Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
oynayan var mı şu aralar? dzde duo filan yapınca daha zevkli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

In game grafikler çok temiz değil mi ya...

Oynanışı bozmasinlar janjanli tech upgradelerle başka bir şey istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gitti yine para.

Neyse 1 ay falan oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

243 sayfa ne konuşulmuş burda? o.O Yalnız nVidia NTFS diye bir ayar var kartların anasını ağlatıyor. 4K'da bu ayar açık hâlde tek başına kaldırabilecek bir kart yok...
Sosyal ağlarda paylaş

hala oynayan var mı?

ben season pass edindim, öyle takılmalık pve falan kasıyorum casual division 2 için puan biriktiriyorum diyen varsa takılalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Div2 Alphaya katıldım. Bir kaç saat oynadım. Performans olarak sorun yoktu ama görsel anlamda baya sorun vardı. Bozuk animasyonlar, görünmeyen npcler. Kaymış menüler vs. Düzeltilemeyecek şeyler değil sonuçta alpha testti.

Division 2 daha interaktif bir oyun olmuş.Normal openworldde bölgeleri ele geçiriyorsunuz. Oralara malzeme takviyesi yapıp güçlendiriyorsunuz.
Factionlar geri gelip oraları sizden almaya çalışıyorlar vs.

Division 1 de DZ kendi içinde level/rank a göre ayrılmış tek bölge iken Div2 de DZ leri ayırmışlar. Herkes kendi rank/level ine uygun yere giriyor. Koştura koştura bölgeler arasında geçiş yapamıyorsunuz. Şimdilik beni cezbetti ama ben betadaki duruma göre karar vereceğim alıp almayacağıma.
Sosyal ağlarda paylaş

DZ'lerde instancing geldi Division 1'de sonradan.
Sosyal ağlarda paylaş

technical alpha'da eski build kullaniyolar bu arada, daha cok serverlari vs test etmek icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Pc'in %20 indirim kodu aldım.. ubisoft store'dan ön sipariş yaparsanız 267 TL ye denk geliyo indirimle beraber.. Ubisoft point'e alıyorsunuz arkadaşlar ( 100 point ) isteyen özel mesaj atsın vericem.. Xbox için çalışmıyomuş..
Sosyal ağlarda paylaş

2. oyun steame gelmiyormus
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaa daha sabah steam sayfasına bakmıştım noldu
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.ecommercedailynews.com/wp-content/uploads/2018/08/tim-sweeney-1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...