Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

mascio said:

abi eleştirecekseniz lütfen doğru düzgün yerlerden yakalayıp eleştirin ya.

hadi millet teleport falan diyor ona bir şey denmiyor da,

cümlenin devamı ep6 spo içerir

daenerys'in oraya gitmesinin sebebi jon snow'a aşık olması bir, ikincisi de zaten asli amacı insanlığı kurtarmak, dünya düzenini yıkmak. jon snow'a inanmazken bir anda haber gelince undead army üzerlerinden geçiyor diye, kadın kalkıp gidiyor yani üç tane eşek kadar ejderha var kafasında. herhangi bir problem yok burada yani niye gitti niye gitmedi falan sorgulanamaz. zaten tyrion ile konuşurlarken cevabını veriyor senin, daha önce hiçbir şey yapmamayı seçtim şimdi seçmiyorum diye.

bütün bunları geçtim cersei'nin wight'ı görünce inanması konusunda neden takıldın? görünce inanacak zaten karşında undead seni öldürmeye çalışırken görürsen bence de bazı önceliklerini gözden geçirebilirsin. ha burada cersei başka planlar yapar falan onu yedinci bölümde görürüz de planda bir saçmalık yok. aksi takdirde zaten dany kuzeye gittiği an cersei bütün westeros'u ele geçirecek.

night king'in yerde oturan boing 747'den büyük ejderha'yı vurmak yerine 400 500 metre öteden uçarak pike yapan viserion'ı vurması falan saçma gelmiyor da yani yapılan plan, dany'nin oraya gidişi mi saçma geliyor?

teleport yeterince eleştirildi ölü atı tekmelemeyeyim dedim.

7x06 spoiler

yerde mis gibi yatan dragon yerine uçanı vurması kısmını yazarken atlamışım. izlerken atlamadım emin ol. vardır bi hikmeti diyip geçiyoruz
jon snow'a inanmazken diyosun da jon snowun uçurduğu haber daha mı inandırıcı oldu bi anda? yarım yamalak inanıyodu işte ne kadar tehlikeli olabileceğini de göremedi gitti kurtarmaya diyelim. bence kabul edilebilir.
ancak cersei'ye wight gösterirsek anlaşabiliriz planı hala o kadar saçma ki o yüzden her şeyi daha saçma olmak üzere boostluyor. diğerleri ufak göz ardı edilebilir detaylar.

Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

tiLi said:

izlediğim en aptal bölüm olmalı. lütfen bazılarına açıklama getirin de içimi rahatlatın.

7x06 LEAK spoiler

cersei'ye wight gösterirsek inanır bize. bu salakça fikrin planı da bir o kadar salakça. ne olmasını bekliyodunuz?
-duvarın ötesinde yürürken dramatik pauselarla başladı salaklık her seferinde.
-gendry daha hızlı diye sen koş diyolar da eastwatch'a farklı yönlerden gidiyolar niyeyse.
-khaleesi 3-5 çapulcu ve aptalca plan için oraya kadar uçtu tehlikeye atıldı. jon snowu kaybedersek kuzeyi kaybederiz diye düşündü belki? hani ikna olmak için zorluyorum. white walkerlara inanmadığı için uçmadı heralde oraya. o kadar süre çapulcuların orda hayatta kaldıklarına inancı tamdı bi şekilde ve epic bi anda imdada yetişti.
-herkes dragona biniyor jon snow binmeyip dövüşüyor çok gerekli durmuyodu. hadi gerekliymiş gösterememişler diyelim.
-jon snowun ordan sağ kurtulması... white walkerlar bilerek öldürtmüyolar diye düşünüyosun. sonra sudan çıkınca wightlar tekrar saldırıyor. az önce elinizdeydi niye bıraktınız?
-benjen ata binmeyip kendini gene feda ediyor. belki 2 kişi binseler jon yetişemeyip donardı eyvallah. jon snow sürekli kendini feda eden adam NO UNCLE NOOO demedi bastı gitti.

elbette en aptal kısmı geçen bölüm başlayan CERSEIYE WIGHT ÖRNEĞİ GETİRELİM KINGS LANDINGDE BULUŞALIM???????????????????

hiç leak falan okumam da bu bölüm olan bir şeyi daha önce bi şekilde öğrenmişim teoriydi sözde heralde. ki teori de okumam pek. daha sabah imgurda bi pic gördüm unutmam zor

adam memnuniyetsizlik örneği ya :D

Plan zaten salakça. Cerseiyi yanına alsan nolur almasan nolur zaten. Onun yerine oldtowna gitmeleri çok daha mantıklı olabilirdi aslında. "ALIN ULAN TIRREKLER" diye.

John kurtuldu çünkü sanırım bu abiler suya girince immobilize oluyorlar, orada da john çıkıyor işte bir şekil. Tabi sonrasındaki 300m tersane halatını el değmemiş topraklarda nereden buldular bilemedim.

