Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

sunucular kapalı, 9am pst de acılacka galiba.

still fuck yea!

edik: hem full closed-beta invite hem weekend-only atmışlar, hangisine girdim hala emin degilim.

mail geldi; weekend-only imiş.

said:
You’re invited to take part in our first Overwatch Beta Test Weekend, taking place this Friday, November 20 at 18:00 CET to Monday, November 23 at 18:00 CET.
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki botlar çok mu zor olmuş bana mı öyle geliyor.

easy seçeyim dedim, bi de 3 tane koyayım dedim. oyuna bi girdim spawn pointin başında dikiliyorlar ve görür görmez ateş ediyorlar.

csgo'daki botların skill seviyelerine göre belli bir reaction time'ı oluyordu botların ama burda yok sanırım. görür görmez bile değil sen köşeden çıkmadan ateş etmeye başlıyorlar.
yere çömelip shield açıp ateş eden özellikle uyuz etti bu yüzden.

hanzo ile duvarlara tırmanayım uçayım kaçayım dedim de spawn point'ten öteye gidemiyorsun ki tüm botlar kafana mermi yağdırıyor daha çıkıp esas combat alanına gelmeden tahtalı köyü boyluyon ^^

bi de training vs bot olayı niye skirmish oluyor onu da anlamadım. yav ben healing konusunda training edicem belki, team deathmatch olmadan ne işe yarıycak ki support rolünde oynamam.

hayır hiç olmadı deathmatch olsaydı bari. oyunun kendisi team fortress gibi takım oyununa yönelik olmuşken skirmish training neyin kafası arkadaş.

bu arada, trailer'ları izlerken de demiştim, oyunu oynarken de diyorum, keşke bu oyunu mmorpg yapsalardı cidden yazık oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Overwatch Game Director Jeff Kaplan has posted a new video developer diary in which he discusses several hot topics within the game's community. The most interesting tidbit is the news that all DLC after Overwatch launches will come to players free of charge. This includes both additional heroes and new maps.

Kısacası sadece skin vs. satacaklar. Ki buda gayet kabul edilebilir birşey. Artık gereksiz payment tartışmaları dönmez herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...