyorduk. Ekşideki yorumlar inanılmaz kötü ama çok az yorum var. Gerçi bütün isslerde hep kötü yorumlar var :D

TeknoSeyir röportajını bir izle güven verici aslında. Facebook'ta sayfa altında olumlu yorum da çok. Ben 2 ay sonra deneyeceğim valla bitsin taahhüt. Ki AKN'siz veriyorsa bence direk dene yani, taahhüt de imzalamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

abi nasıl ya.

ben kota kalkıyor diye düşünüyordum topic e bir girdim aklım çıktı.

temmuz a kadar taahhüt var uydunet 25mbit 150gb kota. noldu ki şimdi buna

temmüzdan sonra geçirecekler sana geçmiş olsun. şuan ne kadar veriyorsun? esas limitsiz paketler 90 lira en ucuz gibi. zam yapmak için güzel oynamıslar bizle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...