Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
official site'de şu an 11 hero var gözüküyor. 7 imperial tarafı, 4 republic/rebel tarafı. 11 gün kala 3 tane daha mı republic/rebel tarafı gelecek anlamadım. eğer bu haliyle gelecekse ayıp etmişler.

leia'yı gördüm diye hatırlıyorum ben gene, o kesin gelir herhalde. chewbacca da muhtemelen gelir. 3. de obi wan olsa bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hero unlock olayı, lootcrate'leri falan geçtim ama oyunun kendiside rezalet. Hayretler içinde oynuyorum trial'ı.
İnanılmaz derecede kötü map design'lar var. İlk oyunda en azından o iyiydi. Burda 3 aşamalı map'ler var. Resmen "bu odayı capture'ladın mı? tamam şimdi bir sonraki odayı capture'la. AAaa oyun bitti!" şeklinde bütün map'ler. Ne bir çeşitlilik var, ne adam gibi hikaye var. Walker Assault falan daha dinamik bir oynanış sunuyordu en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

günümüzde oyunları 60 dolara satıp (ya da 80 dolar deluxe edition), 50 dolar season pass koyup, bir de competitive mücadele için f2p/p2w oyunları formülünde micropurchase dayamaları bıkkınlık getirdi.

insanlar protesto ediyor da nereye kadar... "vote with your wallet" diye klişe bir laf söylüyor bazıları. ama 2 milyon oyuncu oyunu almayıp kaçsa, bu sefer reklamı daha fazla dayayıp 5 milyon oyuncuya daha ulaşabiliyorlar. büyük şirketler için her durumda kazanç var.
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam gibi pahalı AAA oyun yaparsın content sunarsın, ya da beleşe oyun yapar p2w'den yürür eşya ve mikro satarsın.

Büyük oyun yapıcam deyip üstüne bi de parayla unlock koyarsan küfrü yersin. Tutup hala o oyunu destekleyen varsa aptallığına yansın.

EA gitsin Fifa çıkarmaya devam etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan hepiniz oradaydınız be hepiniz..

sanki oyuncuların bu olayda hiç bir suçu yok gibi firmalara yüklenmeye devam ederek, firmalara yüklenirken oyunları almaya devam ederek hiç bir şey düzelmeyecek biliyorsunuz dimi ?

adam önümüze koyuyor, yiyoruz sonra aynı şekilde sunmaya devam ediyorlar yani. 2 kere yemezsen önüne koyamazlar..

ama yani şu ülkede hala aral'ı batıramamışsın, dünyada böyle oyunların çıkmasına nasıl engel olsun oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

insanlar protesto ediyor da nereye kadar... "vote with your wallet" diye klişe bir laf söylüyor bazıları. ama 2 milyon oyuncu oyunu almayıp kaçsa, bu sefer reklamı daha fazla dayayıp 5 milyon oyuncuya daha ulaşabiliyorlar. büyük şirketler için her durumda kazanç var.

Oha çok mantıklı. Ben mesela büyük şirkette çalışsam reklamı 5 milyar dayar, sonra da 10 milyar kopya satarım!

https://media.giphy.com/media/sEULHciNa7tUQ/giphy.gif
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ulan hepiniz oradaydınız be hepiniz..

sanki oyuncuların bu olayda hiç bir suçu yok gibi firmalara yüklenmeye devam ederek, firmalara yüklenirken oyunları almaya devam ederek hiç bir şey düzelmeyecek biliyorsunuz dimi ?

adam önümüze koyuyor, yiyoruz sonra aynı şekilde sunmaya devam ediyorlar yani. 2 kere yemezsen önüne koyamazlar..

ama yani şu ülkede hala aral'ı batıramamışsın, dünyada böyle oyunların çıkmasına nasıl engel olsun oyuncular.

Ben orada değildim. Almıyorum mesela Battlefront 2'yi. 1'i de almamıştım. Call of Duty'i MW3'te almayı bıraktım, CS'de zaten ucuza aldıydım, 10 lira mı ne verdim, bu klasmanda değil. Onu da oynamıyorum zaten.

Süper kaliteli ve eğlenceli Titanfall'ı aldım, adamlar o kadar iyi ki bırak mikrotrans parasını oyunun DLC'lerini bile bedavaya dağıtıyorlar. Geçen haberi çıkmış EA onları da satın almış. Küfrü salladım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...