Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

Ahah komedi olmuş olmasına da, abi vaderin gücü bi yana "bunun dışında gayet güzel oyun" bu muydu ya? 90'lardan kalma kütüklükte karakter animasyonları var :D

Ölenlerin hepsi player di mi? Titanfall'daki gibi lamerbot değil?

Öte yandan filme göre bakarsak gerçekçi yapmışlar :P

https://www.youtube.com/watch?v=H8lWfnYK7C0
Sosyal ağlarda paylaş

şaka bi yana, 2 - 3 saat oynayabildim daha. kotor 2'yi bi daha bitiriyordum das. dün 1 saat oynadım, bugün de 2 saat falan oynamışımdır.

atmosfer çok başarılı. star wars evreniyle yeterince vakit geçirmiş biri ilk olarak bunu söyleyecektir. gezegenler, küçük detaylar, ses efektleri 10 numara. haritalar büyük. 3 farklı era'nın da askerleri, silahları, ekipmanları, araçları accurate.

class'lar beta'dan bildiklerimiz zaten. bazı starting ability'ler meh, onları hemen replace ettim. passive boost'ları daha iyi başta sanki. şimdilik her class ile oynuyorum, ama tercihim heavy gene.

star fighter oynamadım henüz, ona bi ara dalıcam.

gelelim en merak edilen konu olan microtransactions ve hero hedesine. valla 3 saat oynadım, öyle 1. olmaya da çok kasmıyorum paso farklı şeyler deniyorum. herhalde 4 - 5 kere 1. olmuşumdur oynadığım modlarda daha.

zaten oyuna girdikten kısa bir süre sonra 15k biriktirip Luke'u açtım. Yoda, Kylo Ren, Rey, Bossk, Boba Fett, Han Solo, Lando açıktı oyuna girdiğimde. her ne kadar bu kadar bağrışmaya gerek kalmadan dinlenmiş olması gerekseydi bile sonuçta hero almak zor değil. bir iki oyun sonra da bir Chewie'yi falan açıcam, ki arada 2k'ya bir tane crate de aldım neler varmış göreyim diye.

sonra yazarım gene oynayayım da yarın falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...