Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

Jeeztro said:

abi nasıl ya.

ben kota kalkıyor diye düşünüyordum topic e bir girdim aklım çıktı.

temmuz a kadar taahhüt var uydunet 25mbit 150gb kota. noldu ki şimdi buna

temmüzdan sonra geçirecekler sana geçmiş olsun. şuan ne kadar veriyorsun? esas limitsiz paketler 90 lira en ucuz gibi. zam yapmak için güzel oynamıslar bizle

şu an 66 tl gveriyorum teledünya üst paket ve dediğim gibi 25mbit 150gb akn vardı

vay anasını lan
Sosyal ağlarda paylaş

aradım türksatı şimdi

akn olayı yok artk

gene kota alıyorsunuz. benim tarifem mesela (gene tekrar edeceğim mecburen)

25mbit + 150gb akn ydi
şimdi 25mbit+150gb kota olmuş. 150 yi aştığım her gb başına 2 tl alıyor dingiller. ve bunun fiyatı 70tl
yarınbir araştırayım temmuzda bitiyor taahhüt
fuck this shit.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

aradım türksatı şimdi

akn olayı yok artk

25mbit + 150gb akn ydi
şimdi 25mbit+150gb kota olmuş. 150 yi aştığım her gb başına 2 tl alıyor dingiller. ve bunun fiyatı 70tl
fuck this shit.

nasıl ya? aynı tarife, abi ben de aradım biraz önce 2 ile 8 arası kotanın sayılmayacağı bilgisini aldım. aknli taahhüt verdim aknli hala. zaten olması gereken bu sözleşme imzalıyorsun değiştiremezler ki?
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Jeeztro said:

aradım türksatı şimdi

akn olayı yok artk

25mbit + 150gb akn ydi
fuck this shit.

nasıl ya? aynı tarife, abi ben de aradım biraz önce 2 ile 8 arası kotanın sayılmayacağı bilgisini aldım. aknli taahhüt verdim aknli hala. zaten olması gereken bu sözleşme imzalıyorsun değiştiremezler ki?

benim dediklerim taahhüt bittikten sonra zaten.

15 temmuzda bitiyormuş mesela benimki ondan sonra o şekile olacakmış. taahhütü olana dokanamıyorlar.

15 temmuz pk bir manidar olmuş tabi o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

benim internet hızım hiçbir zaman 3.5mbit'i geçmiyor, kullandığımız paketse 8mbitlik galiba. akn sonrası 3.5'dan 3mbite düşüyor işte. bu konuda yapabileceğim bir şeyler var mı, istanbul'un orta yerindeyim bir de. (ttnet adsl) bir ara teknik ekip vs göndereceğize gelmişti olay onu da yapmadılar.

zaten max 3.5mbit kullandığım internete bir de kota gelecekse orayı gider yakarım.
Sosyal ağlarda paylaş

sorguladım şimdi,

ALABİLECEĞİNİZ HIZ
16 Mbps'e kadar

AKN
Kotasız, AKN'siz İnternet
Aktif altyapımız kapsamındasınız! Interneti 7/24 AKN’siz kullanabilirsiniz.

diyor. neden olduğunu öğrenemedim çünkü 2 kere aradım müşteri hizmetlerini, ikisinde de hiçbir fikri yoktu konuştuğum kişilerin. ikincisinde ekip yollacağız demişlerdi, gelen giden olmadı hiç sonra kaldı öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

sözleşme var nasılsa kafa rahatlık bir durum yok. elbet bitecek o sözleşmeler. hızlar 3mbite düşmeyecekmiş derken elimizdeki 3mbitten olduk bi de üstüne kazık soktular.

bu ortada dönen en çok biz söğüşlemeliyiz yarışından 1 firma aradan sıyrılıp müşterileri kapar gibi. bekleyip görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

sorguladım şimdi,

ALABİLECEĞİNİZ HIZ
16 Mbps'e kadar

AKN
Kotasız, AKN'siz İnternet
Aktif altyapımız kapsamındasınız! Interneti 7/24 AKN’siz kullanabilirsiniz.

diyor. neden olduğunu öğrenemedim çünkü 2 kere aradım müşteri hizmetlerini, ikisinde de hiçbir fikri yoktu konuştuğum kişilerin. ikincisinde ekip yollacağız demişlerdi, gelen giden olmadı hiç sonra kaldı öyle.

hem akn'siz alabiliyorsun ama maksimum 16 mbps.. abi nasıl bir lokasyon öyle :D gerçi en fazla 16 alabildiğin için aknsiz veriyorlar sanırım :D valla işte ya türkneti deneyeceksin ya da ttnetden destek ekip falan kovalayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

aradım türksatı şimdi

akn olayı yok artk

25mbit + 150gb akn ydi
fuck this shit.

turknete geç baba
https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...