Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 4

Sam

Öne çıkan mesajlar

Şu oyunun satış fiyatı 300TL ise Witcherın 2500TL falan olması lazım bence.

Almayın aldırmayın abi iflas etsin şu Bioware/EA. Combat güzel olabilir ama ben bu oyunu daha çok adventure öğeleri için tercih ederim, ne bileyim. Videolar korkunç ötesi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

eh origin exclusive oyun, origin de bize euro çekiyor 4*60 240 falan işte normalde, kutulu versiyonu için 270 çok da absürd değil. absurd olan origin'in bize x4 çekmesi.

gerçi g2a'de falan 180'e var oyun

lüks zaten oyun işi bu kurlarla. bize 60 hadi maksimum 80'e geliyor olması lazım yeni çıkan oyunların.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Bende diyorumki ditribütöre bayağı düşük fiyattan satıyordur bunlar bize çakıyor, yani adamlar steamde ki bazı oyunlar gibi 40-50 liraya alıp bize 200 e itekliyor gibi geliyor. Aral olmasa steamde oyunların nereye düşebileceğini gördük.

sorun aral'dan ziyade devletin bu ülkede bir ticaret yapıyorsan yaptığın ticaretin %50sine ben çökerim anlayışı.
Sosyal ağlarda paylaş

kesin öyle yapıyolar canım teee seneler evvel age of conan almıştım da skik çin malı cd kılıfında koymuşlardı mağazalara. cd'de kuramayıp funcom'a mail atıp dijitalini mi ne indirtmiştim kendime diye hatırlıyorum. paketini açarken etrafındaki plastiğini yırtmıştı arkadaş o kadar kalitesizdi. ki aynı dönemde yurtdışından bi kaç oyun mu ne almıştım box resmen dehşet kalite farkı vardı malzemesinde bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

mass effect 4 çok iyi oldu, ben de bunu bekliyordum.

3. oyunda açıklanmayan çok şey vardı, yeni mass effect oyunu gelicek olmasına çok sevindim.

ben şu karakteri daha fazla görmek istiyorum, daha ayrıntılı göstersinler

http://i.imgur.com/L1Fs5.jpg

Böyle hayallerim varmış, gele gele kurbağa yüzlü tipler geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...