Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

incursion gameplay ve keyif olarak çok başarısız. tek dümdüz odada trilyon dalgalar. devamlı bombalar gelmese gene bir derece. öte yandan tom clancy oyunundan "fantaazi" beklemek saçmalık. destiny pc'de olsa almazdım zaten, uzayda fantezi eksik olsun.

incursion ile mission'ların droplarını değiştirsinler de mission oynayalım bari. hilelerin arttığı dz, incursion, facia loot sistemi, aylık gear reset. oyunu pek oynayasım kalmadı şu aşamada şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

mmo'yuz diye çıktılar. gerçi bu iş de cıvıdı iyice artık 4 kişilik instance yapsan biz mmoyuz diye oyun çıkıyor.
bu yüzden end game tabii ki arayacağız.
beni en çok kızdıran artık oyunlar early acces diye bir mantık varken bunu kullansınlar. Bu kadar boş content bu kadar bug ve glitch dolu oyunu nasıl release diye çıkarıyorsun piyasaya ... aç early acces'ini çeki düzen ver oyuna sonra adam gibi çık.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kaç kişilik olduğunun veya adının ne olduğunun önemi yok. group gameplay gerektiren içerik çıkartmalarını istiyorum ben. taktik yapmanı gerektiren, kafa çalıştırmanı gerektiren. derinliği cover'a girip çıkmaktan ibaret olmayan. çünkü nobrainer yani.

Valla türü "cover-based rpg shooter" olarak geçen bir oyunda cover'a girip çıkmak sıkıntıysa, zaten oyunu alarak yanlış bir tercih yapmışsın :)

Bunun dışında Falcon Lost Challenging oldukça iyi bir koordinasyon ve group gameplay gerektiriyor legit yapmak istiyorsan.

Taktik de lazım, target priority de lazım, skillz de lazım, skill-rotation da lazım. Yoksa 3. wavede rage-quit basarsın :p
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun daha çok class based olmalı. Sanırım akıllarında var gibi ama, pure healer diye bir şey yok şuanda. Ya da pure tank. Neden yok? Aslında olabilir ama herkesin dps yapması lazım. Pve için de pvp için de talentlara ortak karar vererek bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. Yani uzun lafın kısası ben wow daki pve yi arıyorum. Ben tankım gidecem aggro alacam dps sizde diyebilmek isterdim, veya healarım arkada dururum healımı basarım dps marksman arkadaşlarda vs. Bilmiyorum ama ben böyle olsa daha çok eğlenirdim. Har har har magazine boşaltıp tavşan gibi kırmızı dairelerden kaçılan bir end game pve instance ından daha iyisi yapılabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun çoğu bi şiiileri kötü ve moktan. Ama gel gelelim oynatıyor. Bende bir sıkıntı var herhal. Shooter özlemi olsa gerek, yoksa bu süreyi Diablo da harcasam her türlü rank 10 içindeydim yeminlen. Ya da WoW a harcasam, 150K golda millete boost yaptırıyodum aafssg.

Ben sıkılmışım fantasy-sci-fi-zombie setting lerinden sanırım. Aradığım kan bu oyunda, biraz insanları dinleyip %50 sini yapsalar, çoğu şey göz ardı edilebilir.

Ben dün sabah itibarı ile yeminlen, arada girerim tadındaydım. Speys lerin grupla mission-challenge-pvp derken zaman geçti. Keyifte aldık, belki de biraz abartıyoruz sanırım. Ha oyunun tonlarca eleştirdiğim aptalca durumları var ve zaten herkes farkında. Bilemedim yani.

Firmanın MMO tecrübesi yok belli zaten. Ama ulan onlarca örnek var önünüzde. Hadi onu geçtim bir PTR, bir gamer danışman grubu zor olmasa gerek. Ciddi para akıtmışsın, millet hype treninde, sen zorla duraklarda indiriyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

3-4 gündür oynuyorum.
Şimdilik yapayalnız takılıp oyunu çözüyorum wing'leri açtım bir kaç görev hallettim.

lvl10 oldum dz ye girdim ağzıma edildi :)

Başlangıç tavsiyeleri alabilir miyim?

dps mi önemli health mi skill points ne işe yarıyor bilmiyorum.
Inventory çok dolu çöpçü gibi geziniyorum her şeyi topluyorum.
henüz vendorları kullanmadım.

oyundan çok keyif alıyorum yalnız ancak matchmaking de sürekli aynı görevleri veriyor dismiss etmekten ciyerim soldu.

croswell85

ekleyin plz :)
Sosyal ağlarda paylaş

1. Başlarda düşen itemların hiç bir önemi yok. En yüksek seviye olan ve sarı>mor>mavi>yeşil>gri sıralamasından en iyisini giy. Firearms ve Stamina'yı yakın değerlerde tutarsan çok ölmezsin. Talentlar açılmadan pek electronics ile yapacağın şey yok.
2. Talent'lar ve mod'lar açılmadan diğer skiller çok faydalı değil. First Aid - Overdose ve Pulse - Tactical takıp devam et.
3. Belli bir Story Mission yapmak istiyorsan kapısında da matchmaking yapabilirsin, böylece istemediğin görevler gelmez. Onun dışında yapacak bir şey yok.
4. Kullanmadığın mor itemları sat, diğer herşeyi kır, ilerde craft için rahat edersin. 30 olana kadar crafting ve alışveriş ile uğraşmana gerek yok.
5. DZ'ye 30 olmadan sadece eğlencesine gir. 30 olduktan sonra çok daha kolay farmlanıyor DZ. DZ'de level alamadığına dikkat.
6. Önermem, ama eğer hızlıca level alıp 30 olmak istiyorsan, level olarak senden yüksek görevleri yap, kendi levelında veya daha düşük side missionları atla.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim taktiği söylim ben size, biz de bi tane support oynayan var onda pulse ve heal var, 2 kişi de yakan turret ve auto resleyen kutu var sürekli onları atıyoruz, 1 kişide de cd düşüren kutu ve acil durumlar için flash lı sticky bomb var. restock kutularının olduğu yerde duruyoruz gelenleri kesiyoruz, cc yi turretlar yapıyor ztn. yerde sürekli heal oluyor. bombayı koyarken de cd açıyoruz bombayı koyup tekrar ortaya giriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...