Jump to content

LathspeLL

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.110
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

LathspeLL hakkında

 • Rütbe
  LathspeLL

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. LathspeLL

  Battlefield 2042

  Technical test'ten "ben bu oyunu oynamam" sonucu çıkaran analist.
 2. LathspeLL

  Battlefield 2042

  Open beta'yı oynadıktan sonra yorum yapın, bu technical test. içerik bambaşka şuan.
 3. LathspeLL

  Los Angeles

  Şahsen yaşadığın alanın çevresi dışında şehirle bir işin olmuyor. Echo Park'ta yaşadım aylarca, Sunset Blv çevresinden başka yere çok az gitmişimdir. Sonra Westwood'a geçtim. Trafiği ile meşhur evet ama saatleri ve güzergahları ayarlarsan sorunsuz gezebiliyorsun. West Hollywood, Beverly Hills, Westwood, buralarda geçiyor hayat. Anaheim'da kiDisneyland'e gitmek bile sanki tatile gitmek gibi falan algılanıyor. North Hollywood'a gittim çoğu kez çünkü stüdyolar orda, setler orda, film ile ilgili mağazalar, şirketler orda. Bunların haricinde Culver City'den aşağısı, ve doğusu pek tekin yerler değil; o yüzden o hattın aşağısına falan da inmiyorsun. Passadena tarafları var, orası da sanki Anadolu yakası falan.
 4. LathspeLL

  Justice League (17 Kasım 2017)

  4x3 format için "her yeri görün" diyor, yukarda karşılaştırma videosunda sağ/sol kırpılmış?
 5. LathspeLL

  Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

  1 yılı aşkın süredir izlemiyorum aslında. Youtube'da önüme düşenleri izliyorum, bir de twitter'da takip ediyorum, söylemlerine bakıyorum. Seni de takip ediyorum lan hahah. Youtube'da genelde çarpıcı yerleri alıp koydukları için aşağı yukarı "ne demiş" kısımlarını görebiliyorsun. O yüzden takip edebiliyorsun dönen dramaları. Ayrıca olm işin içinde olan sensin, yaz buraya.
 6. LathspeLL

  Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

  Yani streamer'larda resmen TIER sistemi var. Tier 1'de yeni streamer'lar var, daha toylar. Hani olayı kavramaya çalışıyorlar ama daha kaşar değiller. Tier 2'de Drama'nın, sağa sola sataşmanın izleyici getirdiğini anlayanlar. Tier 3'de reklam almaya başlayan, bunun gazıyla markacı olan, şov yapıp şişenler. Tier 4'de Ağır linç yedikten sonra konuştuklarının hepsinin kaydedildiğini, yüzüne vurulduğunu, bir anda koltuğunu kaybedebileceğini düşünenler. Markaların değil izleyicinin önemli olduğunu farkına varanlar. Bence Jahrein bu Tier 4'te, diğerleri Tier 3'te. Arada CanSungur gibi düzgün iş yapanlarda var. Can Tier 1'den direkt 1.5'a geçip ordan 4'te atladı mesela hahah.
 7. LathspeLL

  Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

  Twitch hep drama üzerinden yürüyordu ama izleyici sayısının patlamasından sonra iyice ayyuka çıktı. Jahrein'i çoğumuz biliyoruz. Ben şayet severim ama daha streamer'lar Twitch'i anlama aşamasındayken Jahrein durumu çözüp hitabını değiştirdi. Drama ekmektir desturunu öğrendi ve ilk uygulayan oldu. Ama son dönemde yaşanan dramalar ondan kaynaklanmıyor, hatta Jahrein kendini toparlamaya başladı, daha ciddi konuları gayet akılcı bir şekilde ele alıyor. Bir influencer olarak kitlelere hitab ettiği için bu gücünü doğru yönde kullandığını düşünüyorum. Diğer yeni jenerasyon streamer'lar (unlost, elraen vb) şimdi o evreden geçiyorlar. Deli drama yaratıyorlar ve bu Twitch kültürü haline geldi. Şuan durum korkunç seviyede. Hani Jahrein küfür ediyor diye cıkcık ediyorduk, diğerlenin yanında melek şuanda. Çöp şuanda Twitch. Yani düşük seviye yayıncılarda zaten çöptü, top streamer'lar da iyice çöpleşiyor çünkü besleniyorlar bundan. Bu Gagabulut olayının başını görmedim, ama yayında küfürler saydırmış. Laflar ağır olunca olay büyüyor tabi. Jahrein trigger'lıyor insanları bir şekilde ama bunu saldırmak için değil, bazı olayları savunmak için yapıyor gördüğüm kadarıyla.
 8. LathspeLL

  NVIDIA Geforce Now

 9. LathspeLL

  Valheim

  Önce Citadel Server'dan almıştım, ama bir sürü problem yaşadık. Dünya sürekli wiped oluyordu, delirtiyordu bizi. Sonra G-portal'a geçtim, gayet memnunum şuan.
 10. LathspeLL

  Valheim

  Ben dedicated sunucu aldım, 8 kişi falan oynuyoruz. Köyü yaptık genel hatlarıyla. Wolf seti yaptık sayılır. Mountain'ı rahatlıkla farmlıyoruz. Plains'e bulaşmaya başladık. https://imgur.com/uRJbo2b https://imgur.com/VT954bU
 11. LathspeLL

  Playstation 5

  650 euro. Bir kısmını da geri yatırır muhtemelen amazon.
 12. LathspeLL

  Playstation 5

  Bugün, disc version.
 13. LathspeLL

  Playstation 5

  Ben aldım.
 14. LathspeLL

  Clubhouse

  gerek kalmadı.
 15. LathspeLL

  Clubhouse

  Ben de invite alırım varsa. Enteresan concept. Eskiden seslisozluk vardı :D.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...