Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

Aynen haber cikmis her yerde.

https://www.forbes.com/sites/davidthier/2017/11/17/this-is-likely-why-ea-took-action-with-star-wars-battlefront-2s-microtransactions/#84a0238bdd50

http://money.cnn.com/2017/11/16/technology/battlefront-ii-star-wars-game-gambling/index.html

gambling denilip tüm avrupada yasaklansın satışı da beter olsun Ea inş.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

kudur kardeşim

-Deno- said:

best game of 2017

-Deno- said:

https://media.giphy.com/media/2oeyTMKbIZsHK/giphy.gif

şu cool çocuktan geriye;

-Deno- said:

geri bas. ilkokul'daki toplaşıp tek kişiye sataşan veletler kesildiniz başıma.

bu kaldı :(

Reyize bir kez daha kulak verelim

https://youtu.be/wKabxyz2NlQ?t=18
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunları sarkastik amaçla söylediğimi anlamadıysanız yapabileceğim gerçekten hiçbir şey yok.

bunu açıklamama gerek kalması bile komik yani. gelmiş burda sam'e fallout 4'de yapılana konuyla alakası bile olmayan insanlardan random yerlerde maruz kalıyorum.

çünkü her boku çok ciddiye alıyorduk paticik community'si olarak da bu eksik kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

senin kadıköy rıhtımdaki cinsel hayatından bahsetmiyoruz.

geri bas. ilkokul'daki toplaşıp tek kişiye sataşan veletler kesildiniz başıma.

asfdsafds şunu yazan adam bunları sarkastik diyorum anlamıyorsunuz falan diyor. espri yapıyoruz, takılıyoruz birbirimize ama bi anda ergen ergen laflar geliyor. ciddiye almadığım için sinirlenmiyorum şu lafına ama çok boş olmuş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü olay konu hakkında konuşmaktan kişiselleştirilmeye geldi.

forum'da oyunu alan bildiğim kadarıyla kimse olmadığı için 'oyunu aldı demek ki kristal de alacak oyunda keleşi açıp wallhack star card'ı ile duvardan pis ç@kacak' seviyesine doğru gitmeye başladı. p2w kaldırıldı gene p2w'cisin imasında bulunmalar devam etti. ben de bir yere kadar geyiğe devam ediyorum haliyle.

steam'de ne alayım diyorum adamın verdiği cevaba bak yani. hali hazırda sinirlenmiş bir insana yangına körükle gider gibi yaklaşırsan olacaklardan kendin sorumlusundur.
Sosyal ağlarda paylaş

e dostum sen yukarda ben bunları sarkastik olarak yazdım demedin mi? e ben de sarkastik yazdığını düşündüğüm için zaten gördüğüm yerde espri yaptım ve laf attım sana. demek ki sarkastik olarak yazmamışsın bu kadar sinirlendiğine göre. birinden biri sallama.

sen sarkastik yazarken sana karşı yazanların sarkastik yazma hakkı yok heralde. sen öyle görüyorsun sanırım. biraz saçma bir düşünce heralde. komik olmuş şu olaya sinirlenmen. normal hayatında böyle parlayan biriysen bol şans dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi öncelikle hiç zannetmiyorum bunları sarkastik yazdığımın anlaşıldığını. allahtan 'KRİSTALLERİMİ DE ALDIM CEPLERİMDEN SAÇA SAÇA ATEŞ EDİYORUM' falan demedim, diyecektim çünkü. bu vesileyle geyik bişi yazarken bile forumun ağzına düşmemek için dikkat etmem gerektiğinin 14 senedir burda olmama rağmen yeniden farkına vardım. bu kısım senin özelinde değil.

ha, o an sinirli olduğumun farkına varmaman çok senin hatan değil. ama yaptığının doğru olduğu anlamına da gelmiyor. konu başta burak'ın bana forum'da laf yetiştirmesi, benim ona laf yetiştirmem şeklindeydi. ki bu tartışmayı da çoğu zaman olduğu gibi konu boyutundan kişi boyutuna getiren axe'di. hadi neyse dedim her zaman ki hali. e sonradan gördüm ki sürü kafası ile söylemediğim şeyler söylemişim gibi gösteriliyor, dalga geçtiğim konular ciddiye alınmış gibi davranılıyor. e haliyle sinirleniyor insan. birine patladım, sana denk geldi.

yani sanıyorum ki o an benim yerime kendini koysan, sen de steam indiriminde ne alsam yazdığın bir konuya, p2w yok alma sen bunları gibi bir cevap gelse sinirlenirdin. sinirlenmezdim diyorsan helal olsun ne diyim. p2w'cisin yakıştırması geçenlerde xunn'un yav'a cuck demesi gibi bir boyutta benim için. tam tersine, oyunlarda p2w kasan insanlar ile uğraşmak beni daha tatmin eden bir şey. ve bu oyunda release'de kaldırılmasaydı, insanlar götlerinden tank falan ateş ediyor olsaydı yine bu adamları kesebiliyor olmak büyük tatmin edecekti.

ben kendi adıma özür dilerim, özür dilemekten kaçınan biri olmadım hiç. normal hayatımda da çabuk sinirlenmem, sinirlendim mi patlarım. öyle bir zamana denk geldi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

abi öncelikle hiç zannetmiyorum bunları sarkastik yazdığımın anlaşıldığını. allahtan 'KRİSTALLERİMİ DE ALDIM CEPLERİMDEN SAÇA SAÇA ATEŞ EDİYORUM' falan demedim, diyecektim çünkü. bu vesileyle geyik bişi yazarken bile forumun ağzına düşmemek için dikkat etmem gerektiğinin 14 senedir burda olmama rağmen yeniden farkına vardım. bu kısım senin özelinde değil.

ha, o an sinirli olduğumun farkına varmaman çok senin hatan değil. ama yaptığının doğru olduğu anlamına da gelmiyor. konu başta burak'ın bana forum'da laf yetiştirmesi, benim ona laf yetiştirmem şeklindeydi. ki bu tartışmayı da çoğu zaman olduğu gibi konu boyutundan kişi boyutuna getiren axe'di. hadi neyse dedim her zaman ki hali. e sonradan gördüm ki sürü kafası ile söylemediğim şeyler söylemişim gibi gösteriliyor, dalga geçtiğim konular ciddiye alınmış gibi davranılıyor. e haliyle sinirleniyor insan. birine patladım, sana denk geldi.

yani sanıyorum ki o an benim yerime kendini koysan, sen de steam indiriminde ne alsam yazdığın bir konuya, p2w yok alma sen bunları gibi bir cevap gelse sinirlenirdin. sinirlenmezdim diyorsan helal olsun ne diyim. p2w'cisin yakıştırması geçenlerde xunn'un yav'a cuck demesi gibi bir boyutta benim için. tam tersine, oyunlarda p2w kasan insanlar ile uğraşmak beni daha tatmin eden bir şey. ve bu oyunda release'de kaldırılmasaydı, insanlar götlerinden tank falan ateş ediyor olsaydı yine bu adamları kesebiliyor olmak büyük tatmin edecekti.

ben kendi adıma özür dilerim, özür dilemekten kaçınan biri olmadım hiç. normal hayatımda da çabuk sinirlenmem, sinirlendim mi patlarım. öyle bir zamana denk geldi işte.

sorun yok sinirlenmeni çok ciddiye almamıştım konu baya boş zaten. gerginliğe gerek yok. dediğin gibi alakasız bi konuda laf atmıştım ama kendi kendime gülmüştüm bi yandan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...