Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira is coming to Steam!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Ben kendim ticket attım. 2 gün öncesinden 1.5 kat pahalıya satıyorsunuz. İnternetteki en kötü fiyatlardan veriyorsunuz. Gmg, amazon gibi yerler varken fiyatlandırmayı böyle yaparsanız Türkiye'den kimse alım yapamaz dedim.

Ücretler aynı kalırsa da amazondan falan yürücez.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane dat butt hurt. Keske alsaydiniz abi ucuz ucuz.

Aral denen kalitesiz firmanin isleri bunlar. Buyuk ihtimalle sirketlerle olan distrubutorluk sozlesmesinde Turkiyede kendi fiyatlarindan asagiya satis yapmiyacaklarina dair bir madde var. Yoksa o sirketlerin pek umurunda oldugunu dusunmuyorum ben.

Daha oncesinde Steam Turkiye regionina ozel bir satis yapmiyordu karisamiyorlardi. Simdi region geldi adamlar sozlesmedi maddeye istinaden fiyatlari arttirdilar.
Sosyal ağlarda paylaş

buradaki sikinti aralin publisherlarla olan sozlesmesinde, belli bir satisi yakaladiginda veya yakalamadan istedigi fiyati belirleme serbestisi varsa ve sozlesmesinde Turkiyede satilacak oyunlar icin digital kopya olarak kendi fiyatlarindan dusuge satilamayacagina dair bir sart varsa, sivazladik demektir. Oyun sirketleri istese de fiyat dusuremez.
Sosyal ağlarda paylaş

bu durumun aynısını yaşamış başka ülke var mı onu kontrol etmek lazım esas. rusyada mesela ubi-2k steamin rrpsini overwritelamış mı mesela

hani olay aralın şikayeti üstüne mi çıktı yoksa zaten adamların standart prosedürü bu mu onu öğrenmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

arcane dat butt hurt. Keske alsaydiniz abi ucuz ucuz.

Aral denen kalitesiz firmanin isleri bunlar. Buyuk ihtimalle sirketlerle olan distrubutorluk sozlesmesinde Turkiyede kendi fiyatlarindan asagiya satis yapmiyacaklarina dair bir madde var. Yoksa o sirketlerin pek umurunda oldugunu dusunmuyorum ben.

Daha oncesinde Steam Turkiye regionina ozel bir satis yapmiyordu karisamiyorlardi. Simdi region geldi adamlar sozlesmedi maddeye istinaden fiyatlari arttirdilar.

bildiğim kadarıyla dijital olarak yapılan alışverişler perakende satışa girmiyor. Aral kutu oyun satıyor / dijital kopya değil. bu yüzden sözleşme dışı olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...