Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira is coming to Steam!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ben attım yazdığım linkten ticket fiyat örneklerini vererek ve böyle fiyattan oyun almayacağımı yazdım net ama kibarca. ingilizceniz varsa üşenmeyin, siz de ticket açın.

şurada iki paragraf ağlayacak kadar vakit ayırıyorsanız şu işe de 5dk ayırın.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.aralgame.com/beta/index.php?route=product/product&product_id=3046

aral fiyatıyla bire bir aynı. adamlar baskı yapıp fiyatı arttırır demiştim öyle oluyor. activision da yapar şöyle 200 liralı bir şeyler. anca tl'den haberi olmayan indielerin oyunlarını 1.5 tl hesabıyla alıp kendi kendimize mutlu oluruz biz de.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ben attım yazdığım linkten ticket fiyat örneklerini vererek ve böyle fiyattan oyun almayacağımı yazdım net ama kibarca. ingilizceniz varsa üşenmeyin, siz de ticket açın.

şurada iki paragraf ağlayacak kadar vakit ayırıyorsanız şu işe de 5dk ayırın.

dediğin doğru ama ben zaten çoğu oyunu rusçu'dan alırım onun fiyatına hiç bir zaman inmeyecekler sonuçta, region lock olan az sayıda oyunu da steam harici yerlerden alırım. Uğraşamam, tekelin böle kötü yanları da oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

http://www.aralgame.com/beta/index.php?route=product/product&product_id=3046

aral fiyatıyla bire bir aynı. adamlar baskı yapıp fiyatı arttırır demiştim öyle oluyor. activision da yapar şöyle 200 liralı bir şeyler. anca tl'den haberi olmayan indielerin oyunlarını 1.5 tl hesabıyla alıp kendi kendimize mutlu oluruz biz de.

ABİ ahaha satış fiyatı 170.00 üstünü çizmiş aral özel yine 170 utanmasa 180 dicek
Sosyal ağlarda paylaş

oyun oynamıyorum almıyorum etmiyorum ama size önerim var

güncel oyunların torrentleri diziyosunuz utorrente. bekleyin yüzde 20 felan olsun. sonra ekran görüntüsü alıp hello from turkiye diyip mail gönderiyosunuz site açıyosunuz felan. altınada öyle fiyata böyle torrent felan yazın.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

güncel oyunların torrentleri diziyosunuz utorrente. bekleyin yüzde 20 felan olsun. sonra ekran görüntüsü alıp hello from turkiye diyip mail gönderiyosunuz site açıyosunuz felan. altınada öyle fiyata böyle torrent felan yazın.

molotof kokteyli mantığı şu, kaale alınmamak için bunu yapabilirsiniz.

ya da "gmg'den şuradan buradan alırım fiyatlar düşmezse" diye ticket açarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

o torrentlerin alayinda bitminer var. Eskisinden daha kotu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...