Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

GokTuRK said:

+1 daesu bencede competiyive olur olay paralı turnuva çünkğ. Paralı turnuvalar olurs para olursa anında atlar millet o çok kasıntı bişey değil. Oyun olsun düzgün de oynayalım ama kerizlenmek istemiyorum yani. Güvenim de yok kotickgillere. Sorun da bu zaten

Pahalı buluyorsanız almayın kardeşimcilik de yavan bir tavır belirteyim

Abi pahalı falan değil, multiplayer oyun. Server upkeepi var şusu var busu var. Concept artları yeter o parayı haketmek için, burada ne insanlar var LoL/Dota skinlerine servet yatıran. Allah aşkına.

Tırt Bethesda oyunu single player Fallout 4 200 lira, neyin kafasındasınız?

Ayrıca ucuz oyunu hacker basar, 2000 saatim var DayZ'de, bi 600-700'de CS var sanırım, hacker dolu abi.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar hile yapma sebebi tamamen ego mastürbasyonu, adam cs:go casualda bile hile açıyor eline hiç bir şey geçmeyeceğini bilse de.

bu adamlar indirim zamanı %75 gördüğünde 5-10 tane acc alıyor bildiğin çerez parasına banlana banlana oynuyor.

oyunun 40 dolar gibi bir fiyatı varken kimse öyle 4-5 tane acc banlatmayı göze alamaz.

bir kere 40 doları çöpe gider ikinci de hack acmaz. burda blizz'in tutumu da önemli.

valve tekrar tekrar oyun satmak işine geldiğinden baya göz yumuyor hileye.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

gerçekten para veriliyor diye hile olmıcağına inanan var mı

Çok çok daha az olur, çok daha çabuk halledilir. Blizzard Valve'a kıyasla hackerları en rahat ve efektif halleden firmalardan biri.

Kaç kere Starcraft II'de hack gördünüz? Kaç kere WoW karakterinize one-shot atıldı arenada? Kaç kere bir Valve GM'iyle birebir konustunuz durumu anlattınız?

Patır patır döktüler çünkü çıktıkları anda.

Bu sırada Valve'ın oyununda VAC meme statüsüne ulastı, overwatch'la banladıgın adamlar 1 hafta ban yiyip geri geliyor, LoL'de autoaim skillshot spamleyen Xerathlar, lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

dur daha bu ilk fps, vac niye yetemiyor anlaşılmıycak birşey degil acıkcası, burda da yazıldı cizildi directx injection olayı

sc2 maphack var kullananda var, varda adam hala yeniliyor misal hah, oyunlada ilgili bişey.

eps aim hepsi olur bunda, rusyada gene ucuz degilmi?
bfden beri artık normal karşılıyorum ben, oyun kaliteli olsunda lobbysi olur communtysi olur hilenin yüzdesini azaltırsın oynarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

said:
[BETA] Another wave of accounts from our opt-in pool have just been flagged for beta access—and it's our largest yet. Emails incoming!

La hadi o kadar aldık oyunu bi beta gönderin ya...

eğer bunu dedikten hemen sonra gelmiş olması gerkeiyorsa mailların gelmedi yine beta off :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı -Deno- tarafından Overwatch olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...