Jump to content

Xaenin

=o=
 • Mesaj sayısı

  22.678
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Xaenin tarafından gönderilen her şey

 1. Xaenin

  Blizardın tek Türk çalışanı istifa ediyor.

  Abi ben seni böyle tatlı tatlı takılıyo falan sanıyordum da nerede görsem bir bize sürekli laf geçirme eğiliminde olduğunu fark ettim. Nedir abi, ters bir şey mi dedik biz sana neden böylesin sürekli? Abi objektif olarak diyorum, değil. Benim gördüğüm 2 yerde sana takıldı adam (ki ben de takıldım orda) biri sinema sistemi konusunda "30k dan az harcayan kesinlikle keyif alamaz" mesajındı, biri de komni bozuldu konusunda "benim ki de 3. kattan yukarısını ısıtmıyo" mesajındı. E burası da internet yani... :):) Ha görmediğğim bi muhabbet döndüyse bilmiyorum. edik. adam zaten kendi gelip gıdısından bir tutam şerbet akıtmış. Evet sürekli diyerek abartmış olabilirim ben de sdfs. Yani ama zaten 2-3 ayda bir yazıyorum belki, onlarda da cörp diye laf yiyince dedim yanlış bir şey mi söyledik zamanında.
 2. Xaenin

  Blizardın tek Türk çalışanı istifa ediyor.

  Abi ben seni böyle tatlı tatlı takılıyo falan sanıyordum da nerede görsem bir bize sürekli laf geçirme eğiliminde olduğunu fark ettim. Nedir abi, ters bir şey mi dedik biz sana neden böylesin sürekli?
 3. Xaenin

  Oyun dünyasının karanlık tarafı

  AŞŞIRI MERAKLANDIM
 4. Xaenin

  Oyun dünyasının karanlık tarafı

  Napae konusu ne?
 5. Xaenin

  İş hayatı ana başlık

  O nasıl bir maaş aralığı?
 6. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Benim de pompam değişti benden 1200 aldılar lan? Pompalandım.
 7. Xaenin

  İş hayatı ana başlık

  HR boktansa şirket boktandır abi, dümdüz bağlantılı birbiriyle. Bizim şirkette HR iş yapmıyor mal bunlar diyorsanız bulunduğunuz şirkete bakın bir ne işiniz var orada diye bence.
 8. Xaenin

  Call of Duty Black Ops 4

  UpNP kapat, öyle çözülüyor bazen. Ben yaşamadım ama bir arkadaşım yaşadı, o şekilde çözdü. combatında bozuk bi şey yok ya. ha cheat, loottaki hantallık falan dersen eyvallah da, silah kontrolünün zorluğu zaten o gergin ortamı veriyor. böyle olunca hebele hübele girişirsin, al adam zıplayarak atlıyo falan önüne, mario sesi koymuş bi de altına lel. bu free for all deathmatch ama ölen çıkar olmuş battle royale'den ziyade. survival hissi baya gg olmuş. ha bi de o bitmeyen mermi gerçekten nedir ya. ratatatatatatatatata 8 saat tarıyor. bebeler de sonra üf ne vurdum diye eğleniyodur işte. Pubg'nin combatı nasıl bozuk değil abi yapma etme. 800 saat playedim var, bozuk mekaniklere rağmen oynadım alternatifi yok diye ama insana sinir krizi geçirtecek bir mekaniği var. 10 ölümümden 8'i duvar arkasına geçtikten sonraydı resmen. CoD evet çok daha arcade ama en azından akıyor oyun ve baya eğlenceli olmuş. Grafikleri bence zamanının çok gerisinde ama oyunu efsane optimize etmişler, 144fps fix oynuyorum. Pubg bir çuval inciri bok etti, beceriksizliğin kitabını yazdı resmen o yüzden küstüm oynamam artık.
 9. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Biraz kırıldım ama sorun değil :( Aynı değil de benzer diyelim orta yolu bulalım.
 10. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Abi yanan kombi petekleri ısıtmıyor işte nedir? Ayrı topic mi açsaydım? kombi ve ateşleme sistemlerini tartışalım işte sıkıntı nedir tam olarak? Okumak ve etmekle şunun ne ilgisi var?
 11. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Yok ilk kış daha, yarın bi denicem bazılarını kapatmayı bakalım nolcak.
 12. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  O da olur.
 13. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  O zaman her türlü kombinin gücü yetmiyor sonucuna varırım ama değil mi? Sonuçta evin her yerini çok pis ısıtayım dersem olmayacak yani. İlla yeni kombi al diyosunuz.
 14. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Yaptik bi hata
 15. Xaenin

  kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

  Bende de aynı problem var, servise para vermeden ben de yazayım belki bilen çıkar. Kombi bodrum katında, açınca bodrum, giriş ve orta kat cayır cayır yanıyor ama çatı katı kesinlikle ısınmıyor. Havasını yeni aldım, tekrar alayım dedim belki problemlidir ama yok direk su çıkıyor ve su soğuk çıkıyor kesinlikle çözemedim durumu. Yani su gidiyor ama ısınmamış su gidiyor, diğer katlardan kaynar su püskürüyor şerefsizim.
 16. Xaenin

