Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

mascio said:

freefolk'ta yoksa bilgi ben inanmıyorum ya sızıntı olduğuna.

en ufak bahsi bile geçmedi henüz.

umarım sızar ya. 4kfagboyz'a kapak olması ve spoiler'dan spoiler'a koşmaları dileğiyle.

Isteyen 4k izlesin yayinlaninca. Size ne oluyor? Birileri spoiler yiyince mutlu oluyorsaniz bayagi bir seyler eksik kalmis demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

hazır erken uyanmışken AKK'ye girmeden indiriverdim izledim, good audio filan diyodu hakkaten fena değildi kalite. spoiler yedim diye ağlıyodum da zaten o kadar barizdi ki kendim de tahmin edermişim yani

yirmi sayfa öldürmüşsünüz zaten daha eleştiricek bişeyi kalmamış o yüzden direk honorable mentions'a geçiyorum

aşağıdakilerin hepsi 7x06 bölümünden spoiler

long claw gözünü açtı falan denmiş bence öyle bişey yok. göz diye şeffaf bir malzeme koymuşlar içine, arkada jon'un eli çıkınca öyle gözüküyor işte. Lopeth "lens focus vs yapınca öyle gözüküyor ya" demiş, ondan işte.

yekeyeke said:

07x06 ile ilgili espri, baya iyi oturmuş ama :D

https://www.facebook.com/ickiliydibilmemne/videos/1902144470111946/

lol şu öldürdü ya. ve gerçekten çok saçmaydı herkesin dediği gibi.

yani oturdum HURRR diye izledim tabii ama çok öyle bi coşku bişey oluşmadı içimde. intrigue bişey olsun diye araya serpiştirilen arya-sansa sahneleri felaket bayıktı. build-up yapıyolar sonraki bölümde deliverlayacak denilebilir ama sıkıcıydı işte. senaryoda replik yazmamış bile olabilirler, direk diyip geçmişlerdir artık oraları.

daha yazılcak şey var ama uğraşmam zaten herkes aynı şeyleri yazmış eauh

Sosyal ağlarda paylaş

7*6 spoiler içerir

Sansa - arya sahneleri olmasa çok güzel olacaktı ama o sayfalar biraz saçma olmuş. Gendry nin yardım koşup getirmesinden se ben khalessinin kendi tercihiyle gitmesini isterdim daha iyi olurdu ve zamansal çözülürdü. Ejderhanın ölümü ve o esnasdaki müzik on numara olmuş. Dikkat ettim o sahneye ejderha tam alev atarken vuruluyor ve bir alev patlaması oluyor vücudunda - yerdekini vurmamasının sebeği bu olabilir .

Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

7*6 spoiler içerir

Sansa - arya sahneleri olmasa çok güzel olacaktı ama o sayfalar biraz saçma olmuş. Gendry nin yardım koşup getirmesinden se ben khalessinin kendi tercihiyle gitmesini isterdim daha iyi olurdu ve zamansal çözülürdü. Ejderhanın ölümü ve o esnasdaki müzik on numara olmuş. Dikkat ettim o sahneye ejderha tam alev atarken vuruluyor ve bir alev patlaması oluyor vücudunda - yerdekini vurmamasının sebeği bu olabilir .

doğru hem bu hemde;

Yerdekini deldiği anda can havli ile dönüp gelişine night king'i kavruk king'e çevirebilirdi. sonuçta yanmaz değil ateş sönüyor etrafına gelince ama bi şekilde üzerine can havli ile üfüren bi ejderha olunca biraz farklı olur herhalde. hadi hiç bişey olmasa bile şunun olasılığı bile yerdeki yerine tepedekini vurmak daha mantıklı, herkese uçanı kaçanı skerim modeli korku vermesi de cabası.

bir de uçanı vurduktan sonra yerdekini vurmak daha kolay, ya dönüp saldıracak, yada kaçmaya çalışacak. her halükarda daha açık hedef olacaktı. zaten normalde o nişancılıkla kaçarlarken de şişliodu ama son anda çılgın manevra ile kurtardı drogo.

Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

kujo123 said:

ejderha

simdi bu ejderha alev atabilecekmi nası olucak atması sacma olurmu olmazmı henuz karar veremedım:D

anatomik olarak buz atmasi imkansiz, cikardigi gazlari mavi alev olarak atabilir belk, ama donduran nefeste guzel olur cidden.

anatomik olarak üfleyebilmesi de imkansız. senaristler ne isterse onu yapar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bunun şerefine bi teori

geçen durduk yere aklıma geldi, öyle derinlemesine düşünmeden
jaqen h'ghar = rhaegar falan çıksa dizi ne renklenir diyodum sonra dedim öyle şey mi olur hiç.
ama bi google'layayım dedim ve bi gördüm ki o da ne, tabi ki dizinin manyakları bunu çoktan düşünüp üzerine delil toplamış bile sdfs.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...