Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

şöyle bir soru

bugun redditi karıştırırken gördüm biri sormuş bana da çok mantıklı geldi. neden kimse arya ile ilgili biri şöylemiyor jon'a. özellikle hound ve gendry. gendry'le resmen kankaydı arya. hound ise eve götürmeye çalışıyodu arya'yı. hiç mi "abi senin kardeş yaşıyo ha" gibi bi bilgi vermiyolar.

Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

umarım sızar ya. 4kfagboyz'a kapak olması ve spoiler'dan spoiler'a koşmaları dileğiyle.

Kendisi gibi düşünmeyen herkesin sonsuz kötülüğünü istemek... İşte yeni Türkiye ergenleri, helal :)

Bu arada düzgününü izledikten sonra açıp leak'le doğrudan karşılaştırma yaptım, görüntüsü de sesi de bariz çok kötü. Düzgün bir 720p'yi bile şu HD dediğiniz leak'e tercih ederim. Sırf dosyasını düzgün sıkıştıramayıp 2GB bırakmakla, yüksekliğini 1080 pixel yapmakla HD olunmuyor. Adam browserda streami açıp Fraps gibi bir programla capture almış resmen, bitrate düşük, renkler kayık, FPS bir enteresan jagged, grain var, ses kötü. Digiturkplay ne kadar HD ise leak de o kadar HD.

Ne olduğunu 3 gün erken öğrenmek için o görüntüyü 55 inç TV'ye koyup izlemeye imtina ederim, nefret kusan kusabilir, herkesin zevksizliği kendine. Leak'leri 240p iken bile izleyenlere bu HD gibi bir kalkınma yaratmıştır, yarısı da akşam serviste şirket laptoplarında falan izliyor tabii, onunla da ilgisi var muhtemelen.

7x6

Bölümün içeriğine girmiyorum bile, artık gerek yok. Build etmeyen build-up sahnelerini müteakip teyzebağırtan sahne ve son. Teleportları unutmayalım tabii. Ben burada 3-4. bölümleri eleştirirken QQ'layanların hepsi 5-6. bölümlerden sonra aynı görüşe sahip olmuşlar ama sorsan hala biz elitiz, biz beğenmemeye kasıyoruz. Peh.

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

abi yeter daha editleme dsdfgh. şu sezon baya pattis zaten boşver. bu kadar anlam yüklemeyin ya. izleyip geçin işte. ciddi ciddi şu sezonu beğenen yoktur herhalde, ağır fanboylar hariç. canım seriyi, özet geç pic tadında bitiriyorlar yetersiz bi writing ile. beğenmiyorsan da destekle ulan !!!1111!11!!1 diye gelmeyin üzerime şimdi. :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Baggio hakli burada.

Kitap gec kaldi diye 5. sezondan izlemeye basladim, baslamasaydim keske, bekleyeydim bir 10 sene daha daha iyiydi. Neyse ama, kitap farkli olacak diyorlar, her sekilde farkli olur zaten, asiri sacmalamaya basladi bu. Gecen ay da yazar 2008 or later dedi ya =(
Sosyal ağlarda paylaş

Lost effect işte. 5 sezon boyunca ıvırı zıvırı en ufak detayı sündüre sündüre kullanıp, tempoyu 700-800 sayfalık tuğla Rus romanı ekseninde götürüp bir anda 25 sayfalık kötü manga temposuna döndükleri, eskiden 3 bölümde anlatılan şeyi şimdi iki satırla plotun içine sıkıştırmayı yeterli buldukları için bu hale geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Baggio hakli burada.

Kitap gec kaldi diye 5. sezondan izlemeye basladim, baslamasaydim keske, bekleyeydim bir 10 sene daha daha iyiydi. Neyse ama, kitap farkli olacak diyorlar, her sekilde farkli olur zaten, asiri sacmalamaya basladi bu. Gecen ay da yazar 2008 or later dedi ya =(

2008 dediyse iyi, yazmış demekki :D
mümkün değil 2018 e gelmesi diyorlardı daha önce yalanmıymış?
Bu şişkolar hep böyle biri hl3 diğeri de son kitabı çıkaracak sözde.

Yalnız Brienne Thormunda yar olmazsa gözlerim açık gidecek. Tv dizisindeki tek iyi şey olabilir. Bi ara ölüyor diye çok tırstım izlerken.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...