  Sirkette korsan yazilim problemi

  On-site auditle normal audit farklı şeyler, ikisini de yapıyor firmalar.
 17. Xaenin

  Sirkette korsan yazilim problemi

  Ara şirketin satış direktörünü, genel müdürünü kim varsa anlat durumu. Bizim bunu ödeyecek gücümüz yok, bu ya bizi yakarsınız ya bu çocuğu yakarsınız, hayatı boyunca borç öder diye bastır. Temizledik zaten bilgisayarı, arkadaşı da işten çıkarıyoruz de. Hallolmayacak bir şey değil diye düşünüyorum. Bu bir legal compliance konusu kadar beleş satış gören satışçı hamlesi, çözülebilir tatlı dille.
 18. Xaenin

  Zena

  Çikolata toksik etki yaratıyor, böbreklere zararı var o yüzden körlük de yapabiliyor. Cinsine boyutuna göre değişiyor, benimki bir kere ufak bir paket nutella bulup yemişti. Hemen doktora götürdüm içim rahat etmedi, nolur nolmaz gözünüzün önünde tutun, ağzı köpüklenirse falan geri getirin dedi ama muhtemelen umrunda olmaz dedi, gerçekten de olmadı. Ama benim 50 kiloluk Bernese'in bünyesiyle sipeys'in ufaklığı bir tutmamak lazım.
 19. Xaenin

  Zena

  Aşırı tatlıymış bu arada çok güzel bir hareket yapmışsın helal olsun kız.
 20. Xaenin

  Zena

  Çok bir zararı olmaz ağır çikolatalı olmadığı sürece ama çok verme, sindirim sistemine hoş değil süt.
 21. Xaenin

  sinema salonu (odası)

  tahmin ediyim, samsung UE82MU7005? ondan almayi dusunuyorum bende sdf Abi 2018 serisi öncesi bir şey alacaksan Samsung alma, beceremediler LG'nin çok gerisinde kaldılar. Bu sene aşırı güzel toparladılar Q7-8-9FN modelleriyle, onlara bak. OLED her türlü siyahlarda üstün ama burn-in muhabbeti var orası can sıkıcı, Samsung'un öyle bir derdi yok QLED olduğu için. Ben Q7FN alacağım muhtemelen 65'', hem görüntü kalitesi LG'ye yaklaştı, hem de açıkçası Ambient Mode olayı salon için dev game changer. O olmasaydı burn-in'e razı olup OLED gidebilirdim.
 22. Xaenin

  sinema salonu (odası)

  Şu anda 1080p benim projektor, tv yerine 4k projektör de alabilirdim artık araba fiyatına olmayanları var ama perdenin de değişmesi lazım onunla beraber, o da ayrıca masraf. Zaten yeni geçtiğim yerde o kadar büyük ekran istemiyorum, salon setupı ona uygun değil. Öyle bir sistem kurduğun zaman salonun bir ucuna ekranı diğer ucuna kanepeyi koyuyorsun, yemek masası vs. yapılamıyor. Onları da koyayım dersen bu sefer ekrana yaklaşmak zorunda kalıyor oturma düzenin, o zaman büyük ekran ihtiyacın olmuyor. İşin içine bir de ışık muhabbeti girince 4k projektör + perdeye para verip yine max 80 inçe çıkabileceğime 65 inç tv alırım sıkıntı çekmem dedim.
 23. Xaenin

  sinema salonu (odası)

  Abi gittin sifir mi aldin mallari... Ben almam öyle pis pis başkasının malını dsfas. Bi senin kulaklığını aldım o da sen çok hijyenik bir beysin diye.
 24. Xaenin

  sinema salonu (odası)

  Bu arada o 40-45'in 30 civarı ses sistemine gitti. Ben o kadar istemem de demezsin çünkü başka türlü hayatta keyfi olmuyor, haberin olsun. Bi tane siktiriboktan amfi bile olmuş 15k tl maaşallah tü, 30'u da geçer o sistem artık.
×
×
 • Yeni Oluştur...