Jump to content

Khiran

=o=
 • Mesaj sayısı

  814
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Khiran hakkında

 • Rank
  Khiran

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Khiran

  Grim dawn

  AoM questleri ana hikayenin sonlarında başlıyor. Forgotten Gods questleri de act 1'i bitirdikten sonra arada başlıyor. Forgotten Gods levela göre scale oluyor ama AoM'dan emin değilim.
 2. Khiran

  Pathway

  12 saat oynamışım ama oyunun güzelliğinden değil böyle turn based oyunlara olan hasretimden oynadım. İkinci monitörde stream falan izlerken güzel gidiyor. FTL + XCOM karışımı bir şey yapmaya çalışmışlar ama kendini aşırı tekrar ediyor. Bir de oyunda yapımcıların zorlamasıyla yapılmış bir zorluk var. Zorluk dediğim yapay zeka leş gibi o değil. İlerlemek için fuel gerekiyor ve bazen öyle bir RNG geliyor ki nereye giderseniz gidin fuel bulamıyorsunuz ve oyun resmen size zorluk çıkarıyor karakterleriniz ölsün diye. Ben adamların aklındaki fikri sevdim. Bol bol karakter, item sistemi, hafif RPG olayı var ama hiç mi hiç derin değil. Keşke biraz vakit yatırımı yapsalardı da oyunda biraz derinlik olsaydı. Türü sevenler indirimde değerlendirebilir. Bu arada oyunda bir karakteri açmak için bütün karakterlerin kadın olduğu bir ekiple oyunu bitirmeniz isteniyor. Oyun içi SJW'liğe gerek var mıydı soruyorum 😞
 3. Khiran

  Legal Game Of Thrones izleme yolları ?

  Stremio'nun legal haldeki tanımı şu: hangi dizi hangi platformda var onu listeliyorlar kısaca. Mesela bir diziye giriyorsunuz Netflix'te mi var Amazon Prime'da mı var falan gösteriyor. Netflix vs. üyeliğiniz varsa da oradaki bağlantıdan izleyebiliyorsunuz ama bir de community addonları var. Addonları kurunca torrent sitelerinden doğru stream etme şeyi geliyor. Zooqle plugini falan var. Güvenli ama legal değil kısaca. Yapımcıları falan bayağı ilgili addon yapımı için ödüllü yarışma düzenliyorlardı 5k dolarlık. https://www.reddit.com/r/Stremio/
 4. Khiran

  Legal Game Of Thrones izleme yolları ?

  stremio'yu mobilde de tavsiye ederim harika uygulama valla
 5. Khiran

  Legal Game Of Thrones izleme yolları ?

  glhf diyeyim abi dizi&film işlerinde korsana karşı olmak bayağı zor çünkü bunun netflixi var digiturkü var blutv'si var amazon prime'ı var, var da var. spotify gibi bir servis olsa seve seve alsınlar paramı ama bu haldeyken torrentten ötesi yok valla. bu arada digiturkteki game of thrones'u internetten izlemeyi içeren servis "ek servis" olarak var diye biliyorum. yani mevcut digi üyeliğinin üstüne para verilerek alınıyor olması lazım.
 6. Khiran

  Pathway

  görünce hemen aldım ben ama oynamaya vaktim olmadı henüz. güzel görünüyor oyun.
 7. Khiran

  Artifact

  benim aklımın almadığı nokta valve gibi "oyuncu yanlısı" olarak görülen şirket nasıl oluyor da böyle bir modele kandı. hepsini geçtim nasıl oluyor da oyuncuların bir karta o kadar para vereceklerini düşündü bu adamlar yav. kaç yıldan beri bu endüstrinin tepe noktasındasınız bir de.
 8. Khiran

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  valla ben de çok ustası değilim ama bildiğim kadarıyla bu hero düşme olayları tamamen RNG üzerine kurulu. mesela 10. rounda kadar Luna'dan oyunda X tane olması gerekiyor ve o random dönen listede o kadar Luna dönüp duruyor artık kime gelirse. bu yüzden insanların hangi herolara oynadığını görüp onlara gitmesin diye alıp benchte tutuyor bazıları. onlara sövebilirsin 😄
 9. Khiran

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  qihl discord sunucusundan lobilere girebilirsin. normal matchmakingle yarım saat falan sürüyor gerçekten bazen herkesin kabul etmesini beklemek falan. https://qihl.gg
 10. Khiran

  Satılık Game Of Sultans Hesabı

  +9 raptorla takas
 11. Khiran

  Genel Tartışma Başlığı #2

  https://www.guildwars2.com/en/news/whats-next-for-guild-wars-2/ Oyunun gelecek planlamasıyla ilgili bir yazı yayınlanmış. Yeni raid ve yeni living world episode'u geliyormuş. Living world dayayıp para kasmak yerine düzgün content getirmeleri için yapımcılara söylenenler için şöyle bir kısım koymuşlar bir de yazıya 😄 Ayrıca anladığım kadarıyla expansion packle ilgili bir plan yok sanırım son yaşanan işten çıkarmalardan sonra.
 12. Khiran

  Grim dawn

  yeni expansion harika ya. sonunda güzel bir endgame modu eklemişler. yeni karakterden warlordla spin to win buildi yaptım kendime. bu arada tüm görevleri yapmak her zaman için daha iyi oluyor sanırım çünkü factionlarla olan ilişki gücün de artıyor.
 13. Khiran

  Uydunet Konusu

  çok teşekkürler kullanımı bayağı basit ve işe yaradı
 14. Khiran

  Uydunet Konusu

  kablonet kullanan arkadaşlar yasaklı sitelere girişle ilgili ne kullanıyor? ben yarım seneden beri goodbyedpi kullanıyordum ama patlamış galiba bugün ne wikipedia ne imgur açamıyorum.
 15. Khiran

  PS Cafe açmak istiyorum

  konuyu açan arkadaş naptı acaba merak ettim ben de okuyunca
×
×
 • Yeni Oluştur...