Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

haha yakında gelir panpa sana da ya. Dağıtıyorlar deli gibi

Bu arada Arya şu videoyu izle D.Va için. Baya güzel anlatıyor nasıl oynanması gerektğini. Ben hiç bu şekilde oynamıodum o yüzden herhalde beni de sarmamıştı gameplayi.

https://www.youtube.com/watch?v=52rT4Hux1ik

Laurelin said:

d.va sanirim blizzardin uzun suredir yaptigi en iyi karakter tasarimi
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

hanzo'yu ben de çözemedim. bazen kill cam'de görüyorum adam 1 shot indiriyor beni görmeden. ben alınca 10 tane ok atıyorum adamın canı gitmiyor falan. ping'den vurduğumu zannediyorum da vurmuyorum mu acaba diye düşünüyorum bazen. widow'da da çok oluyor o. pinglerimizi de göremiyoruz sanırım bir de.

Hanzo ok değil kütük atıyor. Normalde headshot dışında kimseyi one shot alamaması lazım ama random sallanan oklar hitboxtan crit vuruyor. Bi de scatter shot saçma sapan bi skill ayağına attı mı özellikle büyük karakterlere headshot gidiyor saçılanların bir kısmı.
Sosyal ağlarda paylaş

Junkrat ulti hızlı dolması dışında kötü ultilerden yeni hali yine fena değil gerçi.

Hem cast ederken bağırıyor her ulti gibi, hem hareket edemiyor kullanırken flankera yem olabiliyor, hem de çok sesli ulti. Bazı maplerdeki belli yerler dışında vasat yani ama Junkrat iyi genel olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

Junkrat ulti hızlı dolması dışında kötü ultilerden yeni hali yine fena değil gerçi.

Hem cast ederken bağırıyor her ulti gibi, hem hareket edemiyor kullanırken flankera yem olabiliyor, hem de çok sesli ulti. Bazı maplerdeki belli yerler dışında vasat yani ama Junkrat iyi genel olarak.

arabanın yanında millet toplandığında karşıda sağlam turret yoksa oyun çevirebiliyor bir anda. tabi hp'si falan var vurabiliyorlar ama ani baskınlar için mükemmel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...