Jump to content

LathspeLL

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.099
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

LathspeLL hakkında

 • Rütbe
  LathspeLL

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. LathspeLL

  Valheim

  Önce Citadel Server'dan almıştım, ama bir sürü problem yaşadık. Dünya sürekli wiped oluyordu, delirtiyordu bizi. Sonra G-portal'a geçtim, gayet memnunum şuan.
 2. LathspeLL

  Valheim

  Ben dedicated sunucu aldım, 8 kişi falan oynuyoruz. Köyü yaptık genel hatlarıyla. Wolf seti yaptık sayılır. Mountain'ı rahatlıkla farmlıyoruz. Plains'e bulaşmaya başladık. https://imgur.com/uRJbo2b https://imgur.com/VT954bU
 3. LathspeLL

  Playstation 5

  650 euro. Bir kısmını da geri yatırır muhtemelen amazon.
 4. LathspeLL

  Playstation 5

  Bugün, disc version.
 5. LathspeLL

  Playstation 5

  Ben aldım.
 6. LathspeLL

  Clubhouse

  gerek kalmadı.
 7. LathspeLL

  Clubhouse

  Ben de invite alırım varsa. Enteresan concept. Eskiden seslisozluk vardı :D.
 8. LathspeLL

  Cyberpunk 2077

  acaip sikko bir road map, acaip sikko bir özür.
 9. LathspeLL

  Gaming keyboard/mouse

 10. LathspeLL

  Kanala abone lazım ey ahali!

  Aslında onu planlıyorum ben de, direk yapımcılığı üstlenip içerik üretmek. Ama bir çok ihtimal olduğu için bakacağız.
 11. LathspeLL

  Kanala abone lazım ey ahali!

  Youtube çağından memnunum ben oldukça, her türlü bilgiye direkt ulaşabiliyorsun. Premium'u da aldım. İçerik bitiremiyorum resmen, birikiyor. Çeşitli yapım şirketleri, streaming platformları ile görüştüm, nabız yokluyorum. Çok hareketli herşey şu aralar. TV tarafını bırakıp direkt web içeriği işine girebilirim. Abone olanlara da teşekkürler.
 12. LathspeLL

  Kanala abone lazım ey ahali!

  Demo çektim bir tane, daha karar vermedim. Prodüksiyon şirketiyle işe girişme ihtimali var, ya da daha basit bir oyun/sinema/teknoloji içeriği olma ihtimali de var.
 13. LathspeLL

  Kanala abone lazım ey ahali!

  https://www.youtube.com/user/Natselane 1000 üyeye getirmeye çalışıyorum. İçerik yükleme ihtimalim var, hazır olmak gerek. Tek videodan şuraya kadar taşındı kanal resmen.
 14. LathspeLL

  Bilgisayar koltuğu

 15. LathspeLL

  Back 4 Blood (Patiler, hazırlanın...)

  Sereglin'e geldi kod, bana da yolladı ve beraber girip baktık dün gece. Direkt L4D'in upgrade edilmiş versiyonu ama biraz daha hızlı bir akışı var gibi. Gelen upgrade'ler iyi gibi duruyor. - Silahlar için attachment'lar var, hepsinin iyisi kötüsü var anladığım kadarıyla, bazı grip'ler mesela pozitif stat'ların yanında negatif'lerle de geliyor, bazıları sadece pozitif falan. ADS açabiliyorsun silahlarda tabi, vuruş hissi iyi silahların. Marksman rifle'lar biraz bug'lı gibiydi sanki, pek sevmedim ama düzelir. - Kart sistemi var, her oyunda act'lerde kart seçiyorsun, karakter customization gibi bir şey. Ateşten aldığın damage'ı %75 düşür falan filan. - Infected boss'ların modifiyeleri iyi olmuş. Skill olarak neredeyse aynılar. Zayıf noktaları var, oralardan daha çok damage alıyorlar. Versus mod geldiğinde hani biraz daha şanslarını arttırır bu gibi çünkü pati tamamen patates LEEEL. - Director olayı sanırım biraz daha gelişmiş, map'lerde sis oranı falan artabiliyormuş zorluğa göre. Onun haricinde 250tl standart versiyon, 370 falan deluxe, 400'de ultimate edition. Yurt dışında 40$, 75$ ve 100$. Bu parayı kimse vermez. Deluxe edition ile birlikte "Year 1 Pass" geliyormuş, lobby'leri böler bu haliyle. Sırf bu strateji yüzünden bence şansı yok. 2021 sonunu göremez.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...