Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

teori üretmesini değil de saçma teori üretmesini kaldıramıyor. kitaplar dışında internette de ne var ne yok okumuştur muhtemelen.
halbuki çoğu kişi sadece diziyi izleyip ona göre yorum yapıyor veya teori üretiyor. pek olası olmayan bi şeyi görünce de milleti küçük düşürmeye çalışıyor. aynı şeyi westworld'de de yaptı.
hearthstone'da sabonis neyse bu konularda da axedice o işte.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

hadi saçma maçma bi sürü teori uyduralım, axedice kudursun.

Hold my beer...

leak 6 aklıma takılanlar

Şu malüm sahneleri tekrar izlerken bir iki şey takıldı aklıma.
Bu Jon'un su altından çıktığı ve Longclaw'ın göz açtığı gibi görünen sahne, ölen Viserion'un kanının suya karışmış olmasıyla ilgili bir şeyler olabilir mi acaba? Jon da Targeryen sonuçta. Var mı bu tarz ejder kanı-Targeryen etkileşimi? Belki bir şeyleri tetikliyordur dedim. Daenerys de ejder yumurtalarını Fire and Blood bölümünde çatlatmıştı.

Night King'in yerde Drogon dururken havadaki Viserion'a mızrak sallamasını eleştirmiştik ama orada günlerce Jon tayfası mahsur kalmışken onlara da mızrak atmadı. Jon ile ilgili ekstra bir şey olacağı kesin sanki, öldürmek istemiyor gibi. Drogon yerdeyken de o tarafa neden mızrak atmadığını açıklar.

Wightların hareketleri hakkında da, bunlar özgür bir şekilde mi hareket ediyor yoksa hepsi White walkerlar tarafından kontrol mu ediliyor? 6.bölümdeki hareketleri sanki birebir kontrol ediliyorlar gibi. Onları kaldıran WW'nin ölünce gebermeleri de bu yüzden olabilir, yani WW'ler aslında ceset warglıyor olabilir bir nevi, buradan belki Bran'de benzerini yapabilir çıkarımını yapsak çok mu uçmuş oluruz :D ?

Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

teori üretmesini değil de saçma teori üretmesini kaldıramıyor. kitaplar dışında internette de ne var ne yok okumuştur muhtemelen.
halbuki çoğu kişi sadece diziyi izleyip ona göre yorum yapıyor veya teori üretiyor. pek olası olmayan bi şeyi görünce de milleti küçük düşürmeye çalışıyor. aynı şeyi westworld'de de yaptı.
hearthstone'da sabonis neyse bu konularda da axedice o işte.

bütün dinozorların isimlerini ezberleyip bununla ilgi görmeye çalışan çocuk gibi değil mi tam. c u t e ;_;
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

k1nJo said:

hadi saçma maçma bi sürü teori uyduralım, axedice kudursun.

Hold my beer...

leak 6 aklıma takılanlar

Şu malüm sahneleri tekrar izlerken bir iki şey takıldı aklıma.
Bu Jon'un su altından çıktığı ve Longclaw'ın göz açtığı gibi görünen sahne, ölen Viserion'un kanının suya karışmış olmasıyla ilgili bir şeyler olabilir mi acaba? Jon da Targeryen sonuçta. Var mı bu tarz ejder kanı-Targeryen etkileşimi? Belki bir şeyleri tetikliyordur dedim. Daenerys de ejder yumurtalarını Fire and Blood bölümünde çatlatmıştı.

Night King'in yerde Drogon dururken havadaki Viserion'a mızrak sallamasını eleştirmiştik ama orada günlerce Jon tayfası mahsur kalmışken onlara da mızrak atmadı. Jon ile ilgili ekstra bir şey olacağı kesin sanki, öldürmek istemiyor gibi. Drogon yerdeyken de o tarafa neden mızrak atmadığını açıklar.

Wightların hareketleri hakkında da, bunlar özgür bir şekilde mi hareket ediyor yoksa hepsi White walkerlar tarafından kontrol mu ediliyor? 6.bölümdeki hareketleri sanki birebir kontrol ediliyorlar gibi. Onları kaldıran WW'nin ölünce gebermeleri de bu yüzden olabilir, yani WW'ler aslında ceset warglıyor olabilir bir nevi, buradan belki Bran'de benzerini yapabilir çıkarımını yapsak çok mu uçmuş oluruz :D ?

7x6

etkileşimi bilmem de longclaw'un gözünün açıldığını falan sanmıyorum abi. muhtemelen su sıçrıyo. o değilse bile zaten normaldeki rengi o değil mi yani. ne biliyim ben oradan pek bi şey çıkacağını sanmıyorum. valyrian steel kılıç zaten daha ne gibi bi özelliğinin olması gerekiyo ki.

night king'in jon ile ilgili bi planı var mı bilmem ama wightlar jon'u suyun dibine gömerken pek sallamıyor gibiydi :D

son olarak bran benzerini belki yapar bilmiyorum. ama sanki hedefin canlı olması lazım bran için.
WW'ların, wightların tüm hareketlerini kontrol ettiklerini sanmıyorum. komut veriyorlardır sadece attack/stop vs tarzı.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...