Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Space e basılı tutarken esc taplersen oluyor. Ben klavyede 2 tus atadım biri space e basılı tutuyor oburu esc tapliyor. afk oluyodum onu yaparken.

Suan oyunu kesin almayın. Eskiden alın abi sadece levellaması bile guzel diyordum ama suan oyun sadece glitch ve hile.

400b/s yaptım. 600 phx falan almısım. Sonra girince phx yoktu ama.
Sosyal ağlarda paylaş

exploit ettiğin item gidiyor zaten vendordan, bazıları gitmiyor demiş ama çoğunda gidiyor.

ondan ilk başta key ile deneyin, sonra her matten high end 999 tane çekin işte. ben mal gibi high endleri denerken kullandım patladı. 999 mavi nin hiçbir anlamı yok. 66 tane high end meh yani o kadar çileye.

abi şeyi denene, ihtiyacın olmayan bir sarıyı dismantle edip, retrieve ekranında netlimiter'ı açıp spamlamayı bakalım işe yaracak mı
Sosyal ağlarda paylaş

cidden oyunun canına okudular, bir nedenini daha görmüş olduk multi-platform oyunların öncelikle pc üzerinden tasarlanmasının önemi konusunda.

önüne geçecek birşeyler yapamazlarsa pc ayağı oyunun heba olur. iyi ki season pass almamışım diyebiliyorum artık. ilk bir ay keyifliydi en azından. gameplay hala güzel ama oyun bozuldu işte böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...