Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

aente said:

Sam said:

dz3'ten gs204 tactical acr bp'sini alıp deneyen oldu mu? bm kalaşnikofa kıyasla nasıl buldunuz denediyseniz?

https://www.youtube.com/watch?v=8frm-kRrtIE

:( (üzgün suratı videonun sonuna doğru anlayacaksın)

çok sağolasın, böyle detaylı bir video yapmış biri sonunda ve güncel. tabii hangi 204 bp gelecek diye emin olamamak tereddüt ettiriyor seçim konusunda.
Sosyal ağlarda paylaş

tactical acr'ı aldım da pek memnun kalmadım, ateşe başladığı anda illa sola çekiyor önce. videoda hiç bahsetmemiş adam. kalaşnikof handling daha rahattı aynı modlarla.

30 tane craft sonucunda da ancak bir talentı kapalı bir tanesi kullanılır halde, diğerlerinin hepsi downgrade'di neredeyse. crafting'in anasını ağlatmışlar. bir daha da başka silah alıp craft etmem herhalde, bu setup'la kapatırım oyunu. çekilecek eziyet değil. ayda bir gear reset, sonra no-lifer modunda farming. dayayıp döşeyince de karşına çıkan rakip iddqd. oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi crafting öldü yaaaa..Hornet glitch le vs stoklamamış olsak, yeni BP leri en fazla 3-5 tane yapabilirdik. Ki hala First Wave iyi bir Vector craftlayamadım.

Patch öncesi gear craft en basitlerindendi, şimdi 12 fabric falan diyo. Adamların nasıl bir kafa yapısı varsa. Neyse gece neler gelecek bakalım.

Paranı da harcadın Sam, umarım üzüleceğin bişii gelmez adsfsffs.
Sosyal ağlarda paylaş

valla mk16 scar gelecekti ama zaten niyetim yoktu, tactical acr önceden deneseydim keşke dedim ama. video yanılttı beni. neyse zaten bu trajikomik sistemle daha da uğraşmam artık herhalde başka bp alıp. iki haftada toplanan materyali yakıyorsun, iki hafta sonra tekrar gear reset geliyor. bütün hayatımı division'a gömecek halim yok akılsız iki tasarımcı "bizim oyunumuz dışında birşey oynatmayalım ki bütün dlc'leri alsınlar" kafasında diye.

30000'i de 2 saatte topladım sizden sonra ama son 1000'i toplamak 20dk filan sürdü lol. sarı, divtech herşey düşüyor ama para düşmüyor. dz1-dz3 dörtgenini iki kere tavaf ettim 1000 kuruş için.
Sosyal ağlarda paylaş

artık oyunda o kadar yapacak bir şey yok ki, ya rastgele herkese dalıyorum, ya duel falan yapmak için millete laf atıyorum. bazen de santa clause misali low gs li adamlarla aynı partiye giriyorum, 9 tane item toplayınca falan rogue olup kestiriyorum kendimi, xp, key, fund, item ne varsa süpürüyorlar teşekkür ediyorlar böyle gariban sevindirip çıkıyorum sıkılıp.

1.2'den 1 hafta önce gelir craft için materyal stoklarım o vakte kadar başka şeyler oynayacağım, server side + şu yeni cheat koruması işe yarayacak mı göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

DZ tertemizdi. 2 saattir..sadece rogue-manhunt oluruz..3 kişi. Tertemiz. Meğer bizi bileğinin hakkıyla aldğını düşündüğümüz kroların %80 i hileciymiş ya la. afsfsfs

An itibarı ile temizlenmiş. Umarım devamını getirir bu adamlar. Kaybettiğim ümidimi son kez koruyorum afaffss.

Haa Diablo 3 çok gezel o ayrı :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...