Gendrynin koşması, bunların kaçıp orta kayada beklemeleri, o arada donma tehlikesi yaşıyorlar, su tekrar buz oluyor vs. Bu aradaki saat farkını yansıtamadıkları için izleyen afallıyor. Yani kuzgunun güneye inip khalessinin dragonla gelmesi çok daha zaman alan bir durum aslında.

oldtown hakkaten daha mantıklı olurdu bak.

eastwatch'a moat kazsalardı şimdiye o da mantıklı olurmuş mantıktan ilerleyince sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

7x06 spoiler

yerde mis gibi yatan dragon yerine uçanı vurması kısmını yazarken atlamışım. izlerken atlamadım emin ol. vardır bi hikmeti diyip geçiyoruz
jon snow'a inanmazken diyosun da jon snowun uçurduğu haber daha mı inandırıcı oldu bi anda? yarım yamalak inanıyodu işte ne kadar tehlikeli olabileceğini de göremedi gitti kurtarmaya diyelim. bence kabul edilebilir.
ancak cersei'ye wight gösterirsek anlaşabiliriz planı hala o kadar saçma ki o yüzden her şeyi daha saçma olmak üzere boostluyor. diğerleri ufak göz ardı edilebilir detaylar.

ilk kısım mantıklı olabilir. uçan dragon daha tehlikeliydi onun için kendisine doğru geliyordu + o daha küçük bir dragon olduğundan tame etmesi vs daha kolay diye düşünmüş olabilir night king. ekşi'de de yazmışlar zaten bu herif hayvanları seviyor baya.

cersei'ye wight göstermek tam bir saçmalık onu nasıl justify ediyorlar bilmilyorum. ne ordusu kaldı ne dostu, göstersen ne olacak göstermesen ne. hayır çok etkili de olmayacak spastik bir zombimsi, teknede biri kafasına bassa ölecek iskelet. yani bari night king grubundan bir elemanı götürselerdi mavi mavi. nasıl zaptedelerdi onu bilmiyorum tabi de bir tabut mabut ayarlanırdı.

Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

samaella said:

tiLi said:

izlediğim en aptal bölüm olmalı. lütfen bazılarına açıklama getirin de içimi rahatlatın.

7x06 LEAK spoiler

cersei'ye wight gösterirsek inanır bize. bu salakça fikrin planı da bir o kadar salakça. ne olmasını bekliyodunuz?
-duvarın ötesinde yürürken dramatik pauselarla başladı salaklık her seferinde.
-gendry daha hızlı diye sen koş diyolar da eastwatch'a farklı yönlerden gidiyolar niyeyse.
-khaleesi 3-5 çapulcu ve aptalca plan için oraya kadar uçtu tehlikeye atıldı. jon snowu kaybedersek kuzeyi kaybederiz diye düşündü belki? hani ikna olmak için zorluyorum. white walkerlara inanmadığı için uçmadı heralde oraya. o kadar süre çapulcuların orda hayatta kaldıklarına inancı tamdı bi şekilde ve epic bi anda imdada yetişti.
-herkes dragona biniyor jon snow binmeyip dövüşüyor çok gerekli durmuyodu. hadi gerekliymiş gösterememişler diyelim.
-jon snowun ordan sağ kurtulması... white walkerlar bilerek öldürtmüyolar diye düşünüyosun. sonra sudan çıkınca wightlar tekrar saldırıyor. az önce elinizdeydi niye bıraktınız?
-benjen ata binmeyip kendini gene feda ediyor. belki 2 kişi binseler jon yetişemeyip donardı eyvallah. jon snow sürekli kendini feda eden adam NO UNCLE NOOO demedi bastı gitti.

elbette en aptal kısmı geçen bölüm başlayan CERSEIYE WIGHT ÖRNEĞİ GETİRELİM KINGS LANDINGDE BULUŞALIM???????????????????

hiç leak falan okumam da bu bölüm olan bir şeyi daha önce bi şekilde öğrenmişim teoriydi sözde heralde. ki teori de okumam pek. daha sabah imgurda bi pic gördüm unutmam zor

adam memnuniyetsizlik örneği ya :D

Plan zaten salakça. Cerseiyi yanına alsan nolur almasan nolur zaten. Onun yerine oldtowna gitmeleri çok daha mantıklı olabilirdi aslında. "ALIN ULAN TIRREKLER" diye.

John kurtuldu çünkü sanırım bu abiler suya girince immobilize oluyorlar, orada da john çıkıyor işte bir şekil. Tabi sonrasındaki 300m tersane halatını el değmemiş topraklarda nereden buldular bilemedim.

Gendrynin koşması, bunların kaçıp orta kayada beklemeleri, o arada donma tehlikesi yaşıyorlar, su tekrar buz oluyor vs. Bu aradaki saat farkını yansıtamadıkları için izleyen afallıyor. Yani kuzgunun güneye inip khalessinin dragonla gelmesi çok daha zaman alan bir durum aslında.

oldtown hakkaten daha mantıklı olurdu bak.

eastwatch'a moat kazsalardı şimdiye o da mantıklı olurmuş mantıktan ilerleyince sdfs

asil mantikli olan bran'in olaylar yasanmadan once zaten kuzgunu yollamis olmasi olurdu

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...