Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

bugün bir adam yakınımızda tek başına 3 kişiye dalıp öldürdü, sonra manhunt oldu filan. bütün parti kovaladık, tam merdiven çıkarken sıktık ve hp'sinin bittiği milisaniyede kayboldu. tamamen buhar oldu yani. cidden ubisoft dendiği kadar varmış hile konusunda beceriksizlikte.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bizi öldüren lavuk, %1 canı kaldığında buharlaştı resmen asdfsfs.

Diğer lavuk duvar arkası dinlemeden, istediğin kadar cover al gg "oneeeee shoooooot".

Hafta sonu pvp komple yalan. Weekly reward ları almak için FL Challenge da kasamıyoruz. Resmen yapacak bişii yok an itibarı ile. Bir de bu Massive bir combat log u adam etmesi lazım diyecem, "combat log" yapması lazım. Nerden nasıl öldük? Adamın adı ne. LİlİİiiiiLii111Liii..Bunu nası report edicez? (SS al diyenler olacaktır, o an alamadık? Napcaz?) Gangren ubi chatten yazmış (iki gün önce) yeni görüyorum, bir de cvp yazıyorum aashshs. Tonla şey var. Hala ümidimi kaybetmedim ama, benim kadar optimist bir adam bile "ziterler yaaa" kıvamına geldi resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün inanılmazdı hile bakımından DZ. Adam arkama ışınlanıyor , zırt diye bütün mermiyi 1 sn de beynime boşaltıp, ardından 6.tiere teleport oluyor. En az 4-5 tane böyle geldi farklı farklı adamlar. Hatta biri türktü sanırım. Bilibilibooooom nickli. Öyle tahmin ettim. Dz lvl kasmak istedim silah için , ama heves falan bırakmadılar. Birde IıIIIıIIIıIIIıI nickli biri var , onla akraba olduk zaten. İlginç olan o adama o kadar alıştımki , ölümce hiç sinirlenmiyorum. Oyunun kendi bugı gibi geliyor adam bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...